Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 6

Kokius vyriškus žodžius moteris nori girdėti kasdien

Jei vyras nori palaikyti gerus santykius su moterimi, jis turi atitinkamai elgtis. Taip jau atsitiko, kad moterims kasdien reikia vyrų žodžių. Nusprendžiau nerašyti, pavyzdžiui, apie akivaizdų "Aš tave myliu". Juk visi tai jau turėtų žinoti. Šiandien kalbėsime apie kitus žodžius. Tačiau tai nereiškia, kad jie yra mažiau svarbūs. Kiekvienam žodžiui, kiekvienai frazei ateina laikas.

"Sutinku." Tai labai svarbus žodis ir pamatysite, kodėl. Vyras visada stengiasi išspręsti problemą, bet moteris to nenori. Ji nori palaikymo ir pritarimo. Pavyzdžiui, moteris grįžta namo iš darbo ir sako: "O, mano viršininkas mane pykdo, jis vėl prie manęs priekabiavo."

Moteris nenori girdėti vyro žodžių: "Pakeisk darbą, jei jis tave taip erzina" arba "Turėtum dirbti geriau, kad jis negalėtų prie tavęs priekabiauti". Ne, moteris nori išgirsti: "Sutinku. Viršininkas priekabiauja prie jūsų be jokios priežasties." Taigi moteris mato, kad ją suprantate, ji tiesiog nori pasidalyti savo rūpesčiais ir kad vyras tai išgirstų.

"Tu tai įveiksi." Šie žodžiai taip pat svarbūs. Moterys labai retai ką nors pradeda. Pavyzdžiui, hobis. Arba moteris nori pakeisti darbą, numesti svorio ir pan. Tiesiog kai buvome vaikai, mažai kas mumis tikėjo, todėl suaugusiems mums sunku ką nors pradėti.

Jei vyras kasdien sako moteriai, kad ja tiki, moteris turi daugiau energijos daryti tai, ko iš tikrųjų nori. Ji turi daugiau entuziazmo ir tikėjimo savimi. Tai žodžiai, bet po žodžių seka darbai. Vyras sako: "Tu gali tai padaryti" ir pradeda padėti atlikti darbus. Tai tikrai padeda moteriai jaustis geriau.

"Ačiū." Manau, kad tai labiausiai neįvertintas žodis santykiuose. Juk prie gero dalyko visi greitai pripranta. Ne išimtis ir vyrai. Moteris gamina maistą, turėtumėte jai padėkoti. Ji padarė kai ką kita, turėtumėte jai padėkoti. Ir tikiuosi, kad kai kurie iš jūsų pastebėjo, jog "ačiū" skamba geriau nei "ačiū". Todėl dažniau sakykite "ačiū".

Moteris daro daugybę dalykų, kurie yra nepastebimi. Ir būtų labai pageidautina, kad žmogus tai pastebėtų ir už tai padėkojo. Aišku, kad tai turėtų veikti ir atvirkščiai, bet šis straipsnis buvo skirtas vyrams. Priminti jiems žodžius, kuriuos moteris nori girdėti kiekvieną dieną.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau