Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 14

3 priežastys, kodėl vyras nenori supažindinti savo moters su savo šeima ir draugais

Vyras nenori pristatyti savo moters savo šeimai ir draugams. Žinoma, šiuo metu moteris pradeda nerimauti. Juk ji nežino, ką galvoti. Kodėl vyras tai daro? Ar turėtumėte pradėti nerimauti, ar taip elgiasi visi vyrai? Šiame straipsnyje apžvelgsiu tris priežastis, o tada patys galėsite nuspręsti, ar turėtumėte nerimauti.

Nesi pasiruošęs rimtam įsipareigojimui. Tai pirmoji priežastis. Vyras nori palaukti tinkamos akimirkos, kad galėtų visiems pristatyti moterį. Juk supažindindamas su ja, jis įsileidžia ją į savo šeimos ir draugų ratą. Nenorite vesti moters pas tėvus ar draugus, o po mėnesio pasakyti, kad išsiskyrėme. Norite supažindinti ją su ja visam laikui.

Štai kodėl žmogus nepasikliauja likimu. Jis nori palaukti, kol bus pasiruošęs. Jei vyras nėra tikras dėl moters, nėra prasmės supažindinti su ja artimus žmones. Jei ten yra kas nors kitas, po išsiskyrimo bus nepatogu su ja kalbėtis. Tačiau jei vyras pasitiki savimi ir moterimi, jis nueis ir ją supažindins.

Antroji priežastis - jis nenori matyti savo giminaičių ir draugų reakcijos. Moteris dažniausiai visai nepažįsta savo giminaičių ir draugų. Jų norai ir charakteris. Jie gali turėti lūkesčių, kurių vyras nenori sugriauti. Pavyzdžiui, moteris turi vaiką iš ankstesnės santuokos, o vyras nenori girdėti šeimos ir draugų kritikos.

Arba moteris yra verslininkė, arba moteris nemoka gaminti. Visada yra įvairių priežasčių. Net apie maisto gaminimą. Atrodo, kad tai smulkmena. Tačiau vyro motina gali kiekvieną dieną priekaištauti, kad jo moteris negamina maisto. Net jei vyras nori tai padaryti pats. Mes nežinome, kas vyksta kito žmogaus šeimoje. Ir mes nežinome, kaip jie reaguos.

Trečioji priežastis. Nenori paspartinti įvykių. Galbūt vyras yra pasirengęs rimtai įsipareigoti, galbūt jis pasitiki savimi ir savo moterimi. Tačiau jis nenori pernelyg paspartinti įvykių. Juk kas nutinka, kai vyras pristato moterį savo šeimai ir draugams? Ypač jei klausimas susijęs su tėvais.

Iš karto kalbama apie vaikus, vestuves ir pan. Žinoma, tai nereiškia, kad turite iš karto paklusti jų norams. Tačiau ne itin malonu, kai esi nuolat stumiamas tam tikra kryptimi. Yra net toks efektas, tarsi planuotumėte vestuves, bet kadangi visi aplinkui jus įtikinėja tai daryti, jūs nenorite to daryti. Taigi taip, vyras gali tiesiog nenorėti skubėti.

Patinka, komentuokite, prenumeruokite. Dėkojame už dėmesį!

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau