Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2022 » Rugsėjo » 17

Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis apie naujas pasaulio baimes artimiausiais mėnesiais

Per pastaruosius du klipus Krzysztofas Jackowskis, mėgstamiausias Lenkijos aiškiaregys, nesugalvojo nieko naujo ir sensacingo, pavyzdžiui, visuotinio įsipareigojimų nevykdymo ar didelių skaitymo rėmų virš kelių. Vis dėlto jis ir toliau mato naujų dalykų mūsų gyvenime, todėl rekomenduojame savo skaitytojams su jais susipažinti, nes iš anksto įspėtas yra iš anksto ginkluotas:

Mūsų iliuzinio pasaulio laikas baigiasi, ir tai matyti iš to, kad daugėja vis daugiau problemų. Pasaulinis žaidimas, apie kurį jus taip įspėjau, iš viso turėtų trukti trejus su puse metų, todėl svarbiausias jo etapas vyks šį rudenį ir žiemą. Problemos didės ir stiprės, pažadindamos daugelį praeities žiemos košmarų.  Bendrasis nerimas sugrįš, tačiau jį sukels kažkas naujo pasaulyje.

Šį rudenį ir artėjančią žiemą galvoju apie visišką chaosą - chaosą, kurį sukels tam tikra socialinė dezorientacija, kai vienu metu vyks keli labai svarbūs dalykai, bet negalėsime susitelkti į vieną problemą, nes jų visada bus kelios vienu metu. Šiuo metu visame pasaulyje vyks svarbiausi dalykai, o kai jie įvyks, atsidursime kitoje realybės pusėje. Mes išgyvename labai sunkų ir svarbų laikotarpį, kuriam neturime ypatingos įtakos.

Tai, ką matėme per pastaruosius dvejus metus ir ko bijome, neturi nieko bendra su tuo, ką matysime šį rudenį ir žiemą. Pirmiausia susidarys didžiulės eilės prie visų įmonių ir paslaugų. Atrodo, kad visi kažko bijosime ir tai privers visus bėgti ieškoti atsargų.

Matau kažkokį keistą dalyką, vadinamą "neutralia policija". Tai bus specialūs policijos būriai, kurie šiek tiek skirsis nuo įprastos policijos ir palaikys keistą "neutralią tvarką".  Kol kas negaliu pasakyti, apie ką ji bus, bet labai gali būti, kad ši "neutrali policija" bus susijusi su naujuoju maru.

Bus vykdoma nauja ekonominė politika, primenanti karinio komunizmo laikus. Pavyzdžiui, jei turite laisvą namą ar butą - turėsite informuoti vietos valdžios institucijas, kad teritorija yra laisva ir kad joje šiuo metu niekas negyvena. Priešingu atveju jums gresia didelės baudos. 

Tokia pati situacija bus taikoma ir ūkininkams, kurie turės pranešti ir parodyti valdžios institucijoms, kur ir koks jų derlius yra saugomas.  O jei turite santaupų ir nusprendėte nusipirkti ką nors didžiulio, turėsite valdžios institucijoms pateikti išsamią ataskaitą apie šių pinigų kilmę. Bus taip keista - tarsi valdžia viską kontroliuotų dėl kokios nors nepaprastosios padėties ar situacijos, kuri turėtų apsaugoti mūsų šalį - taip mes tai aiškiname.

Lenkijoje matau kokį nors staigų vyriausybės sprendimą, kuris sukrės visą tautą. Šis sprendimas bus priimtas dėl kovos su tam tikra naujai susiklosčiusia situacija, o vyriausybė kalbės apie mūsų saugumą.   Panašu, kad tai bus susiję su mūsų opozicijos teisių apribojimais ir bus nulemta įvykių kažkur už Lenkijos ribų. Ir viskas bus taip skubu, kad Seimas posėdžiaus naktį, o sprendimą paskelbs anksti ryte. 

Kol kas negaliu pasakyti, koks tai bus išorinis įvykis, ir manau, kad tai bus tam tikra ES griūtis, tačiau pasaulyje vyks ir kitų pavojingų dalykų, kurie visus išgąsdins.  

Taigi dabar Armėnija ir Azerbaidžanas vėl konfliktuoja. Prisiminkite, kad jau seniai sakiau, jog bus du konfliktai, ir tik vienas iš jų, kuris, kaip niekas nemanė, peraugs į pasaulinį konfliktą. Kol kas man atrodo, kad karas Kaukaze nereiškia nieko rimto ir pasaulinio, bet kas žino. 

Kita problema bus susijusi su Zaporožės AE. Atrodo, kad dabar ten viskas jau nurimo, bet ta atominė elektrinė vis dar persekioja mane vizijose. Manau, kad netrukus Zaporožė vėl bus visose naujienose ir vėl atsiras koks nors naujas šantažas, kuris pareikalaus tarptautinės reakcijos. 

Taigi netrukus atsiras naujų baimių ir naujų problemų, tačiau kol kas labiausiai nerimauju dėl šios labai "neutralios policijos" ir to, su kuo bus siejamas jos pasirodymas. Atrodo, kad bus sprendžiama dėl naujo maro. Nemanau, kad ji bus plačiai paplitusi, tačiau panašu, kad Europoje bus imtasi naujų priemonių - kuriami specialūs padaliniai, kurie užtikrins karantiną ir neleis epidemijai plisti.

Tikroji Žemė - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes, prenumeruokite Paranormal LT Youtube kanale:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau