Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2022 » Rugsėjo » 17

Vėžio fitoterapija

XXI amžiaus pirmajame dešimtmetyje žmonija jau turi prikaupusi nemažą arsenalą kovos su sunkiausiomis - onkologinėmis - ligomis priemonių ir metodų. Sukurtas platus poliklinikų ir ligoninių tinklas, sukurti ir įdiegti į praktiką įvairūs gydymo metodai ir būdai. Šioje srityje dirba dešimtys tūkstančių įvairių mokslo sričių specialistų.

Tačiau ir šiais laikais onkologinės ligos yra plačiai paplitę, dėl jų žmonės per anksti išeina iš gyvenimo.

Siūlome jums keletą navikų augimo profilaktikos metodikų, kurios remiasi daugiamete liaudies medicinos patirtimi. Joms taikyti nereikia ypatingų sąnaudų ir didelių pastangų, o rezultatas gali būti pats palankiausias - pavyks nugyventi ilgą gyvenimą ir nereikės išgirsti gydytojo diagnozės, kuri dažnai būna panaši į nuosprendį.

Siauralapis gaurometis

Tai medingas augalas, kurio lapuose gausu vitamino C, B grupės vitaminų, mikroelementų, karote-no.

Siauralapio gauromečio lapų arbata gali surišti ir iš organizmo šalinti įvairias toksines medžiagas, suaktyvindama imuninę ir
endokrininę sistemas.

Įprastu būdu paruoštą arbatą (1 valgomąjį šaukštą džiovintos žolės užpilti 1 stikline verdančio vandens) vartoti reguliariai ilgą laiką.

Paprastasis burokas

Šakniavaisiai daro itin palankų poveikį raudonųjų kraujo kūnelių susidarymo procesams.

Efektyviausia priemone laikomos šviežiai spaustos burokėlių sultys, kurias reikia vartoti po 50 ml 2 kartus per dieną 7-10 dienų kas mėnesį.

Kėnių pumpurai ir jaunos viršūnėlės

Pusę valgomojo šaukšto smulkintos žaliavos užpilti stikline vandens, užvirti ir ant mažos ugnies pavirti 15 minučių. Paskui nukošti ir atvėsinti. Vartoti mėnesį po pusę stiklinės 4 kartus per dieną, paskui daryti 2-3 mėnesių pertrauką.

Nuoviras ypač rekomenduojamas moterims, kurios turi rūpesčių su lytine sfera (mastopatija, fibroma, erozija).

Baltagūžiai ir raudongūžiai kopūstai

Šių augalų sultyse gausu vitamino U, kuris yra labai vertinga priemonė, gydant įvairius opinius ir erozinius žarnyno bei virškinimo trakto pakitimus, kuriuos medikai vertina kaip priešvėžines būsenas. Be to, kopūstų sultyse gausu vitamino C, kuris būtinas normaliai kraujagyslių ir imuninės sistemos veiklai.

Profilaktiškai rekomenduojama ilgai vartoti šiltas šviežias sultis - po 100-200 ml 2-3 kartus per dieną, likus 1 valandai iki valgio.

Soja

Šios ankštinės kultūros pupose yra iki 45 % baltymų, todėl rekomenduojama kuo daugiau gyvulinės kilmės baltymų pakeisti būtent sojų produktais.

Nėra vienareikšmiškos nuomonės šiuo klausimu, bet žmonėms su padidėjusia onkologinių susirgimų rizika galbūt ir derėtų pasinaudoti šia rekomendacija.

Laukinės spanguolės ir paprastas česnakas

Rekomenduojamas kasmetinis 30-40 dienų onkologinių susirgimų profilaktikos kursas, naudojant nurodytus produktus.

Ryte tuščiu skrandžiu suvalgyti 1-2 nedideles česnako skilteles; paskui sutrinti 2-3 valgomuosius šaukštus nuplautų spanguolių, užpilti verdančiu vandeniu ir suvalgyti, likus 5-10 minučių iki pusryčių.

Nerekomenduojama žmonėms su skrandžio ir žarnyno problemomis.

Granatas, brokolis, pupelės

Seniai įrodyta, kad, kasdien plačiai vartojant išvardintus augalus, sumažėja rizika susirgti onkologinėmis ligomis.

Laukinės ir kultūrinės tamsių vynuogių rūšys, juodieji serbentai, mėlynės, raudonieji burokėliai, kitos panašios spalvos daržovės ir vaisiai turi, be fitoncidų, ir kitų organizmo apsaugos faktorių - raudonų ir purpurinių pigmentų.

Svogūnuose, česnakuose, ridikuose, garstyčių grūdeliuose, citrusinių vaisių žievelėse, laukinių bijūnų šaknyse, varnalėšų ir kadagių stiebuose, beržų lapuose ir daugelyje kitų augalų yra taip vadinamų fitoncidų, arba natūralių antibiotikų, naikinančių daugybę mikroorganizmų, kurių gausiai patenka į mūsų organizmą. Atsižvelgiant į tai, kad nei viena onkologinių susirgimų teorija garantuotai nei įrodyta, nei paneigta, reikia skirti deramą dėmesį šiam profilaktikos metodui.

Kaip supratote, iš tikrųjų visi išvardinti metodai yra prieinami. Nereikia eksperimentuoti, siekiant išbandyti viską vienu metu. Pakanka išsirinkti labiausią tinkantį metodą ir jo laikytis.

O svarbiausia: visiškai pasitikėti minėtais kovos su onkologija metodams galėsite tik tuo atveju, jei šiuo klausimu pas jus dabar viskas gerai. Jei organizme pasirodo bet kokie nepalankūs pakitimai, būtina onkologo apžiūra ir konsultacija.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.08.2018 laikas 10:01 Receptai Vaistažolių mišiniai esant vidurių pūtimui
Vidurių pūtimas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai esant vidurių pūtimui, receptai nuo vidurių pūtimo, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, k...

Skaityti daugiau

28.08.2019 laikas 20:25 Receptai Traškūs vaflių ritinėliai be vaflinės
Jei jums kilo noras prisiminti vaikystės skonį, pasigamini skanius, traškius susuktus vaflius, bet neturite po ranka vaflinės, šią problemą labai lengva išspręsti. O, ir vaflių kepimas keptuvėje užims mažai laiko....

Skaityti daugiau

14.07.2019 laikas 07:20 Receptai Virti varškėtukai “tinginukai”

Gaminame namuose skanius varškėčius. Virti varškėtukai. Varškėtukai, tinginukai patiekiami su mėgstama uogiene arba sviesto - grietinės padažu. Jeigu nesugalvojate, ką valgyti, tai puiki įdėja pasigaminti patiekalą iš varškės. ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
02.11.2024 laikas 17:50 Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai
Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai. Pabūkite ir prisiminkite šių metų šilta rudenį prie upės. Nuostabus oras, net uodai, mašalai skraido

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 14:06 Senos sielos: ar tikrai gyvename daugybę gyvenimų?
Klausimas apie tai, ar žmogus gali turėti ne vieną, o daugybę gyvenimų, peržengia laikų ir kultūrų ribas. Senovės išminčiai ir šiuolaikiniai ezoterikai tvirtina, kad mūsų siela keliauja per nesuskaičiuojamas inkarnacijas. Tačiau kaip mokslo požiūris ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 12:53 Dirbtinis intelektas bepiločių orlaivių koordinavimui: nauja era
Plačiai diskutuojama apie dirbtinio intelekto (AI) panaudojimą kare, tačiau naujausi Kinijos mokslininkų pasiekimai kelia klausimų dėl ateities karo strategijų. Naudodami pažangias technologijas, kuriamos AI sistemos, galinčios koordinuoti bepiločių ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 08:32 Bilas Gatesas Skelbia Pasaulinės Religijos Idėją DI Eroje
Globalistų milijardierius Billas Gatesas neseniai sukėlė diskusijų audrą, pareikšdamas, kad žmonijai reikia „vienos pasaulinės religijos“, kuri sujungtų elementus iš krikščionybės, judaizmo ir islamo, kad galėtume sėkmingai gyventi dirbtinio intelekt...

Skaityti daugiau

01.11.2024 laikas 20:51 COVID-19 vakcinų ir širdies ligų rizika: nauji tyrimo duomenys
Paskutiniu metu vykstantys tyrimai apie COVID-19 vakcinas atskleidžia nerimą keliančius rezultatus dėl širdies ligų rizikos. Neseniai Pietų Korėjos tyrėjų komanda, analizavusi didelį duomenų kiekį, nustatė, kad asmenims, gavusiems mRNA vakcinas, rizi...

Skaityti daugiau