Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugsėjo » 24

Baisusis Baidenas pribloškia auditoriją: "Ji buvo 12 metų, o aš - 30.

Prezidentas Joe Bidenas (Joe Biden) penktadienį apstulbino žiūrovus, kai minioje išskyrė vieną moterį ir pareiškė, kad su ja santykiavo, kai jai buvo vos 12 metų.

"Jūs turite su manimi pasisveikinti", - sakė J. Bidenas per kalbą Nacionalinėje švietimo asociacijoje Vašingtone, D. C. - "Mes einame ilgą kelią. Jai buvo 12 metų - man 30. Bet šiaip ar taip, ši moteris padėjo man labai daug nuveikti".

Washingtonexaminer.com praneša: Baidenas neprisipažino, iš kur pažįsta šią moterį ir ką ji jam padėjo padaryti, tačiau ši pastaba pribloškė žiūrovus.

Pauzė įvyko Bidenui prieštaraujant penktadienį paskelbtai Atstovų Rūmų respublikonų kampanijos platformai "Įsipareigojimas Amerikai", kurioje Bidenas kritikavo Atstovų Rūmų mažumos lyderį Keviną McCarthy (R-CA), paskelbusį šią platformą per kalbą Pitsburge.

"Atstovų Rūmų mažumos lyderis Kevinas McCarthy (Kevin McCarthy) nuvyko į Pensilvaniją ir pristatė tai, ką jis vadina "Įsipareigojimu Amerikai", - sakė J. Bidenas. "Dabar tai yra plonas politinių tikslų rinkinys, kuriame nėra beveik jokių detalių, kurių, pasak jo, respublikonai ketina siekti, jei atgaus Kongreso kontrolę. Per beveik valandą štai keletas dalykų, kurių neišgirdome: Negirdėjome, kad jis minėtų teisę rinktis, negirdėjome, kad jis minėtų Medicare, [ir] negirdėjome, kad jis minėtų socialinę apsaugą."

Vietoj to platformoje daugiausia dėmesio skirta keturioms pagrindinėms sritims: švietimui, ekonomikai, nusikalstamumui ir sienų apsaugai bei vyriausybės atskaitomybei.

"Taigi pažvelkime į tai, ką šiandien sakė Kevinas, - sakė J. Baidenas. "Jis sakė, kad respublikonai nori "išsaugoti mūsų konstitucijos laisvę". Tai skamba puikiai. Aš taip pat esu už tai; mes visi esame už tai. Bet pažiūrėkite, ką jie iš tikrųjų padarė: MAGA respublikonai ką tik džiūgavo ir pritarė pirmajam Aukščiausiojo Teismo sprendimui per visą mūsų istoriją... kuris iš tikrųjų atėmė pagrindinę teisę."

Šis komentaras buvo susijęs su neseniai priimtu Aukščiausiojo Teismo sprendimu, kuriuo buvo panaikintas svarbiausias sprendimas byloje Roe prieš Wade, abortų teisėtumą grąžinant valstijoms. J. Bidenas sakė, kad jei lapkritį vyksiančiuose kadencijos vidurio rinkimuose laimės demokratai, Kongresas įstatymu įtvirtins Roe įstatymą.

J. Baidenas taip pat išsakė priekaištus respublikonams, kurie teigia remiantys teisėsaugą, bet nepasmerkė sausio 6 d. riaušių Kapitolijuje.

"Negalima būti už teisėsaugą ir už maištus", - sakė J. Bidenas. "Negalima teigti, kad esate teisėtvarkos partija, o žmones, kurie sausio 6 d. užpuolė policiją, vadinti patriotais."

McCarthy planas pasirodė kitą dieną po to, kai Atstovų Rūmai priėmė kelis svarbius teisėsaugos teisės aktus, kuriais demokratai tikisi pasipriešinti kaltinimams, kad prieš vidurio kadencijos rinkimus yra "minkšti nusikalstamumo atžvilgiu".

Šiame straipsnyje gali būti teiginiu, kurie atspindi autoriaus nuomone. P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau