Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 17

Nutekinti elektroniniai laiškai: Bideno nekilnojamojo turto bendrovė iš Rusijos oligarchės J. Baturinos gavo 40 mln. dolerių investicijų

Hunterio Bideno (Hunter Biden) nekilnojamojo turto įmonė "Rosemont Realty" gavo 40 mln. dolerių investiciją iš Šveicarijos bendrovės, priklausančios Rusijos oligarchei Jelenai Baturinai.

Primename, kad Hanteris Baidenas (Hunter Biden) anksčiau taip pat gavo 3,5 mln. dolerių už Jeleną Baturiną, korumpuoto Maskvos mero našlę milijardierę.

Jelena Baturina (Yelena Baturina)

Jelena Baturina (Yelena Baturina)

2020 m. rugsėjį Senato Finansų ir Krašto saugumo komitetai paskelbė triuškinančią ataskaitą apie Bidenų nusikalstamą šeimą ir savo teiginius pagrindė Iždo departamento dokumentais.

Remiantis dokumentais, kuriuos Senato komitetai gavo iš Iždo departamento:

    Hunteris Bidenas 2014 m. vasario 14 d. iš buvusio Maskvos mero žmonos Jelenos Baturinos gavo 3,5 mln. dolerių pavedimą, o 2015 m. gegužės-gruodžio mėn. dar 241 797 dolerius pervedė į "Rosemont Seneca Thornton" banko sąskaitą.

Iki šiol Jelenai Baturinai Bideno režimas niekada neskyrė sankcijų, o Džo Bidenas atsisako atsakyti, kodėl (mes žinome kodėl).

Dienraštis "The Daily Mail" gavo nutekintų elektroninių laiškų, kuriuose matyti, kad Hanterio Baideno nekilnojamojo turto įmonė gavo 40 mln. dolerių "investiciją" (atlygį) iš Jelenos Baturinos įmonės "Inteco Management AG" (ekrano nuotrauka žemiau).

Bideno nekilnojamojo turto bendrovė iš Rusijos oligarchės J. Baturinos

Apie tai pranešė "The Daily Mail":

    JAV dolerių investiciją iš Rusijos oligarcho, atskleidė nauji elektroniniai laiškai.

    JAV prezidento sūnaus ir Jelenos Baturinos, milijardierės, korumpuoto Maskvos mero našlės, santykiai jau buvo pažymėti kaip keliantys nerimą Senato ataskaitoje po to, kai ji paslaptingai pervedė 3,5 mln. dolerių su Hanteriu susijusiai įmonei.

    Baturinos brolis Viktoras Baturinas portalui DailyMail.com sakė, kad šie pinigai buvo "mokėjimas už įėjimą į Amerikos rinką".

    Tačiau dabar DailyMail.com gali atskleisti, kad Hanterio finansiniai ryšiai su Baturina buvo kur kas platesni: jos įmonė investavo 40 mln. dolerių į Hanterio įmonės "Rosemont Realty" nekilnojamojo turto įmonę.

    2012 m. Hanterio įmonė planavo investuoti 69,7 mln. dolerių į 2,15 mln. kv. pėdų biuro patalpų septyniuose JAV miestuose.

    Dokumentuose, kuriuose išdėstytas planas, teigiama, kad pinigus skyrė įvairūs investuotojai, įskaitant 40 mln. dolerių iš Šveicarijos bendrovės "Inteco Management AG", priklausančios Baturinai.

    "Inteco" grupė yra plastmasės ir statybų milžinė, dėl kurios Baturina tuo metu buvo turtingiausia Rusijos moteris. Šiuo metu, "Forbes" duomenimis, jos turtas siekia 1,4 mlrd. dolerių.

Visą "Daily Mail" pranešimą skaitykite čia.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau