Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 1

Kaip reaguojate į partnerio (sutuoktinio) pyktį poroje?

Psichologai išskyrė bent keturis būdus, kaip reaguoti, kad konfliktas būtų konstruktyviai (veiksmingai) užbaigtas.

Atskleiskite savo jausmus - atvirai kalbėkite apie tai, kaip jaučiatės, kai partneris pyksta. Geriau pasakyti, kaip jums skaudu ir skaudu girdėti, ką partneris sako supykęs, nei pradėti "mėtyti" atgal.

Naudokite humorą - atkreipkite dėmesį (!), jis neturėtų būti pašaipus, pašiepiantis ar nukreiptas į sutuoktinį. Tai turėtų būti pokštai apie konkrečią situaciją ar aplinkybes, į kurias pateko žmogus. Tai yra, ironiškai apie tai kalbėti.

Empatija – tai ne tik kito žmogaus jausmų supratimas, bet ir dalijimasis juo su partneriu, savęs pastatymas į partnerio vietą. Tai gali padėti sumažinti sutuoktinio įkarštį. Pvz.: sutuoktinis iš darbo grįžo prastos nuotaikos, ten akivaizdžiai kažkas negero vyksta. Savo pyktį žmonai jis pradeda demonstruoti įvairiomis susierzinusio žmogaus frazėmis, pavyzdžiui, „aš nenoriu virtos kiaulienos, duok man ką nors kita!“.

Žmona turėtų aiškiai pasakyti savo vyrui, kad ji supranta, iš kur visas tas jo pyktis, supranta jo nuovargį ir nusivylimą dėl nesėkmių darbe, tačiau būtų geriau, jei jis suvalgytų tai, kas padėta ant stalo, kadangi tai yra viskas, ką ji šiuo konkrečiu momentu gali jam pasiūlyti. Arba tegu užsisako internete ir laukia kurjerio. Ir tokia strategija yra nepalyginamai geresnė, racionalesnė ir produktyvesnė, nei atsakomasis pyktis, skandalas ir aiškinimai, kad ji šitą kiaulieną pusę dienos gamino, iš anksto marinavo, kad vakare būtų kuo jį pamaitinti.

Pertrauka, pauzė – praktiškai toks pat sunkus variantas, kaip humoras. Tačiau gali būti veiksmingas tam tikrose konkrečiose situacijose. Partneris demonstruoja pyktį? Išeikite į kitą kambarį, trumpai pasivaikščiokite lauke, prieš tai iš anksto įspėję partnerį. Ką galima pasakyti? „Esu priverstas (a) dabar tave palikti, kadangi mūsų pokalbis destruktyvus (neefektyvus), ir aš negaliu leisti, kad taip su manimi kas nors elgtųsi. Truputį pasivaikščiosiu, o kai tavo nuotaika pagerės, galėsime ramiau aptarti situaciją“.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau