Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 10

6 moterų jausmai šalia "to vienintelio"

Lengva pamiršti, kad nusipelnėte geresnių dalykų, o stiprios emocijos atima iš mūsų objektyvų požiūrį. Kas neleis jums apgauti savęs ir parodyti, kad esate priešais "teisingąjį"?

Gera nuotaika

Negalite suklysti jausdamiesi lengvabūdiški ir laimingi su jums tinkamu žmogumi. Atsipalaidavusi elgsena ir malonumas turėtų būti pirmas ženklas, kad nėra ko bijoti.

Saugumo jausmas

Jei šypsenos ir geros nuotaikos jums per mažai, atkreipkite dėmesį, ar partneris rodo norą globoti ir rūpintis. Pastangos suteikti mylimajai dar daugiau džiaugsmo ir apsaugoti ją nuo šalčio (visomis prasmėmis) turi padovanoti jūsų santykiams dar daugiau švelnumo.

Savęs priėmimas

Jums nebaisu pasirodyti kvaila ar svaidytis nejuokingais pokštais mylimo žmogaus akivaizdoje. Juk jis puikiai žino, kad jo išrinktoji yra pati geriausia moteris pasaulyje, tegu ir su savo keistenybėmis, kurios jam vis tiek bus velniškai mielos.

Aistra

Vienu pagrindinių pasirengimo rimtiems santykiams faktorių laikomas noras pradėti lytinį gyvenimą. Svarbiausia čia netgi ne pati aistra, kuri savaime suprantama, o supratimas, kad seksas yra ne tik malonumas, bet ir atsakomybė.

Harmonijos pojūtis

Kai šalia yra reikalingas žmogus, labai paprasta įvertinti gyvenimo pilnatvę, o dar paprasčiau kartu atrasti visą jo grožį ir įvairovę.

Lygybė

Turėtumėte vienas kitą papildyti ir įkvėpti vienas kitą žengti toliau link svajonių, o ne stengtis įsitvirtinti partnerio sąskaita. Didžiuotis vienas kitu – anaiptol ne prabanga, o norma.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau