Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Lapkričio » 20

Skandalinga! Teismo proceso metu FDA atsitraukia ir dabar teigia, kad "nevartoti ivermektino dėl COVID-19" buvo tik rekomendacija

2021 m. gruodį FDA įspėjo amerikiečius nevartoti ivermektino, kuris "skirtas gyvūnams", COVID-19 gydymui ar profilaktikai.

Tuo metu tai buvo labai prieštaringas pareiškimas, nes FDA dar 2015 m. stūmė šį vaistą afrikiečių migrantams, o vaistas buvo giriamas keliuose moksliniuose žurnaluose.

Buvo atlikta daugiau kaip 93 moksliniai ivermektino tyrimai, kurie parodė didelę naudą gydant COVID-19 ankstyvose stadijose.  Mokslo duomenys yra neginčijami.

Nepaisant to, JAV vyriausybė pasmerkė jo naudojimą COVID-19 gydyti.

Šiandien...

Neseniai vykusiame teismo posėdyje vyriausybės teisininkai įrodinėjo, kad Maisto ir vaistų administracija (FDA), liepdama žmonėms "nutraukti" Ivermektino vartojimą COVID-19 gydyti, tik patarė, o ne įpareigojo.

Lapkričio 1 d. Teksaso federaliniame teisme įvyko posėdis dėl trijų gydytojų skundo, kurie teigia, kad FDA pareiškimai dėl ivermektino - antiparazitinio preparato, kuris kai kuriuose tyrimuose parodė teigiamą poveikį COVID-19, pažeidė jų konstitucinę teisę verstis medicinos praktika, pranešė "Epoch Times".

"Cituojami pareiškimai nebuvo direktyvos", - sakė vienas iš advokatų Izaokas Belferis (Isaac Belfer). "Jie nebuvo privalomi. Tai buvo rekomendacijos. Juose buvo nurodyta, ką šalys turėtų daryti. Juose buvo pasakyta, pavyzdžiui, kodėl nereikėtų vartoti ivermektino COVID-19 gydyti. Jie nesakė, kad galite to nedaryti, privalote to nedaryti. Jie nesakė, kad tai draudžiama ar neteisėta. Jie taip pat nesakė, kad gydytojai negali skirti ivermektino".

"Jie vartoja neoficialią kalbą, tai tiesa... Tai pokalbis, bet ne privalomas, - tęsė jis.

FDA yra patvirtinusi ivermektiną naudoti kitoms pernešėjų platinamoms ligoms gydyti, bet ne COVID-19. Maisto ir vaistų administracija savo "Twitter" paskyroje įspėjo visuomenę, kad ivermektiną saugu naudoti tik arkliams, bet ne žmonėms nuo Kovid-19.

"Jūs nesate arklys. Jūs nesate karvė. Rimtai, jūs visi. Nustokite", - rašoma prieraše.

Antrajame įraše buvo teigiama: ,,Iš tikrųjų, tai yra, kad jūs esate gyvūnas: Antrajame antrame puslapyje rašoma: "Sustabdykite savo arklius, y'all. Ivermektinas gali būti madingas, bet jis vis dar nėra autorizuotas ar patvirtintas COVID-19 gydyti".

Ieškinyje teigiama, kad FDA veiksmai pažeidė įstatymus, nes trukdė gydytojams verstis medicinos praktika ir naudoti stebuklingą vaistą "Ivermektiną" prieš Kovid-19.

Ji prašė teismo pripažinti FDA veiksmus neteisėtais ir uždrausti agentūrai skelbti direktyvas ar nuomones dėl "ivermektino" naudojimo "COVID-19" gydyti.

Trys bylos ieškovai yra daktaras Paulas Marikas (Paul Marik) iš Virdžinijos, daktarė Mary Bowden (Mary Bowden) iš Teksaso ir daktaras Robertas Apteris (Robert Apter) iš Arizonos.

"Ar galite suprasti, kokią žalą man daro tai, kad turiu jaunų pacientų - jaunų trisdešimtmečių ir keturiasdešimtmečių pacientų, kuriuos turėjau stebėti, kaip jie miršta, - o ligoninė neleido man skirti jiems gydymo, kuris, mano manymu, geriausiai atitiko jų interesus", - sako daktaras P. Marikas 2021 m.

Hjustono metodistų sveikatos priežiūros pareigūnai pernai pradėjo tyrimą ir nušalino daktarę Mary Bowden nuo pareigų dėl "pavojingos dezinformacijos" apie Covid-19 skleidimo ir ivermektino veiksmingumo propagavimo - visa tai dėl FDA nuomonės.

Nobelio premijos laureatas, antiparazitinis vaistas, kuris buvo panaudotas kovojant su kai kuriomis labiausiai niokojančiomis tropinėmis ligomis pasaulyje, yra daug saugesnis už potencialiai mirtinas eksperimentines "Covid" vakcinas, teigė Teksaso gydytoja.

Daugiau nei 40 metų patirtį turinti Meino valstijos gydytoja daktarė Meryl Nass (Meryl Nass) negali praktikuoti po to, kai jos medicinos licencija buvo sustabdyta už "klaidingos informacijos apie Covid skleidimą" ir Covid pacientų gydymą Ivermektinu ir Hidroksichlorochinu.

Dr. Meryl Nass taip pat buvo nurodyta atlikti neuropsichologinį įvertinimą dėl jos veiksmų, ir visa tai dėl FDA nuomonės apie ivermektiną ir HCQ.

Ivermektinas pirmą kartą buvo nustatytas praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje per "Merck Pharmaceuticals" veterinarinių vaistų atrankos projektą ir nuo to laiko naudojamas be jokių nepageidaujamų reiškinių.

Beveik trejus metus "The Gateway Pundit" rašė apie ivermektino ir HCQ veiksmingumą gydant COVID-19.

Šiuo metu atlikti 187 ivermektino COVID-19 tyrimai, iš jų 138 recenzuoti, 93 lyginant gydymo ir kontrolinę grupes, kurie rodo, kad ankstyvas COVID pacientų gydymas pagerėjo 62 %. Ivermektinas ankstyvam gydymui patvirtintas visose arba dalyje 22 šalių (39, įskaitant nevyriausybines medicinos organizacijas).

Teismo proceso metu FDA atsitraukia ir dabar teigia

Itajaí, pietiniame Brazilijos mieste, esančiame Santa Katarinos (Santa Catarina) valstijoje, nuo 2020 m. liepos mėn. iki 2020 m. gruodžio mėn. buvo įgyvendinama viso miesto prevencijos programa, kurioje COVID-19 profilaktikai naudojamas ivermektinas.

Šio išsamaus tyrimo duomenimis, reguliarus ivermektino, kaip profilaktinės priemonės, naudojimas buvo susijęs su reikšmingai sumažėjusiu COVID-19 infekcijos, hospitalizacijos ir mirties atvejų skaičiumi. Ivermektino nevartojantys asmenys turėjo du kartus didesnę tikimybę mirti nuo COVID-19 nei ivermektino vartotojai, analizuojant visą populiaciją.

Šių metų pradžioje "Project Veritas" paskelbė dar niekada nematytus karinius dokumentus, susijusius su Kovid-19 kilme, funkcijos padidėjimo tyrimais, vakcinomis, galimais gydymo būdais ir vyriausybės pastangomis viską nuslėpti.

Dokumentuose buvo įrodymų, kad ivermektinas ir hidroksichlorochinas buvo veiksmingi gydant koronavirusą. Ši informacija buvo slepiama nuo Amerikos visuomenės.

Apie tai pranešė Halo Ternerio šou:

Dokumentai, saugomi PARDUOTIŠKAI SLAPTAI aplanke Gynybos pažangiųjų mokslinių tyrimų projektų agentūros (DARPA) kompiuteriuose, įrodo, kad vaistai Ivermektinas, Hidroksichlorochinas ir Interferonas buvo ĮRODOMAI "gydantys" KOVID-19. 2020 m. balandį - šie vaistai buvo palaidoti kaip "Visiškai slaptai".

Šių dokumentų, slapta saugomų "TOP SECRET" aplanke vyriausybės kompiuteriuose, atskleidimas įrodo, kad Jungtinių Valstijų federalinė vyriausybė 2020 m. balandį ŽINOJO, kad visa "COVID-19 pandemija" buvo visiškai išgydoma naudojant šiuos įprastus vaistus.

Pateikiame ištraukas.

Teismo proceso metu FDA atsitraukia ir dabar teigia

Dėl šio atskleidimo turėtų kristi galvos.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1
Įdomu, ką pasakys faktų tikrintojai iš delfinariumo ir 15sekundžių? O, jūs tikite dar mokslu?
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
30.11.2022 laikas 14:52 Kokiems pastatams ir kada reikalingas energetinio naudingumo sertifikatas?
Energinio naudingumo sertifikatas – ne vien formalumas. Šis dokumentas atskleidžia nemažai vertingos informacijos apie patį statinį: ar jis taupus, ar kokybiškas, ar komfortiškas, ar visapusiškai naudingas (tiek pačiam žmogui, tiek aplinkai). Todėl v...

Skaityti daugiau

30.11.2022 laikas 08:48 "Neigiamas veiksmingumas" turėjo sustabdyti COVID vakcinų rekomendacijas
Neseniai įvairios pasaulio sveikatos agentūros patvirtino ir aktyviai skatina dar vieną COVID stiprinamąją vakciną, skirtą vakcinos veiksmingumui nuo COVD-19 infekcijos padidinti.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 22:29 Nyderlandų vyriausybė uždarys 3 000 ūkių, kad įgyvendintų visuotinio atšilimo tikslus

Nyderlandų vyriausybė paskelbė, kad, siekdama įgyvendinti visuotinio atšilimo tikslus, "priverstinai nupirks" ir uždarys iki 3 000 ūkių.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 21:21 Receptai | Patiekalai Neįtikėtinas skanėstas iš paprastų ingredientų (lengva pagaminti)
Purus, švelnus ir labai skanus marmurinis keksiukas! Lengva ir greita pagaminti - patiekite jį šventei ar tiesiog prie arbatos. Kvapnus skanėstas, pagamintas iš paprastų ingredientų ir be jokių rūpesčių.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau