Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Gruodžio » 3

10 dalykų, kuriuos reikia žinoti, jei nusprendėte atleisti neištikimybę

Niekada nemaniau, kad galėčiau susigrąžinti neištikimą vyrą. Visada norėjau būti stipri moteris, galinti pastovėti už save ir išvaryti neištikimą vyrą pro duris. Bet tada atleidau savo buvusiajam, kai jis mane apgavo. Ši patirtis mane daug ko išmokė, ir nors ne visiems patariu būtinai elgtis taip pat, noriu pasidalyti tuo, kam reikia būti pasiruošus, kai susigrąžinate neištikimąjį.

1. Jau niekada nebebus taip, kaip anksčiau.

Jūsų santykiai niekada nebebus tokie, kokie buvo prieš apgaudinėjimą. Laikui bėgant visi santykiai iš esmės keičiasi. Todėl nereikia bandyti grįžti į buvusią padėtį.

2. Neleiskite, kad neištikimybė jus apibūdintų.

Jis apgaudinėjo, suklydo ir norėjo būti su tavimi. Nieko blogo nepadarėte, tai ne jūsų kaltė. Rimtai! Nustokite galvoti, kad tai susiję su jumis. Taip, jums skauda, bet tai neturėtų jūsų kontroliuoti.

3. Tai su jumis nesusiję.

Atminkite tai. Jis tai padarė, jis jus išdavė, jūsų ten nebuvo, jūs nedalyvavote.

4. Žmonės yra tik žmonės, jie daro klaidų.

Žinoma, apgaudinėti nėra gerai. Turite pripažinti, kad jis yra tik žmogus, bet taip pat neleisti jam to pakartoti.

5. Jūs tai išgyvensite. Anksčiau ar vėliau.

Kuo daugiau laiko praeis, kai viskas bus gerai, tuo labiau galėsite vėl juo pasitikėti. Tai sužinojau sunkiai: prireikė savaičių, o gal net mėnesių, kol prisiminiau, kad mums tai jau kartą buvo nutikę.

6. Tačiau niekada to nepamiršite.

Silpnumo akimirkomis prisiminiau, kaip kartą jis nusprendė permiegoti su kita. Kartais dėl to net prasidėdavo kivirčai. Neištikimybės randas neužgyja. Galite atleisti neištikimajam, bet vargu ar pamiršite, ką jis padarė.

7. Tai suteiks jums pasitikėjimo savimi.

Prisimenu šį jausmą, kai jis mane apgavo, išbandė kitą, bet vis tiek grįžo pas mane. Jis iš visų jėgų stengėsi atgauti mano pasitikėjimą, kad vėl jam atsiverčiau. Tai kažkas tokio.

8. Visada nerimausite, kad jis vėl tai padarys.

Ši baimė lieka su jumis visam laikui ir gali pradėti jus graužti.

9. Tai išlaisvina jus.

Po to, kai jis mane apgavo, pasijutau laisvesnė: tarsi nieko negalėčiau taip sugadinti, kad galėčiau jį pranokti. Nustojau jaudintis dėl to, kad nesu tobula, ir tiesiog pradėjau būti savimi.

10. Santykiai gali išgyventi neištikimybę ir tapti dar geresni.

Žaviuosi kiekvienu, kuris išgyveno romaną ir sugebėjo išsaugoti santykius. Kiekvienas, kuris pasirinko atleidimą ir sugebėjo pasistengti. Tai nėra lengva. Tačiau jei žinote, dėl ko tai darote, viskas įmanoma.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau