Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gruodžio » 8

Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’

Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Pateikdamas skaidres, kuriose matyti, kaip dygliuotieji baltymai reiškiasi smegenų audinyje ir kituose svarbiausiuose organuose, Aidaho patologas apibūdino, kaip jie patenka į visą organizmą "visur, kur pasklinda lipidų nanodalelės".

"Dr. Drew turėjo puikų klausimą: Ar ji yra pilkojoje [smegenų] medžiagoje, ar baltojoje medžiagoje? Kur smegenyse? Ten, kur pasiskirsto lipidinė nanodalelė, ir ji patenka per kraujo-smegenų barjerą... ir mes žinome, kad smaigalys taip pat patenka. Taigi, jis eis paskui mažuosius kapiliarus ir nutekės į bet kurį audinį, į kurį tik norės."

Infowars.com praneša: Toliau daktaras Cole'as pristatė papildomas skaidres, kuriose matyti, kaip spyglių baltymų rasta aortoje - pagrindinėje širdies arterijoje.

"Tai yra kažkas neįprasto. Paprastai tai matome genetinių būklių atvejais, kai aorta plyšta".

Daktaras Cole'as, remdamasis viena skaidrele, kurioje parodyta, kaip aortoje reiškiasi dygliuotasis baltymas, pažymėjo: "Tai dygliuotasis baltymas, kuris tiesiogine prasme priverčia limfocitus išgraužti skylę aortoje. Tai didžiausia kraujagyslė jūsų kūne, išeinanti iš širdies. Kai ji plyšta, jūsų nebelieka per kelias minutes."

"Taigi, tai tik dar vienas pavyzdys, ką gali padaryti nusėdęs "spike" baltymas ir sukeltas uždegimas."

Kitoje interviu vietoje Cole'as kartu su daktaru Kelly Victory (Kelly Victory) aptarė skaidres, kuriose matyti iš skrodžiamų pacientų paimti pluoštiniai "pėdos ilgio kraujo krešuliai".

"Ten yra neįprastas surinktų baltymų kiekis... yra neįprastų baltymų derinių, dėl kurių organizmui sunku juos ištirpdyti, - aiškino Cole'as.

Dr. Cole'as toliau ragino savo kolegas visame pasaulyje tęsti ilgalaikio poveikio sveikatai, susijusio su eksperimentine mRNA vakcinacija, tyrimus.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:02 KAP DWA - paslaptinga dvigalvio milžino mumija iš Patagonijos
Nepastebimame Baltimorės (Merilendo valstija, JAV) įdomybių muziejuje saugoma nuostabi maždaug trijų metrų aukščio dvigalvė žmogaus mumija, kuri kelia daugiau klausimų nei atsakymų.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau