Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 11

BUM! JK spartina planus įvesti centrinio banko skaitmeninę valiutą ‘skaitmeninį svarą’

Jungtinės Karalystės vyriausybė "artimiausiomis savaitėmis" pradės konsultacijas dėl centrinio banko skaitmeninės valiutos, pranešė iždo kancleris Jeremy Huntas (Jeremy Hunt).

Šią savaitę faktinis Jo Didenybės iždo vadovas atskleidė, kad Anglijos bankas, įgyvendindamas Didžiosios Britanijos finansinių paslaugų "Edinburgo reformas", pradės konsultacijas dėl centrinio banko skaitmeninės valiutos, kuri veiktų kaip skaitmeninė svaro sterlingų versija, projektas.

Šis žingsnis galėtų įgyvendinti globalistų viziją apie visuomenę be grynųjų pinigų, kurioje visus sandorius galėtų atsekti vyriausybė.

JK spartina planus įvesti centrinio banko skaitmeninę valiutą

Bideno administratorius JAV, taip pat Europos Sąjunga ir Japonija taip pat siekia įgyvendinti savo valiutų skaitmenines versijas.

Apie tai praneša "Breitbart": Hantas, prieš Brexitą nusiteikęs ir Kinijai palankus veikėjas, prikeltas iš Deivido Kamerono (David Cameron) laikų, rašytiniame pareiškime parlamentui teigė, kad vyriausybė artimiausiomis savaitėmis pradės "rengti konsultacijas, kad išnagrinėtų centrinio banko skaitmeninės valiutos - suverenaus skaitmeninio svaro - galimybę ir pasikonsultuotų dėl galimo dizaino".

"Anglijos bankas taip pat išleis technologijų darbo dokumentą, kuriame bus išdėstyti pažangiausių technologijų aspektai, kuriais remiantis būtų galima sukurti skaitmeninį svarą", - pridūrė jis.

Priešingai nei bitkoinas, kuris veikia decentralizuotai, kai nė vienas asmuo negali kontroliuoti jo funkcijų, nuosavybės ar vertės, CBDC būtų panašus į tradicinę fiat valiutą, kurią išleidžia centrinis bankas, pavyzdžiui, Anglijos bankas, todėl galėtų patirti tas pačias infliacijos problemas, jei centrinis bankas nuspręstų išleisti daugiau šios valiutos - pavyzdžiui, spausdinti grynuosius pinigus

Jei CBDC visiškai pakeistų grynąją valiutą, vyriausybė galėtų stebėti kiekvieną visuomenės pirkinį ar sandorį.

Anglijos bankas taip pat pripažino, kad skaitmeninis svaras galėtų būti "programuojamas", o tai reiškia, kad vyriausybė potencialiai galėtų pridėti mechanizmus, kurie neleistų žmonėms leisti savo pinigų dalykams, kuriems valstybė nepritaria.

Tai sukėlė susirūpinimą, kad Vakarų vyriausybės gali įdiegti sistemą, panašią į komunistinės Kinijos socialinio kredito vertinimo sistemą, kuri jau buvo naudojama milijonams piliečių, įskaitant tuos, kurie nepritarė autoritariniam pirmininko Xi Jinpingo valdymui, įtraukti į juoduosius sąrašus ir neleisti jiems keliauti.

Premjeras Riši Sunakas (Rishi Sunak), kurį Kinijos valstybinė žiniasklaida iš esmės palaikė konkurse dėl Boriso Džonsono (Boris Johnson) pakeitimo premjero poste, kurį jis pralaimėjo, ir kuris Indijoje vedė daugiamilijardinę "Infosys" technologijų dinastiją, buvo vienas iš pirmųjų, siekiančių, kad Didžiojoje Britanijoje būtų įvestas CBDC. (PS: rašėme Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’ ir Kinija atskleidžia CBDC su galiojimo terminu, todėl žmonės verčiami išlaidauti ir negali taupytiKaras su grynaisiais pinigais: Indija pradeda skaitmeninės rupijos mažmeninės prekybos bandomąją programą

Centrinių bankų skaitmenines valiutas taip pat aktyviai remia globalistinis Davose įsikūręs Pasaulio ekonomikos forumas (WEF), įtraukęs jas į technologijų, kurios "pakeis pasaulį iki 2027 m.", sąrašą. 

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite. Įdomu, kiek žmonių tai žino? Kas vyksta? Ir mano, kad jų nepalies? Visi būsime vienoje eilėje... Jei tylėsime.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1
Įdomu, kas dar nori gyventi Anglijoje? Dėl pinigų... žada pasiaukoti šiai sistemai. Jūs ten esate, tik vergai.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau