Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 31

Kai kurios JK ligoninės sugrąžina "Covid" apribojimus

Gruodžio 29 d. dvi Jungtinės Karalystės ligoninės (abi Northamptonšyro grafystėje) vėl įvedė "covid" apribojimus.

Northampstono bendroji ligoninė ir Ketteringo bendroji ligoninė (Kettering General Hospitak) sustabdė apsilankymus ir tikisi, kad ligoninėje esantys pacientai dėvės veido kaukę. Atrodo, kad "senoji geroji" NHS per pastaruosius kelerius metus nieko nepasimokė, todėl visai tikėtina, kad jos pavyzdžiu paseks ir kitos ligoninės.

Šį žingsnį pagrįstai peikė televizijos laidų vedėjas ir parlamento narys.

MSN praneša: Kirstie Allsopp (Kirstie Allsopp) ir Rutlando ir Meltono parlamento narė Alicija Kearns (Alicia Kearns) kritikavo ligoninių vadovus už tai, kad jie įvedė naujas taisykles, kuriomis siekiama užtikrinti pacientų saugumą. K. Kearns sakė, kad tai "labai neteisinga ir žiauru", o K. Allsopp tviteryje užsipuolė ligoninių vadovus.

Nuo vakar tiek NGH, tiek KGH buvo sustabdyti visi apsilankymai, išskyrus tuos, kurie vyksta dėl užuojautos, o lankytojai ir pacientai vėl privalo dėvėti veido kaukes. Nuo rugsėjo mėnesio Covid pacientų skaičius abiejose ligoninėse išaugo 650 proc.

Be COVID, daugėja ir gripu bei RSA sergančių pacientų. Kai kurie pacientai kartu serga ir COVID, ir gripu, ir sunkiai serga.

Naujomis priemonėmis siekiama sumažinti riziką pažeidžiamiems pacientams, užkirsti kelią infekcijų plitimui ir padėti išvengti darbuotojų neatvykimo į darbą. Lankytojų lankymo draudimas netaikomas gimdymo ir vaikų skyriuose.

Tačiau po vakar paskelbto pranešimo, namų ruošos ekspertas Allsoppas (Allsopp) socialiniame tinkle "Twitter" piktai užsipuolė šį sprendimą. Atsakydamas į NGH prašymą vietos naujienų agentūroms išplatinti šią žinią, televizijos laidų vedėjas teigė, kad "žurnalistai neturėtų paprasčiausiai pripažinti, kad tai yra teisinga".

Medicininio išsilavinimo neturintis 51 metų vyras rašė: "Tikiuosi, kad nė vienas iš šių leidinių paprasčiausiai nepasidalijo šia žinia, nesuabejojęs ja ir nesupažindinęs skaitytojų, kad yra daug pacientų, kuriems vis dar labai reikia lankytojų ir kurie turi teisę į juos."

4 kanalo laidos vedėja tęsė savo tiradą retweetindama NGH generalinės direktorės Heidi Smoult tviterio žinutę apie vykdomuosius darbuotojus, kurie prieš Kalėdas dalijo maltinukus. Ji pridėjo prierašą: "Dabar stacionare gydomiems pacientams uždrausta priimti lankytojus, o Heidi paprašė vietos žiniasklaidos apie tai paskleisti žinią. Jei būčiau vietinis žurnalistas, galėčiau paklausti, kas, po velnių, čia vyksta?"

NGH atsakė Allsopp: "Atsiprašome, jei tai nebuvo aišku. Kaip nurodyta aukščiau pateiktoje nuorodoje, yra daugybė išimčių dėl mūsų lankymosi sustabdymo. Tarp jų yra motinystės, pediatrijos ir lankymo iš užuojautos atvejai. Dėl užuojautos vizitų galima pasitarti su mūsų skyrių komandomis".

Allsopp, savo karjerą pradėjusi nuo namų pardavimo Londone, pasidalijo atsiprašymu ir pridūrė: "Įsitikinkite, kad žinote savo teises ir matote savo artimuosius ligoninėje. Jei jiems reikia jūsų arba jums reikia jų, tikėtina, kad esate išimtis. Neleiskite išsigandusiam, sutrikusiam ar pažeidžiamam šeimos nariui likti vienam, nes nenorite kelti triukšmo."

Ne mažiau kritiškai sprendimą įvertino ir parlamento narė Alicija Kearns (Alicia Kearns), pavadinusi jį "labai neteisingu ir žiauriu". Konservatorių parlamento narė, atstovaujanti Rutlando ir Rutlando bei Meltono (kuris ribojasi su Northamptonšyru) regionams, parašė tviteryje: "Pacientai neturėtų būti uždaromi nuo savo artimųjų, kurie pasisako už jų priežiūrą, supranta jų poreikius ir atpažįsta požymius, kad gali prireikti didesnės pagalbos."

35 metų vyras, kuris taip pat neturi medicininio išsilavinimo, padarė išvadą: "Turime mokytis iš klaidų, o ne jas kartoti."

Rugsėjo mėnesį COVID infekcijų skaičius sumažėjo iki 16 užimtų lovų abiejose ligoninėse. Tačiau nuo gruodžio 28 d. šis bendras skaičius išaugo iki 120 lovų, kuriose abiejose gydymo įstaigose buvo užimtos COVID lovos. Be to, daugiau nei 70 lovų užimta gripu sergančių pacientų.

Ketvirtadienį paskelbtame pranešime NGH ir KGH patikino, kad gimdyvėms, pediatrams ir pacientams, kuriuos reikia lankyti iš užuojautos, tai neturės įtakos ir toliau bus taikoma dabartinė politika. Dėl gailestingo lankymo galima tartis individualiai su skyriaus komanda.

Pacientų ir lankytojų bus prašoma dėvėti kaukes, kai jie bus ligoninėje. Kaukės bus prieinamos tiems, kuriems jų reikia, tačiau NHS svetainės paprašė žmonių, jei įmanoma, atsinešti savo kaukes.

Šios rekomendacijos bus nuolat peržiūrimos, o ligoninės savo interneto svetainėje ir vietinėje žiniasklaidoje reguliariai teiks naujausią informaciją. Vietos gyventojai raginami pasiskiepyti nuo COVID ir gripo, kad šią žiemą išvengtų sunkių ligų.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau