Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 14

Vyriausiasis branduolinės energetikos mokslininkas sako, kad elito "grynojo nulio" tikslas lems šiuolaikinės civilizacijos pabaigą

Pasak daktaro Wallace'o Manheimerio (Wallace Manheimer), kuris perspėja, kad klimato apgaulė gali reikšti "šiuolaikinės civilizacijos pabaigą", ateities istorikai stebėsis, kaip globalistų elitui pavyko įtikinti beveik visus pasaulio gyventojus, kad žmonių pramonės išmetamas CO2 yra pavojingas planetą naikinantis toksinas.

Dr. V. Manheimeris yra MIT fizikos mokslų daktaras, 50 metų dirbęs branduolinių tyrimų srityje, taip pat JAV karinio jūrų laivyno tyrimų laboratorijos Plazmos fizikos skyriuje. Jis paskelbė daugiau kaip 150 mokslinių straipsnių. Jo nuomone, "tikrai nėra jokio mokslinio pagrindo" tikėtis klimato krizės dėl per didelio anglies dioksido kiekio atmosferoje per artimiausią šimtmetį. Jis teigia, kad nėra jokių priežasčių, kodėl civilizacija negalėtų vystytis naudodama ir iškastinio kuro, ir branduolinę energiją, palaipsniui pereidama prie branduolinės energijos.

Neseniai paskelbtame moksliniame straipsnyje daktaras Wallace'as Manheimeris rašo, kad vėjo ir saulės energija nėra išeitis. Pasekmės bus milžiniškos, "kai ši nauja infrastruktūra ne tik žlugs, bet ir kainuos trilijonus, nualins didelę dalį aplinkos ir bus visiškai nereikalinga".

Summit ataskaita: Žinoma, vis dažniau pasigirsta nuomonių, kad imperatorius neturi drabužių, kai kalbama apie visas madingas žaliąsias technologijas. Elektromobiliai, vėjo ir saulės energija, vandenilis, akumuliatorių baterijos, šilumos siurbliai - visos šios technologijos turi didžiulių trūkumų ir negali pakeisti esamų sistemų be pražūtingų pasekmių.

Manheimeris pabrėžia, kad prieš pradedant plačiai naudoti iškastinį kurą, energiją tiekė žmonės ir gyvūnai. Kadangi energijos buvo pagaminama labai mažai, "civilizacija buvo tik plonas sluoksnis ant didžiulio žmonių skurdo ir vargo kalno, kurį palaikė tokios institucijos kaip vergovė, kolonializmas ir tironija".

Šis argumentas rodo, kodėl tiek daug turtingų, dorybes demonstruojančių įžymybių pasisako ne tik už "grynąjį nulį", bet ir už "tikrąjį nulį", uždraudžiant naudoti bet kokį iškastinį kurą. Karalius Čarlzas 2009 m. sakė, kad vartojimo ir patogumo amžius baigėsi, nors daugybę dvarų turintis monarchas tikriausiai nemano, kad tokie desperatiški apribojimai taikomi jam pačiam. Manheimeris pažymi, kad iškastinis kuras suteikė civilizacijos privalumus milijardams žmonių, tačiau jo darbas dar nebaigtas. "Norint šiuolaikinės civilizacijos privalumus išskleisti visai žmonijos šeimai, reikėtų kur kas daugiau energijos ir naujesnių šaltinių", - priduria jis.

Autorius pažymi, kad netikros klimato krizės akcentavimas tampa "šiuolaikinės civilizacijos tragedija", kuri priklauso nuo patikimos, įperkamos ir ekologiškos energijos. "Vėjo malūnai, saulės baterijos ir atsarginės baterijos neturi nė vienos iš šių savybių", - teigia jis. Šį melagingą teiginį stumia vadinamasis klimato pramonės kompleksas, kurį sudaro kai kurie mokslininkai, dauguma žiniasklaidos priemonių, pramonininkai ir įstatymų leidėjai. Be to, tęsia jis, šiai grupei "kažkokiu būdu" pavyko įtikinti daugelį, kad atmosferoje esantis CO2, dujos, būtinos gyvybei Žemėje, kurias iškvepiame su kiekvienu įkvėpimu, yra aplinkos nuodai.

Manhaimerio nuomone, savanaudiškų interesų turinčių įmonių, didžiavyriškų politikų ir paniką skleidžiančių kampanijų dalyvių partnerystė "iš tiesų yra nešventa sąjunga". Klimato pramonės kompleksas neskatina diskusijų apie tai, kaip įveikti šį iššūkį taip, kad jis būtų geriausias visiems. "Neturėtume stebėtis ar stebėtis, kad tie, kurie siekia gauti pelno, garsiausiai ragina politikus imtis veiksmų", - pridūrė jis.

Autorius mano, kad vienas geriausių balsų, verčiančių abejoti artėjančia klimato krize, yra Masačusetso technologijos instituto (MIT) profesorius emeritas Ričardas Lindzenas (Richard Lindzen), vienas didžiausių pasaulio autoritetų geologinių skysčių judėjimo srityje:

"Ateinančiais šimtmečiais istorikai neabejotinai stebėsis, kaip giliai ydinga logika, užgožta įžvalgios ir negailestingos propagandos, iš tikrųjų leido galingų specialiųjų interesų koalicijai įtikinti beveik visus pasaulio gyventojus, kad žmonių pramonės išmetamas CO2 yra pavojingas planetą naikinantis toksinas. Tai bus prisimenama kaip didžiausia masinė apgaulė pasaulio istorijoje - kad CO2, augalų gyvybės šaltinis, kurį laiką buvo laikomas mirtinu nuodu."

Didelė dalis įdomaus daktaro Manheimerio dokumento paneigia daugelį madingų nostrūmų, susijusių su politizuotu "nusistovėjusiu" klimato mokslu. Tai puikus skaitinys. Aptardamas kai kurias priešingas nuomones, paneigiančias akivaizdžiai klaidingus teiginius, jis sako, kad "ypač apmaudu" matyti, kaip mokytos visuomenės pateikia galutinius teiginius, kai tiek daug priešingos informacijos yra lengvai prieinama. Jis pabrėžia, kad per pastaruosius 10 000 metų Žemė beveik neabejotinai buvo šiltesnė. Buvo ir šiltesnių, ir šaltesnių laikotarpių, kaip ir šiandien.

Manheimeris sako, kad norint rasti su teiginiais nesusijusią informaciją, galima pasinaudoti net Google, nors ir pažymi, kad bendrovė įspėja, jog neteiks informacijos apie "teiginius, kuriais neigiama, kad ilgalaikės tendencijos rodo, jog pasaulio klimatas šyla".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:02 KAP DWA - paslaptinga dvigalvio milžino mumija iš Patagonijos
Nepastebimame Baltimorės (Merilendo valstija, JAV) įdomybių muziejuje saugoma nuostabi maždaug trijų metrų aukščio dvigalvė žmogaus mumija, kuri kelia daugiau klausimų nei atsakymų.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau