Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (3.5K) Komentarų: (0) (05.03.2018 - 21:28)

4 receptai numesti svorį sodos pagalba, apie kuriuos niekas nežinojo

Nutukimas yra viena iš pagrindinių problemų žmonijai. Štai, kodėl daugelio šalių valdžios institucijų sukūrė mokyklose programas kovai su nutukimu.

soda, sulieknėti, svoris, sveikatos patarimai, paranormal.lt

Vis dėlto vis daugiau žmonių kenčia nuo nutukimo.

Žemiau pateikiama keletą priemonių, kaip sumažinti svorį. Pagrindinis ingredientas yra soda.

Soda su obuolių actu:
Šiai priemonei pasigaminti jums reikės pusės šaukšto sodos ir 2 šaukštus obuolių acto. Dabar, jūs turite sumaišyti abu ingredientus dubenėlyje; pradės burbuliuoti. Kai ši reakcija baigsis, įpilkite stiklinę vandens ir vėl sumaišykite. Šią medžiagą gerkite kiekvieną rytą ant tuščio skrandžio, jei norite sulieknėti.

Soda su citrinos sultimis:
Jums reikės 1 šaukštą sodos, stiklinės vandens ir 1 citrinos sulčių. Pirmiausia turite ištirpinti sodą stiklinėje su vandeniu. Tada į mišinį įpilkite 1 citrinos sulčių ir gerai išmaišykite. Vartokite kiekvieną rytą ant tuščio skrandžio.

Soda su braškėmis:
Jums reikės 1 puodelio braškių, 2 citrinų sulčių, 2 puodelius vandens ir 1 šakelę mėtų. Visi šie ingredientai dedami į maišytuvą ir gerai sumaišykite. Tada įpilkite 2 šaukštus sodos ir sumaišykite. Tokį vaistą geriausia vartoti kiekvieną rytą ant tuščio skrandžio.

Soda su greipfrutu:
Jums reikės 1 greipfruto sulčių ir 1 šaukšto sodos. Tada viską, ką jūs turite padaryti, sumaišyti su ingredientus, kol išeis homogeninė medžiaga. Šios sultys naudojamos tą dieną, kai labiausiai norim.

Naudodami, bet kurį iš šių 4 receptų su soda, jūs galite greitai numesti svorį!

4 receptai numesti svorį sodos pagalba

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: sulieknėti, svoris, liaudies medicinos receptai, Nutukimas, sveikatos patarimai, Soda

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar