Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 27

Ar 5G tinklas veikia, kaip ligų greitintuvas?

Yra susirūpinimas, kad UK gali stipriai nukentėti nuo koronaviruso dėl 5G tinklo dislokavimo, teigia sąmokslo teoretikai. Šiuo metu visoje Britanijoje ir šiaurės Airijoje užregistruoti 3983 patvirtinti COVID-19 atvejai. Liga greitai išplito nuo tada, kai ji pirmą kartą buvo aptikta 2020 m. sausio 31d. Žuvusių žmonių 335, o ministras pirmininkas Borisas Džonsonas (Boris Johnson) perpėja, kad šis skaičius žymiai padidės. Beje, jam taip pat diagnozuotas COVID-19 atvejis, rašo dailystar.co.uk.

Kadangi koronavirusas išplito visame pasaulyje, nauja sąmokslo teorija rado šalininku: karščiavimas, kosulys ir dusulys – štai, kaip žmogaus kūnas reaguoja į 5G

Ekspertai skeptiškai vertina šią teoriją, kurie pabrėžė, kad virusas išplito ir ten kur nėra 5G. Anti-5G kritikai, gyvenantys UK, mano, kad virusas, greičiausiai prasidėjo Uhane ir buvo užvežtas į UK. Tačiau jie yra susirūpinę, kad ypač greitas ryšys, šiuo metu veikiantis beveik 100 vietų visoje Didžiojoje Britanijoje, galėtų padėti ligai plisti greičiau.

Aktyvistė Louise Thomas, gyvenanti Samersete sakė The Daily Star Online leidiniui: „Negalime sakyti, kad 5G sukėlė koronavirusą, bet tai gali dar labiau suaktyvinti jį“. TanjaRebel, dar viena aktyvistė, filosofijos dėstytoja, pasakoja „Daugelis tyrimų rodo, kad elektromagnetinė spinduliuotė slopina imuninę sistemą ir padeda klestėti virusams, bei bakterijoms. Taigi, elektromagnetinė spinduliuotė, ypač 5G, gali būti ligos pagreitintojas. Mes nežinome, bet sveiku protu ir prevenciniu potvarkiu reikia skubiai nustatyti 5G tyrimo moratoriumą, kol galėsime pasakyti, kad jis saugus“.

Atsargumo principas teigia, kad vyriausybė ir visuomenė, turi atsargiai reaguoti ir priimti, bet ką, kas gali sukelti katastrofišką žalą, kuri dar nėra visiškai suprantama mokslo. Anglijos sveikatos tarybos visuomenė paprašė komentarų apie 5G tinklus. Italijoje, kuri dabar yra didžiausia mirtingumą turinti nuo koronaviruso šalis, 2019 m. penkiuose miestuose įrengti 5G tinklai, planuodami didinti plėtra per visus 2020 metus.

2011 m. Bostono šiaurės rytų universitete buvo atliktas tyrimas, kuris parodė, kad, kai kurios vienaląstės bakterijos, tokios, kaip E. coli, gali viena su kita „bendrauti“ radijo bangomis. Labai mažai žinoma apie COVID-19, naująjį koronavirusą, kuris yra dabartinės pandemijos pagrindas, tačiau tyrimai parodė, kad virusai „tariasi tarpusavyje“ priimdami sprendimą užkrėsti nešiotoją. Aktyvistai dabar ragina vyriausybę nutraukti 5G tinklų diegimą, dėl visuomenės sveikatos. „Ypač šiandieninėje situacijoje, labai svarbu, kad mes nežaistume su savo piliečių gyvenimais. Tai būtų neapgalvota“, sakė Tanja Rebel. 

5G su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau