- 27.03.2020
- 4.3 Reitingas
- 1994 Peržiūrų
- Komentarai
Yra susirūpinimas, kad UK gali stipriai nukentėti nuo koronaviruso dėl 5G tinklo dislokavimo, teigia sąmokslo teoretikai. Šiuo metu visoje Britanijoje ir šiaurės Airijoje užregistruoti 3983 patvirtinti COVID-19 atvejai. Liga greitai išplito nuo tada, kai ji pirmą kartą buvo aptikta 2020 m. sausio 31d. Žuvusių žmonių 335, o ministras pirmininkas Borisas Džonsonas (Boris Johnson) perpėja, kad šis skaičius žymiai padidės. Beje, jam taip pat diagnozuotas COVID-19 atvejis, rašo dailystar.co.uk.
Kadangi koronavirusas išplito visame pasaulyje, nauja sąmokslo teorija rado šalininku: karščiavimas, kosulys ir dusulys – štai, kaip žmogaus kūnas reaguoja į 5G.
Ekspertai skeptiškai vertina šią teoriją, kurie pabrėžė, kad virusas išplito ir ten kur nėra 5G. Anti-5G kritikai, gyvenantys UK, mano, kad virusas, greičiausiai prasidėjo Uhane ir buvo užvežtas į UK. Tačiau jie yra susirūpinę, kad ypač greitas ryšys, šiuo metu veikiantis beveik 100 vietų visoje Didžiojoje Britanijoje, galėtų padėti ligai plisti greičiau.
Aktyvistė Louise Thomas, gyvenanti Samersete sakė The Daily Star Online leidiniui: „Negalime sakyti, kad 5G sukėlė koronavirusą, bet tai gali dar labiau suaktyvinti jį“. TanjaRebel, dar viena aktyvistė, filosofijos dėstytoja, pasakoja „Daugelis tyrimų rodo, kad elektromagnetinė spinduliuotė slopina imuninę sistemą ir padeda klestėti virusams, bei bakterijoms. Taigi, elektromagnetinė spinduliuotė, ypač 5G, gali būti ligos pagreitintojas. Mes nežinome, bet sveiku protu ir prevenciniu potvarkiu reikia skubiai nustatyti 5G tyrimo moratoriumą, kol galėsime pasakyti, kad jis saugus“.
Atsargumo principas teigia, kad vyriausybė ir visuomenė, turi atsargiai reaguoti ir priimti, bet ką, kas gali sukelti katastrofišką žalą, kuri dar nėra visiškai suprantama mokslo. Anglijos sveikatos tarybos visuomenė paprašė komentarų apie 5G tinklus. Italijoje, kuri dabar yra didžiausia mirtingumą turinti nuo koronaviruso šalis, 2019 m. penkiuose miestuose įrengti 5G tinklai, planuodami didinti plėtra per visus 2020 metus.
2011 m. Bostono šiaurės rytų universitete buvo atliktas tyrimas, kuris parodė, kad, kai kurios vienaląstės bakterijos, tokios, kaip E. coli, gali viena su kita „bendrauti“ radijo bangomis. Labai mažai žinoma apie COVID-19, naująjį koronavirusą, kuris yra dabartinės pandemijos pagrindas, tačiau tyrimai parodė, kad virusai „tariasi tarpusavyje“ priimdami sprendimą užkrėsti nešiotoją. Aktyvistai dabar ragina vyriausybę nutraukti 5G tinklų diegimą, dėl visuomenės sveikatos. „Ypač šiandieninėje situacijoje, labai svarbu, kad mes nežaistume su savo piliečių gyvenimais. Tai būtų neapgalvota“, sakė Tanja Rebel.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau