Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Kovo » 18

Aiškiaregė Vanga išpranašavo pasauliui ateitį

Nors visame pasaulyje puikiai žinoma aiškiaregė Vanga mirė 1996 metais būdama 85 metų, jos žodis daugeliui žmonių pasaulyje - ypatingai svarbus ir daug ką reiškiantis.

aiškiaregė, Vanga, aiškiaregė vanga, bulgarų aiškiaregė, ateitis

Ši aiškiaregė pasauliui puikiai žinoma dėl to, kad sugebėjo išpranašauti net kelis lemtingus mūsų pasaulio įvykius. Vienas iš jų – rugsėjo 11 ataka, kitas - „Brexit“.

Vangos išmintimi tikintys teoretikai tikina, kad iki savo mirties ji spėjo išpranašauti ateitį dar keliems šimtmečiams.

„The Mirror“ priminė ir vieną pranašystę, susijusią su šiais rinkimais Rusijoje.

Ji tikina, kad „Niekas negalės sustabdyti Rusijos“ ir „Ši šalis visus nušluos nuo kelio bei taps pasaulio valdove“.

Rusijoje sekmadienį vyksta prezidento rinkimai, kuriuose dabartinis prezidentas Vladimiras Putinas užsitikrins ketvirtąją savo kadenciją Kremliuje, tvyrant įtampai santykiuose su Didžiąja Britanija dėl buvusio rusų šnipo apnuodijimo.

Rinkimų apylinkės Tolimuosiuose Rytuose atsidarė šeštadienį 20 val. Grinvičo (22 val Lietuvos) laiku ir užsidarys Kaliningrado srityje prie Baltijos jūros Europos Sąjungos pasienyje sekmadienį 18 val. Grinvičo (20 val. Lietuvos) laiku.

Anksčiau Vanga pranašavo ir kitus pasaulio įvykius.

Bulgarų aiškiaregė Vanga pranašavo kada ir kaip pražus Europos šalys. Vienoje iš savo pranašysčių akloji pranašė kalbėjo apie karą su musulmonų valstybe, kuri panaudos cheminį ginklą.

Per savo 85-erius gyvenimo metus ši moteris išpranašavo ateitį tūkstančiams žmonių, išgydė šimtus sunkios būklės ligonių, nuspėjo Tarybų Sąjungos žlugimą, Černobylio katastrofą, Stalino mirties datą, povandeninio laivo Kurskas tragediją, Rugsėjo 11-osios teroro atakas ir netgi tikslią savo mirties datą, rašo theglobalist.com.

Bulgarų mokslininkas Georgijus Lozanovas stebėjo Vangą beveik ketvirtį amžiaus ir užfiksavo daugiau nei 7000 atvejų. Pasak jo, visi aiškiaregės spėjimai išsipildė. 2016-iems metams Vanga pasauliui išpranašavo karą su musulmonų valstybe. Garsi bulgarų aiškiaregė trečiojo pasaulinio karo pradžios ženklu vadino Sirijos žlugimą.

Aiškiaregė Vanga išpranašavo pasauliui ateitį

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar