Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Birželio » 12

Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis apie slaptus Billo Gateso planus ir problemas su gėlu vandeniu

Nesename savo vaizdo įraše iš 2021 m. birželio 3 d. garsus lenkų parapsichologas Krzysztofas Jackowskis savo siaubingomis vasaros pabaigos prognozėmis išgąsdino ir savo kanalo žiūrovus, ir daugelį kitų žmonių. Natūralu, kad Krzysztofo prenumeratoriams kilo klausimų, į kuriuos aiškiaregis atsakė tiesiogiai. Dar daugiau.

Kaip pasakė Krzysztofas pačioje vaizdo įrašo pradžioje, klausimai jam pasirodė net iš Maskvos ir su juo susisiekė iš Rusijos televizijos ponia dėl pokalbio, kuris, aišku, netrukus bus. Vis dėlto nėra aišku, apie kurį kanalą kalbama ir jei kanalas priklauso valstybei, tai didelė tikimybė, kad šios išsakytos prognozės gali būti apkarpytos dėl cenzūros. Bet vis tiek bus įdomu pamatyti.

Tuo tarpu Krzysztofas pakartojo ir patvirtino savo ankstesnę vasaros pabaigos prognozę: 

2020 metų pabaigoje, darydamas prognozes 2021 metams, aš jau sakiau, kad liepa / rugpjūtis bus, galima apibūdinti kaip nepavykusias atostogas. Tai yra, visi tikėjosi vieno dalyko, bet gavo visai ką kita. Bet kas nutiks, dar nėra aišku. Galbūt tai bus ketvirtoji banga, galbūt mes visi pradėsime bijoti kažko visiškai kito, be to, visi kažko labai bijos. Tačiau ši nauja baimė bus tarsi paremta senomis baimėmis.

Tai nereiškia, kad baimė prasidės tiesiogiai ir griežtai liepos / rugpjūčio mėn. Tą akimirką jis pasirodys. Tai pasirodys, kaip banga, kuri augs. Banga tęsis ir kuo ilgiau truks, tuo daugiau baimės bus visuomenėje. Dabar nupiešiu jums tai, ką pasakojau ir parodžiau dar 2019 m.:

Krzysztofas Jackowskis, kosnpirologija, Nuomonės, prognozės

Kaip matote, įvykiai šiek tiek primins, kaip kažkokią garso bangą. 2020–2021 m. linija nėra labai laužytą, tačiau 2021–2022 m. laikotarpiu įvykių amplitudė tampa daug didesnė ir pasiekia aukščiausią tašką 2022 m. pradžioje. Ir su šiuo grafiku, kuris apima trejus su puse metų, aš susieju ne tiek pačius įvykius, kiek atsakymą į juos mūsų mintyse.

Kadangi paskutiniame vaizdo įraše Krzysztofas visus jau gąsdino, dabar, atsakydamas į prenumeratorių klausymus, jis tiesiog patvirtino praeities prognozes - kad įvyks karinis konfliktas, pakeisiantis pasaulį, ir kad gatvėse bus daug kariškių, be to -  visose šalyse. Tai nebus siejama su kariniu konfliktu, nes kariuomenei teks kita užduotis. Gali būti, kad kariuomenės išėjimą kažkaip išprovokuos ketvirtoji banga.

Tada Krzysztofas paėmė į rankas Billo Gateso portretą ir bandė perskaityti jo mintis. Kaip mato Krzysztofas - Billo galvoje dabar yra kažkokia globalinė problema su švariu vandeniu. Galbūt net visa ši situacija su vandeniu vyks ne viename žemyne, bet visur vienu metu, o gatvėse esantys kariškiai bandys spręsti šią problemą. Arba atvirkščiai - sukurs.

Italijoje, galimai, bus arba ugnikalnio išsiveržimas, arba žemės drebėjimas. Žodžiu, Krzysztofas pasakė taip: pas mane susidarė nuomonė apie Italiją, kaip susiskaldžiusią šalį. Vienoje šalies dalyje (Krzysztofas žvelgia į žemėlapį) nieko nevyksta, tačiau kitoje šalies pusėje (Krzysztofas žvelgia žemyn) iškils didelė problema. Kadangi, visi pagrindiniai vulkanai Italijoje, atrodo, yra „bato“ apačioje, matyt, problema ir bus susijusi su jais, bet ugnikalnis - yra išimtinai mūsų pamąstymai, kas padalins Italiją, Krzysztofas nenurodo.

Galiausiai, atsakydamas į prenumeratorių klausimus, Krzysztofas mini dar du įdomius dalykus. Lankytojai jo klausia: ar verta pirkti žemę ir sėdit ant žemės ruošiantis Apokalipsei? Krzysztofas atsako, kad tai turėtų būti daroma labai atsargiai, nes valstybių vadovai jau pastebėjo temą ir ruošiamas kažkoks beprotiškas pasaulinis žemės mokestis.

Kitas Krzysztofo paaiškinimas susijęs su tam tikra pasauline sveikatos apsaugos sistemos reforma. Pasak jo, globalistai išsklaidys visokias PSO, sveikatos ministerijas ir medicinos akademijas, kaip neveiksmingas. Medicina bus vietinė - visos sveikatos problemos bus kažkaip išspręstos vietos lygiu – ten bus visas finansavimas ir pasaulio pastangų epicentras.

Mes nežinome, su kuo bus susijusi tokia reforma, bet mes manome, kad globalistai yra vaikinai, kurie nėra visiškai apsirengę juodomis skrybėlėmis, veikiau jie visi yra kažkokie pilki, tai yra, jie daro ne tik juodą ir juodą blogį, bet kartkartėmis jie daro gerus, baltus dalykus, iš pasaulio sveikatos ministerijos pašalindami Afrikos medicinos mokyklų absolventus. Tuo pačiu, bus pašalinti ir kiti medicinos šviesuoliai ir akademikai. Gali būti, kad prie jų prisijungs ir kitų akademijų nariai, pavyzdžiui, astronomijos akademijos, todėl stebime įvykių eigą.

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau