- 07.11.2020
- 3.0 Reitingas
- 1267 Peržiūros
- Komentarai
„Yra toks akademikas, kuris gydo visas ligas. Akademikas-varnalėša sėdi žemėje ir laukia, kol žmogus jį paims, ir bus juo gydomas “.
Dabar žmonės beveik visi serga. Vėžys tiesiog pjauna žmones. O varnalėša gydo visus vėžinius susirgimus. Gydomas cukrinis diabetas, bronchitas, sinusitas, reumatas, podagra, artritas, osteochondrozė, kaulų lūžiai, tarpslankstelinė išvarža, aterosklerozė, ausų ligos, lėtinis koronarinis nepakankamumas.
Varnalėša gydo hepatitą! Ypač vyrai, serga hepatitu. Net nuolatinį hepatitą C galima išgydyti varnalėša be pėdsakų. Po dviejų trijų gydymo mėnesių, hepatito nėra. Varnalėšos šaknis gydo kepenų navikus ir net kepenų cirozę! Išgydo cholecistitą, inkstų ligas, skaldo inkstų ir tulžies pūslė esančius akmenis.
Juo gydomos visos odos ligos: nudegimai, pragulos, egzema, trofinės opos, plaukų slinkimas, pūlingos žaizdos, psoriazė, raudonoji vilkligė ir pan. Nė vienas iš dermatologų negali gydyti visų odos ligų, bet jis gali!
Gripo epidemijos metu žmonės bėga pas gydytojus, jiems skiriami antibiotikai. O varnalėšos šaknys gydo gripą, malšina karščiavimą.
Karo metu daugelis žmonių neturėjo batų. Žiema, stingdo šaltis, daugelis vaikščioji basi. Daugelis peršalo, kitiems temperatūra pakilo. Tuo metu, žmonės gydėsi taip, imdavo: varnalėšos šaknų ir liepžiedžių žiedų, šiltai apvyniodavo. Žmonės išprakaituos, ir temperatūros nebus.
Varnalėšos šaknis gydo paralyžių! Niekas niekada neišgydė paralyžiaus. O jis gydo.
Ši šaknis naudojama duonai kepti, košėms virti, padažams gaminti.
Iš jaunų varnalėšų lapų buvo ruošiama sriuba ir salotos. Pati šaknis buvo skrudinama, kepama ir iš jos gaminama kava. Kavą reikia gaminti iš cikorijos, varnalėšos ir varpučio šaknų. Mama gamino tokią kavą - ji buvo tiesiog nepalyginama!
Gyvenime buvo atvejis: buvo gydomas kunigas Sergiev Posade, kuris turėjo dideles stuburo išvaržas. Jam Maskvoje turėjo būti atlikta medicinos operacija. Ir jam buvo pasakyta: „Tegul jūsų gydytojai palaukia vieną mėnesį“. Jis gėrė šaknų tinktūrą, po mėnesio, buvo galima matyti: žmogus laisvai galėjo judėti, ir jis pasakė: "Aš neturiu išvaržos!"
Šaknų gaminimo taisyklė. Kaip paruošti vaistą iš šaknų?
Vertingiausios šaknys yra ankstyvą pavasarį, tačiau jas galima iškasti rudenį. Varnalėša - dvejų metų augalas. Turėtumėte iškasti vienerių metų varnalėšą, kurios lapai yra jauni - ši šaknis yra labai stipri. Varnalėša su sausais lapais ir žiedai jau nenaudinga, jis visas jėgas atidavė žydėjimui. Galite jas rinkti atskirai ir skalauti skaudančius dantis - tai numalšins skausmą.
- Iškaskite šaknis, nuplaukite, išdžiovinkite. Varnalėšos šaknis yra stora, todėl ją reikia supjaustyti.
- Supilkite vieną šaukštą sausų susmulkintų šaknų su dviem stiklinėmis verdančio vandens.
- Verdame dešimt minučių.
- Leiskite nusistovėti dvi valandas.
Nukoškite ir gerkite po pusę stiklinės, tris kartus per dieną 10-15 minučių prieš valgį.
Geriant vaistinę infuziją prieš valgį, kraujas ją nedelsdamas absorbuoja ir neša visame kūne.
Galite gerti žolelių rinkinį iš: varnalėšos, varpučio ir kiaulpienių šaknų lygiomis proporcijomis arba po vieną šaknį: savaitę - varnalėšą, savaitę - kiaulpienę, savaitę – varputį.
Netikiu, bet patikrinsiu !!! :)
Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne.
Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau