Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 29

Ar Gali Netrukus Vokietijoje Prasidėti Pertvarka?

Deutsche Welle rašo: buvo rastas ant geležinkelio bėgių netoli Wiesbadeno miesto, Heneso, Vokietijos federalinių žemių, finansų ministro Thomo Schaferio kūnas. Policija įtaria, kad 54 metų vyras nusižudė.

Apie nenustatytą kūną ant bėgių pirmą kartą pranešė liudininkai iš paramedikų, kurie iš pradžių negalėjo nustatyti palaikų dėl sužalojimo laipsnio.

Policija ne iš karto žiniasklaidai pranešė visas situacijos detales. Tačiau tyrėjai teigė, kad įvykio vietos tyrimas patvirtino šio asmens tapatybę, tai buvo Thomo Schaferio kūnas, mirties prielaidos, greičiausiai buvo savižudybė.

Schaferis beveik 10 metų buvo Heneso žemių finansų ministras. Remiantis Heneso žemių žiniasklaidos pranešimais, 54 metų vyras pastarosiomis dienomis reguliariai pasirodydavo viešumoje, pavyzdžiui, norėdamas informuoti visuomenę apie finansinę pagalbą krizės metu dėl koronaviruso.

Heneso ministras pirmininkas Volker Bouffier šeštadienį pareiškė, kad žemių pareigūnai išgirdo šią naujieną su „liūdesiu ir negalintis tuo patikėti“.

„Visi esame šokiruoti ir sunkiai galime tuo patikėti. Schaferis mirė taip staiga ir netikėtai“, - sakė Bouffier ir pridūrė: „Nuoširdi užuojauta artimiausiems šeimos nariams“.

Komentaras: gyvenimas šiame pasaulyje, o ypač finansininkų gyvenimas - gana sudėtingas dalykas ir pas žmonės būna skirtingos situacijos. Tačiau, kad ministras kristu po traukiniu, tokia situacija – labai mažai tikėtina. Viską buvo galima išspręsti daug neskausmingiau, todėl ponas Schaeferis galimai buvo nužudytas. Dėl to kyla klausymas: už ką?

Į šį klausymą, gali būti ir įvairių atsakymų. Jei padėtis pasaulyje būtų normali ir stabili, būtų galima apsvarstyti šias galimybes. Ir jau vietinė spauda galėtų ieškoti priežasties.

Tačiau padėtis pasaulyje yra labai toli nuo normalios, o pirmoji problema – tai Deutche Bank, kuri jau metus balansuoja ant bankroto ribos. Kadangi niekam nenaudinga šio banko griūtis, nes pirmiausiai gali suduoti Europos valiutai, beje ši Deutsche Banką palaiko (išlaiko) globalistai.

Ir būtų palaikę, nežinia kiek dar laiko, bet tada pasaulyje pasirodė koronavirusas ir dabar, pavyzdžiui, JAV vyriausybė investuoja trilijonus dolerių į vertybinių popierių rinkas, kad užkirstų kelią Amerikos valiutos žlugimui. Kitos šalys taip pat daro tą patį, kurioms šiuo metu ne ES problemas spręsti.

Na, žinoma ir pati Vokietija turi problemų su koronavirusu, taigi, taip gali nutikti, kad Vokietijos bankams ateina sunkūs laikai. Todėl greičiausiai tai buvo Heseno žemių finansų ministro „savižudybės“ priežastimi. Kaip tai nutinka, yra bankas, žinome, kad bankas prie bankroto ribos ir galimai žinoma bankroto data. Bet šia bankroto datą žino, tik viršūnėse. Iš ten yra išsiurbiami likusieji pinigai, galimai ir savo per ofšorines įmones, kaip Kipras. O, kaip pinigai „išplauti“ – operacijų liudininkai, kurie vykdė tai, aukštose pareigose pradeda šokinėti per langus, kas lenda po traukiniu.

Kai kurie, net paleisdavo sau šūvį į kaktą, beje, kiti net, du, ar tris kartus, padarydami sau kontrolinį šūvį į kairę akį. Bet niekas tikrai nesuka galvos dėl tyrimo atlikimo.

Ir dabar, akivaizdu, ta pati istorija kartojasi ir Vokietijoje: laukdamas Deutsche Bank žlugimo, kažkas atsiima pinigus ir pašalina liudytojus. Taigi, stebėkime įvykių raidą: netrukus Vokietijoje bus daugiau savižudybių, o po to atsiras naujas mylimas žmonių aukščiausias lyderis.

Pasaulio naujienos kitaip su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau