Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2020 » Balandžio » 3

Ar Trečiasis Pasaulinis Karas Artėja?

Halturnerradioshow.com: 13:15 pagal JAV rytinį laiką, žvalgybos sistemos patvirtina, kad Kinijos armija ką tik pradėjo visos šalies raketų veiklą, kurią Kinija įvardija, kaip „pratybas“.

Tokio tipo „pratybos“, kurios vyksta vidurį nakties be išankstinio įspėjimo, visai nėra būdinga Kinijai. Padėti tikrina JAV žvalgyba.

Kaip teisingai pastebėjo HAL – raketų pratybos vidurį nakties, ir be išankstinio įspėjimo kitoms turinčioms branduolinį ginklą šalims – ši situacija, daugiau būdingą Šiaurės Korėjai, tačiau labai neįprasta Kinijai.

Dar viena neįprasta situacija susidaro Pietų-Kinijos jūroje. Kaip praneša asiatimes.com,  šiuo metu, šiame regione labai siaučia COVID-19 ir ne mažiausiai pusė aukščiausių Filipinų, Taivano ir kitų JAV sąjungininkų šio regiono pareigūnų ir aukščiausių kariškių yra karantine arba izoliuoti. Tai yra, labai greitas reagavimas šame regione į susitarusią karinę padėtį yra abejotinas.

Atsižvelgiant į epidemiją, visą kovo mėnesį Kinija plukdė laivus į Pietų Kinijos jūrą, apsukinėjo laivus ginčijamose salose sudarydama savaiminę įtampą.

Dabar prie to prisideda ir raketinės pratybos. Bus šaudymas ar nebus mes nežinome, bet mokymuose svarbiausia ne šaudymas, o persidislokavimas, kurio metu galima slaptai dislokuoti, pervežti ir iškelti balistines raketas į JAV palydovams nežinomas vietas.

Laikas dabar labai keistas, nes vis dar nėra karo, bet pusė pasaulio jau yra karo režime. Kinijos patriotai kaltina JAV, kad amerikiečiai „pametė“ virusą į Uhaną. Savo ruoštu JAV karininkai turi priešingą versiją, tai yra, pati Kinija užsikrėtė, kad galėtų pandemiją paleisti į pasaulį. Gali būti, kad, kažkas yra ir teisingas, tada galima iš nukentėjusios šalies ir reakciją, karas.

Dar viena žinia, naujienos iš UK. Ten kovoti su pandemija iškviečiami 3000 rezervistų. Britų naujienų agentūrą news.sky.com rašo apie šį įvykį taip:

UK kviečia 3000 rezervistų į šešių mėnesių mobilizaciją, kad padėtų kovoti su koronavirusu, ir praneša apie tai savo piliečiams. Bus šaukiami tik ne visą darbo dieną dirbantys kareiviai, jūreiviai, lakūnai ir Jos didenybės jūrų pėstininkai, turinys specialių įgūdžių, tokių, kaip logistikos plėtra ir apskaita.

Dabar kyla klausimas: kaip, pašaukti rezervistai, lakūnai ir jūrų pėstininkai, kovos koronavirusu? Ar po Londono gatves patruliuos naikintuvų pilotai, povandeninio laivo kapitonai? O logistikos specialistai bus išsiųsti svarstyti, kur ir kiek siųsti medicininių kaukių?

Tuo pačiu metu 3000 rezervistų – tai skaičius spaudai, kad žmonės nenustebtų, gavę šaukimą. Realybė gali būti ir 30000, o gal ir visi 300000, nes JAV prieš kelias dienas iš rezervo „ištraukė“ visą milijoną.

Tuo tarpu pradėjo judėti mullai: Iranas dislokavo Persijos pakrantėje ir priekinėse Persijos įlankoje salose Khalij Fars ir didelio kalibro MLRS Fadžer-5 ginkluotę.

Naujienos taip pat keistos. Šalyje epidemija, viskas žlunga, o kvietimai naikinti mullus. Ir per tokius įvykius karinė ginkluotė dislokuojama kitur. Toks ginkluotės dislokavimas gali būti, kad ką nors iraniečiai žino, pavyzdžiui, kinų žvalgymą, ką nors jiems pašnibždėjo.

Ką jie pašnibždėjo, mums nežinoma, tačiau galime pasakyti, kad ne taip senai Prancūzija ir Vokietija atšaukė visus orlaivius iš Irako ir Jordanijos, o šiandiena iš Bagdado išveža diplomatus: JAV diplomatus, ES diplomatus ir JT atstovus.

Atsižvelgiant į tai, manoma, kad Iranas artimiausiu metu bus bombarduojamas. Labiausiai tikėtinos datos yra balandžio 11-oji, kai bus tiksliai 223 mėnesiai nuo 9/11 dienos ir balandžio 23-oji, kai bus jaunatis ir Amerikos aviacijai taps patogiausia įveikti oro gynybą.

Geopolitika, Trečiasis pasaulinis, Analitika

Gali būti, kad tikėdamiesi šio bombardavimo, Kinija taip pat nusprendė pažaisti ir parodyti karinius raumenis ar net planuoja atidaryti antrą frontą Pietų Kinijos jūroje, kai prasidės JAV operacija Irane. Tokia prielaida visiškai paaiškina Kinijos karinę veiklą, todėl mes stebime įvykių raidą.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:12 Receptai | Patiekalai Charčio sriuba su kiaulienos faršu ir pupelėmis

Labai skani, šiek tiek aštrumo turinti charčio sriuba su kiaulienos faršu ir pupelėmis! Ji gaunasi labai soti ir sušildanti! Gal tai ir nėra originali charčio, bet mūsų šeimai ši interpretacija yra labai skani. Būtinai pamėginkite pasigaminti ir Jūs, šios puikiai pavykstančios sriubos.

...

Skaityti daugiau