Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 3

Ar Trečiasis Pasaulinis Karas Artėja?

Halturnerradioshow.com: 13:15 pagal JAV rytinį laiką, žvalgybos sistemos patvirtina, kad Kinijos armija ką tik pradėjo visos šalies raketų veiklą, kurią Kinija įvardija, kaip „pratybas“.

Tokio tipo „pratybos“, kurios vyksta vidurį nakties be išankstinio įspėjimo, visai nėra būdinga Kinijai. Padėti tikrina JAV žvalgyba.

Kaip teisingai pastebėjo HAL – raketų pratybos vidurį nakties, ir be išankstinio įspėjimo kitoms turinčioms branduolinį ginklą šalims – ši situacija, daugiau būdingą Šiaurės Korėjai, tačiau labai neįprasta Kinijai.

Dar viena neįprasta situacija susidaro Pietų-Kinijos jūroje. Kaip praneša asiatimes.com,  šiuo metu, šiame regione labai siaučia COVID-19 ir ne mažiausiai pusė aukščiausių Filipinų, Taivano ir kitų JAV sąjungininkų šio regiono pareigūnų ir aukščiausių kariškių yra karantine arba izoliuoti. Tai yra, labai greitas reagavimas šame regione į susitarusią karinę padėtį yra abejotinas.

Atsižvelgiant į epidemiją, visą kovo mėnesį Kinija plukdė laivus į Pietų Kinijos jūrą, apsukinėjo laivus ginčijamose salose sudarydama savaiminę įtampą.

Dabar prie to prisideda ir raketinės pratybos. Bus šaudymas ar nebus mes nežinome, bet mokymuose svarbiausia ne šaudymas, o persidislokavimas, kurio metu galima slaptai dislokuoti, pervežti ir iškelti balistines raketas į JAV palydovams nežinomas vietas.

Laikas dabar labai keistas, nes vis dar nėra karo, bet pusė pasaulio jau yra karo režime. Kinijos patriotai kaltina JAV, kad amerikiečiai „pametė“ virusą į Uhaną. Savo ruoštu JAV karininkai turi priešingą versiją, tai yra, pati Kinija užsikrėtė, kad galėtų pandemiją paleisti į pasaulį. Gali būti, kad, kažkas yra ir teisingas, tada galima iš nukentėjusios šalies ir reakciją, karas.

Dar viena žinia, naujienos iš UK. Ten kovoti su pandemija iškviečiami 3000 rezervistų. Britų naujienų agentūrą news.sky.com rašo apie šį įvykį taip:

UK kviečia 3000 rezervistų į šešių mėnesių mobilizaciją, kad padėtų kovoti su koronavirusu, ir praneša apie tai savo piliečiams. Bus šaukiami tik ne visą darbo dieną dirbantys kareiviai, jūreiviai, lakūnai ir Jos didenybės jūrų pėstininkai, turinys specialių įgūdžių, tokių, kaip logistikos plėtra ir apskaita.

Dabar kyla klausimas: kaip, pašaukti rezervistai, lakūnai ir jūrų pėstininkai, kovos koronavirusu? Ar po Londono gatves patruliuos naikintuvų pilotai, povandeninio laivo kapitonai? O logistikos specialistai bus išsiųsti svarstyti, kur ir kiek siųsti medicininių kaukių?

Tuo pačiu metu 3000 rezervistų – tai skaičius spaudai, kad žmonės nenustebtų, gavę šaukimą. Realybė gali būti ir 30000, o gal ir visi 300000, nes JAV prieš kelias dienas iš rezervo „ištraukė“ visą milijoną.

Tuo tarpu pradėjo judėti mullai: Iranas dislokavo Persijos pakrantėje ir priekinėse Persijos įlankoje salose Khalij Fars ir didelio kalibro MLRS Fadžer-5 ginkluotę.

Naujienos taip pat keistos. Šalyje epidemija, viskas žlunga, o kvietimai naikinti mullus. Ir per tokius įvykius karinė ginkluotė dislokuojama kitur. Toks ginkluotės dislokavimas gali būti, kad ką nors iraniečiai žino, pavyzdžiui, kinų žvalgymą, ką nors jiems pašnibždėjo.

Ką jie pašnibždėjo, mums nežinoma, tačiau galime pasakyti, kad ne taip senai Prancūzija ir Vokietija atšaukė visus orlaivius iš Irako ir Jordanijos, o šiandiena iš Bagdado išveža diplomatus: JAV diplomatus, ES diplomatus ir JT atstovus.

Atsižvelgiant į tai, manoma, kad Iranas artimiausiu metu bus bombarduojamas. Labiausiai tikėtinos datos yra balandžio 11-oji, kai bus tiksliai 223 mėnesiai nuo 9/11 dienos ir balandžio 23-oji, kai bus jaunatis ir Amerikos aviacijai taps patogiausia įveikti oro gynybą.

Geopolitika, Trečiasis pasaulinis, Analitika

Gali būti, kad tikėdamiesi šio bombardavimo, Kinija taip pat nusprendė pažaisti ir parodyti karinius raumenis ar net planuoja atidaryti antrą frontą Pietų Kinijos jūroje, kai prasidės JAV operacija Irane. Tokia prielaida visiškai paaiškina Kinijos karinę veiklą, todėl mes stebime įvykių raidą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
03.06.2020 laikas 21:30 Drakonai puola Teksasą?

Naktį iš gegužės 26 į gegužės 27 dieną Briano (Bryan) mieste (Teksasas) vietos gyventojai tapo liudininkais visiškai nenusakomo reiškinio – visa tai reikia pamatyti ir išgirsti:

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 19:51 Kai NSO suės visas karves ir išpumpuos visą vandenį, tikėtina, kad jie užsiims žmonėmis.

Taip nutiko praėjusį sekmadienį 2020 m. gegužės 31 d. Kanadoje. Tuo metu buvo užfiksuotas retas atmosferos reiškinys, kuris visiškai nėra būdingas šiaurinei Amerikos daliai

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 18:46 Nepatogūs klausimai apie kriptozoologiją. Vieno tyrėjo atviravimai
Garsus amerikiečių ufologas ir paranormalių reiškinių tyrinėtojas Nikas Redfernas neseniai išsakė nuomonę apie tokią mokslo kryptį kaip kriptozoologiją.

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 14:07 Kol vaistai ir vakcina nuo koronaviruso neatrasti, rekomenduoja rūpintis imunine sistema
Sveikatos priežiūros specialistų teigimu, šiuo metu, kol dar neturime nei vaistų, nei vakcinos nuo koronaviruso, ypatingai svarbu kuo labiau sumažinti riziką užsikrėsti kvėpavimo takų virusais ir palaikyti imuninę sistemą. Nors dar nėra jokių mokslinių tyrimų, tvirtai įrodančių, koks gyvenimo būdas ...

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 13:53 Maistas Pagal Figūros Tipą

Vienos moterys valgo viską ir lieka lieknos, kitos, deja, skaičiuoja kąsnius, kad tik nesustambėtų, o atsikratyti nereikalingų kilogramų sunkiai pavyksta. Pagal kaulų struktūrą, medžiagų apykaitą, hormonų veiklą skiriami 3 figūros tipai – endomorfinis (apkūni), mezomorfinis (atletiška), ekt...

Skaityti daugiau

02.06.2020 laikas 21:57 Stidas Bonetas. Piratas, nežinojęs stiebų pavadinimų
Tai buvo gerbiamas, patrauklus ir išsilavinęs jaunas žmogus. 25 metų dvarininkas į Barbadosą atvyko iš Anglijos ir tarnavo kolonijinės milicijos majoru. Žodis “milicija”, ko gero, gali klaidinti. Paprasčiau tariant, Stidas Bonetas vadovavo vietinei šauktinei kariuomenei....

Skaityti daugiau