Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2020 » Birželio » 13

Atsisveikinti su epilepsija visam laikui

Paveldėjimo faktoriai, traumos, kraujagyslių sutrikimai, galvos smegenų augliai gali sukelti epilepsijos priepuolį. Parenkant gydymo taktikų, atsižvelgiama į ligonio individualias savybes, esamas gretutines vidaus organų ligas, amžių ir kita.

Gydant epilepsiją tradiciniu būdu, skiriami įvairūs vaistiniai preparatai nuo traukulių ir vaistai, gerinantys galvos smegenų maitinimą - filepsinas, karbamazepinas, fenotropilas, tomiramatas ir kiti, priklausomai nuo susirgimo formos, priepuolių dažnumo ir galimo vaistų terapijos sukelto šalutinių poveikių rizikos.

Vaistų vartojimo schema ir reikalingos dozuotės parinkimas yra gana sudėtingas, todėl ligonis turi tiksliai laikytis visų nurodymų. Savarankiškas dozės sumažinimas arba padidinimas gali turėti neigiamų pasekmių.

Vaistinių preparatų nuo traukulių ir kitų vaistų poveikiui sustiprinti rekomenduojamas ir aktyvus fitoterapijos metodų panaudojimas. Skiriami vaistažolių nuovirai ir tinktūros, mažinantys priepuolių dažnumą arba pašalinantys priepuolius ir jų atsiradimo priežastis.

Vaistažolių medžiagos iš pradžių vartojamos paraleliai su medikamentais, paskui, esant stabiliai paciento būklei, galimas paskirtų vaistų dozės sumažinimas ir perėjimas vien tik prie fitoterapijos. Bet kuriuo atveju, epilepsijos gydymo procesas reikalauja daug laiko, o esant organiniams galvos smegenų pažeidimams, palaikantis gydymas tęsiasi iki gyvenimo pabaigos. Priklausomai nuo epilepsijos formos ir priežasties, fitopreparatų paruošimo būdai ir dozuotės kiekvienam ligoniui skiriamos individualiai.

liaudies medicina, epilepsija, vaistažolės, liaudies receptai

Liaudies medicinoje epilepsijai gydyti yra naudojama pakankamai daug vaistažolių, panaudojant tiek monoterapiją (vieną vaistažolę), tiek sudėtinę (kelių vaistažolių rinkinius).

Sutrinti trintuvėje 15 gramų išlukštentų apskritagalvio bandrenio sėklų su 100 gramų šviežių jonažolės žiedų, palaipsniui supilti 1 stiklinę degtinės. Mišinį sudėti į stiklinį indą, įpilti dar 1 stiklinę degtinės, uždengti dangteliu, palaikyti šiltai 2 savaites.

Gerti pradėti nuo 5 lašų, su 1/4 stiklinės vandens 2 kartus per dieną (ryte ir vakare) 20 minučių prieš valgį. Kiekvieną dieną pridėti po 1 lašą tinktūros, kol rytinę ir vakarinę dozę sudarys nuo 20 iki 25 lašų (esant geram toleravimui). Esant padidintam arteriniam kraujo spaudimui, reikia būti atsargiems ir, reikalui esant, sumažinti dozę. Gydymo kursas - 3 savaitės su 1 savaitės pertrauka.

Lygiagrečiai galima gerti sibirinio bijūno šaknų ir kinrožės žiedų mišinio užpilą.

Sumaišyti 1 arbatinį šaukštelį susmulkintų bijūno šaknų su 1 valgomuoju šaukštu kinrožės žiedų, užpilti termose 0,5 litro verdančio vandens, palaikyti 1 valandą.

Gerti šiltą nuo 1 iki 2 valgomųjų šaukštų nuo 3 iki 4 kartų per dieną. Gydymo kursas - 2 savaitės, pertrauka - nuo 5 iki 7 dienų.

Šį užpilą galima kaitalioti su gydomuoju rinkiniu: plokščialapės zundos lapų - 2 dalys, vaistinės melisos - 2 dalys, geltonojo barkūno - 1 dalis. Užpilti 2 valgomuosius šaukštus mišinio 0,5 litro verdančio vandens, palaikyti šiltai 1 valandą, nukošti. Gerti po 1 valgomąjį šaukštą nuo 3 iki 4 kartų per dieną nuo 20 iki 30 minučių prieš valgį (arba po 2 valgomuosius šaukštus ryte ir vakare). Gydymo kursas - 2 savaitės, pertrauka - 1 savaitė.

Liaudies medicinoje epilepsijai gydyti naudojamas pelynas ir karklalapė raudoklė. Užpilti 1 valgomąjį šaukštą džiovintų susmulkintų pelyno šaknų 0,5 litro vandens, virti ant silpnos ugnies 10 minučių, paskui sudėti po 1 valgomąjį šaukštą raudoklės žiedų (arba žolės) ir čiobrelio žolės. Nukelti nuo ugnies, palaikyti 1 valandą, nukošti. Gerti po 1 valgomąjį šaukštą nuo 3 iki 4 kartų per dieną prieš valgį.

Gydymo kursas - 2 savaites, pertrauka - nuo 5 iki 7 dienų.

Epilepsijos priepuolių gydyme kaitaliojant vaistažolių rinkinius neblogą terapinį poveikį turi ir toks rinkinys: susmulkintų vaistinės šventagaršvės šaknų - 3 dalys, ožrožės žiedų arba lapų - 2 dalys, vilkakojės žolės - 2 dalys, sukatžolės žolės - 1 dalis. Užpilti termose 2 valgomuosius šaukštus mišinio 0,5 litro verdančio vandens, palaikyti 1 valandą, nukošti. Gerti po 2 valgomuosius šaukštus 3 kartus per dieną 30 minučių prieš valgį. Gydymo kursas - nuo 2 iki 3 savaičių su 1 savaitės pertrauka.

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
11.12.2019 laikas 22:46 Receptai Varškės Pyragas - Rumunų Skanėstas

Pieną sumaišyti su aliejumi, cukrumi ir kaitinti ant silpnos ugnies iki užvirimo. Tada palikti atvėsti. Tuomet sudėti likusius tešlai skirtus ingredientus ir gerai išminkyti. Gautą tešlą padalyti į 2 dalis. Vieną jų iškočioti i...

Skaityti daugiau

10.09.2018 laikas 09:29 Receptai Vaistažolių mišiniai nervams nuraminti

Nervinės ligos liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nervams nuraminti, nervinės ligos, receptai nervams nuraminti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydyt...

Skaityti daugiau

29.08.2019 laikas 20:18 Receptai Tik trys ingredientai ir jūs nustosite pirkti sūrį parduotuvėje!

Sūris – puikus produktas. Iš jo galite gaminti sumuštinius, karštą patiekalą, pridėti prie salotų. Parduotuvių sūrių kokybė pastaruoju metu norėtųsi, kad būtų geresnė. Kodėl, nenorite atsisakyti jo iš parduotuvės, galite ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
25.11.2024 laikas 09:58 Natūralus Sinusito Gydymas: Efektyvios Liaudies Priemonės
Sinusitas – tai nemalonus ir dažnai varginantis sutrikimas, galintis paveikti mūsų kasdienį gyvenimą. Natūralios gydymo priemonės, kurios jau šimtmečius buvo naudojamos tradicinėje medicinoje, gali suteikti palengvėjimą ne tik simptomams, bet ir padė...

Skaityti daugiau

25.11.2024 laikas 09:13 Pelyno Tinktūra: Gydomosios Savybės ir Naudojimo Būdai
Pelynas, gerai žinomas savo unikaliomis gydomosiomis savybėmis, jau šimtmečius naudojamas tradicinėje medicinoje. Pelyno tinktūra — tai natūrali priemonė, kuri ne tik padeda sumažinti skausmą, bet ir efektyviai kovoja su organizmo parazitais. Šis str...

Skaityti daugiau

25.11.2024 laikas 08:59 Kodėl atmosferos slėgis nesugniuždo žmonių?
Žemė supama didžiulės atmosferos masės, kurios bendra masė viršija 5,1 milijardo milijardų kilogramų. Nepaisant šio milžiniško oro kiekio, žmonės nesijaučia sugniuždomi atmosferos slėgio. Tai yra dėl keletas fizinių dėsnių ir mūsų kūno struktūros....

Skaityti daugiau

24.11.2024 laikas 16:43 Jaunystės paslaptys: kaip požiūris keičia mūsų amžių

Amžius — tai tik skaičius, tačiau požiūris į jį gali visiškai pakeisti mūsų gyvenimo kokybę. Dauguma žmonių susiduria su iššūkiais, kai kalbama apie senatvę, tačiau teigiamas mąstymas ir aktyvus gyvenimo būdas gali padėti išlaikyti jaunatviš...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 22:46 Lipofuscinas: senėjimo pigmentas ir kaip jį sulėtinti
Lipofuscinas – tai paslaptingas pigmentas, kuris kaupiasi mūsų organizme su amžiumi, tačiau jo poveikio sužinojimas gali padėti geriau suprasti senėjimo procesus. Nors lipofuscinas nėra žalingas, jo kaupimasis gali turėti įtakos odos senėjimui ir kit...

Skaityti daugiau