Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Hipotezės » 2020 » Balandžio » 26

Norėdami Išgelbėti Pasaulį Nuo Šviesos Jėgų ir Pandemijos Atvyko Tamsios Jėgos?

Daigelio nuostaba, septynių milijardų žemės planetos gyventojams tęsiasi nesuprantamas karantinas, kuris, remiantis visomis prognozėmis, turėtų sklandžiai virsti akliu, šalčiu, griuvėsiais ir kitais dalykais, kurie nutinka, kai buto gyventojai nustoja vykdyti savo verslą... Tuo tarpu Žemės planetos atmosferoje ir aplink Žemę tęsiasi labai keisti reiškiniai.

Meksika, balandžio 20 d .:

Meksika, kovo 20 d .:

Meksika, balandžio 20 d .:

Teksasas, balandžio 23 d .:

Izraelis, balandžio 23 d .:

Lotynų Amerika, balandis:

Apskritai tai, kad, kažkokie „marsiečiai“ skraido mums virš galvų šiandiena, protingiems žmonėms ne naujiena, nors idiotai, be abejo, labai nustebs, kai per TV parodys „proto brolius“, arba viskas eina link to.

Tai, kad vis dažniau pastebima NSO pandemija, nėra naujiena. Vienintelis dalykas, kuris kartais praslysta – tai kažkokios atrinktos nuotraukos ir vaizdo įrašai, kuriuose galima pamatyti ne tik keletą šviečiančių rutulių, bet ir neatpažintų objektų struktūrą.

Tikras naujienas vakar paskelbė Taivano ufologas Scottas C. Waringas (Scott C. Waring) – nuotrauka, kurią jam atsiuntė iš pietų Karolinos.

Tamsios jėgos, NSO, hipotezės, Šviesos jėgos, Pandemija

Tamsios jėgos, NSO, hipotezės, Šviesos jėgos, Pandemija

Tamsios jėgos, NSO, hipotezės, Šviesos jėgos, Pandemija

Kaip matote padidintame vaizde ir keičiant kontrastą – reikalas eina ne apie „matricos defektus“ ar kitaip sakant „racionalų paaiškinimą“ kas vyksta. Į kadrą pateko NSO, be to labai neįprastas: jis ne šiaip juodas, o dar skleidžia aplink save šešėlį.

Kartas nuo karto pastebimi skirtingų formų objektai „juodi trikampiai“ ir „juodos piramidės“, tai tikrai yra naujas NSO, galimai, kad NSO, veikiantis kitais principais. Ir tai leidžia manyti, arba mūsų orbitos šeimininkai į savo ūkio fermą atplukdė naujus aparatus „avių kirpimui“, arba tai kiti „vyrukai“. Pavyzdžiui, „tamsios jėgos“ atstovai, su kuriais kovoja „šviesos jėgos“.

Pas „šviesos jogų“ objektai žybsi, o jie patys vaikšto blizgančiais kosminiais kostiumais. O tradicinės avių kirpimo priemonės atrodo maždaug taip:

Tamsios jėgos, NSO, hipotezės, Šviesos jėgos, Pandemija

Todėl, remiantis tokiais palyginimais, atrodo, kad atsirado „tamsios jėgos“ ir su „šviesos jėgomis“ prasidėjo kovos – su šviečiančiais kardais ar kažkas panašaus taip:

Tamsios jėgos, NSO, hipotezės, Šviesos jėgos, Pandemija

Nuotrauka padaryta Kalifornijoje balandžio 23 d. meteoritai, kaip žinome, neskraido zigzagais. Laineriai su chemtreilų trasomis taip pat nesugeba atlikti tokių posūkių, todėl greičiausiai erdvėlaivį su Luku Skywalkeriu numušė. Žinoma, yra dar, Irano nesusipratimas – bet mes jį atmetame.

Labiausiai tikėtina, kad pas mus jau atskrido kažkokios kitos pajėgos, todėl žmones visus sugrūdo į "tvartus" karantinui. Todėl, jei atvyko – kovos dėl imperijos ir respublikos dar bus, kol, neatvyko Mirties žvaigždė ir radikaliai neišspręs kovą su blogiu klausimo – stebime įvykių raidą toliau, kas dedasi žemės atmosferoje, bet ne ant žemės.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:12 Receptai | Patiekalai Charčio sriuba su kiaulienos faršu ir pupelėmis

Labai skani, šiek tiek aštrumo turinti charčio sriuba su kiaulienos faršu ir pupelėmis! Ji gaunasi labai soti ir sušildanti! Gal tai ir nėra originali charčio, bet mūsų šeimai ši interpretacija yra labai skani. Būtinai pamėginkite pasigaminti ir Jūs, šios puikiai pavykstančios sriubos.

...

Skaityti daugiau