Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 26

Norėdami Išgelbėti Pasaulį Nuo Šviesos Jėgų ir Pandemijos Atvyko Tamsios Jėgos?

Daigelio nuostaba, septynių milijardų žemės planetos gyventojams tęsiasi nesuprantamas karantinas, kuris, remiantis visomis prognozėmis, turėtų sklandžiai virsti akliu, šalčiu, griuvėsiais ir kitais dalykais, kurie nutinka, kai buto gyventojai nustoja vykdyti savo verslą... Tuo tarpu Žemės planetos atmosferoje ir aplink Žemę tęsiasi labai keisti reiškiniai.

Meksika, balandžio 20 d .:

Meksika, kovo 20 d .:

Meksika, balandžio 20 d .:

Teksasas, balandžio 23 d .:

Izraelis, balandžio 23 d .:

Lotynų Amerika, balandis:

Apskritai tai, kad, kažkokie „marsiečiai“ skraido mums virš galvų šiandiena, protingiems žmonėms ne naujiena, nors idiotai, be abejo, labai nustebs, kai per TV parodys „proto brolius“, arba viskas eina link to.

Tai, kad vis dažniau pastebima NSO pandemija, nėra naujiena. Vienintelis dalykas, kuris kartais praslysta – tai kažkokios atrinktos nuotraukos ir vaizdo įrašai, kuriuose galima pamatyti ne tik keletą šviečiančių rutulių, bet ir neatpažintų objektų struktūrą.

Tikras naujienas vakar paskelbė Taivano ufologas Scottas C. Waringas (Scott C. Waring) – nuotrauka, kurią jam atsiuntė iš pietų Karolinos.

Tamsios jėgos, NSO, hipotezės, Šviesos jėgos, Pandemija

Tamsios jėgos, NSO, hipotezės, Šviesos jėgos, Pandemija

Tamsios jėgos, NSO, hipotezės, Šviesos jėgos, Pandemija

Kaip matote padidintame vaizde ir keičiant kontrastą – reikalas eina ne apie „matricos defektus“ ar kitaip sakant „racionalų paaiškinimą“ kas vyksta. Į kadrą pateko NSO, be to labai neįprastas: jis ne šiaip juodas, o dar skleidžia aplink save šešėlį.

Kartas nuo karto pastebimi skirtingų formų objektai „juodi trikampiai“ ir „juodos piramidės“, tai tikrai yra naujas NSO, galimai, kad NSO, veikiantis kitais principais. Ir tai leidžia manyti, arba mūsų orbitos šeimininkai į savo ūkio fermą atplukdė naujus aparatus „avių kirpimui“, arba tai kiti „vyrukai“. Pavyzdžiui, „tamsios jėgos“ atstovai, su kuriais kovoja „šviesos jėgos“.

Pas „šviesos jogų“ objektai žybsi, o jie patys vaikšto blizgančiais kosminiais kostiumais. O tradicinės avių kirpimo priemonės atrodo maždaug taip:

Tamsios jėgos, NSO, hipotezės, Šviesos jėgos, Pandemija

Todėl, remiantis tokiais palyginimais, atrodo, kad atsirado „tamsios jėgos“ ir su „šviesos jėgomis“ prasidėjo kovos – su šviečiančiais kardais ar kažkas panašaus taip:

Tamsios jėgos, NSO, hipotezės, Šviesos jėgos, Pandemija

Nuotrauka padaryta Kalifornijoje balandžio 23 d. meteoritai, kaip žinome, neskraido zigzagais. Laineriai su chemtreilų trasomis taip pat nesugeba atlikti tokių posūkių, todėl greičiausiai erdvėlaivį su Luku Skywalkeriu numušė. Žinoma, yra dar, Irano nesusipratimas – bet mes jį atmetame.

Labiausiai tikėtina, kad pas mus jau atskrido kažkokios kitos pajėgos, todėl žmones visus sugrūdo į "tvartus" karantinui. Todėl, jei atvyko – kovos dėl imperijos ir respublikos dar bus, kol, neatvyko Mirties žvaigždė ir radikaliai neišspręs kovą su blogiu klausimo – stebime įvykių raidą toliau, kas dedasi žemės atmosferoje, bet ne ant žemės.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.08.2020 laikas 19:32 Disko Formos NSO Pateko Į NBC Vakaro Naujienas

2020 m. rugpjūčio 3d. per NBC Nightly News laidą. Šioje laidoje pasakojama tai, kaip Navaho indėnai kovoja su vandens krize pandemijos metu, tačiau per šią laidą buvo pastebėtas, keistas reiškinys - staiga, tuo metu pasirodo ir pralekia disko formos NSO, kai indėnų šamanas šaukėsi dievams.

...

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 17:31 Vienintelis pasaulyje karinis ekroplanas, galėjęs per akimirką sunaikinti ir didžiausius lėktuvnešius
Vienintelis baigtas Luna klasės laivas ©igor113

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 09:51 Inkstų ligos ir liaudies medicina joms gydyti

Sutrikus druskų išsiskyrimui iš organizmo, gali prasidėti inkstų akmenligė. Akmenys inkstuose gali susidaryti dėl įvairių veiksnių: šlapimtakių infekcijos, skysčių trūkumo, netinkamos mitybos, paveldėtų polinkių. Cheminė akmenų sudėtis priklauso nuo jų atsiradimo priežasties, o tai svarbu parenka...

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 07:40 Dėl ko kyla šlapimo nelaikymo problema ir kaip ją gydyti

Šlapimo nelaikymas, dar kitaip žinomas kaip šlapimo pūslės kontrolės praradimas, pasireiškia dvigubai daugiau moterų nei vyrų. Taip gali būti todėl, kad dėl nėštumo, gimdymo ir menopauzės, šlapimo nelaikymo problemos pasunkėja. Visa laimei, ši bėda nėra įprasta senėjimo dalis, todėl jį galima gyd...

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 07:25 Patarimai, kaip atsikratyti pagurklio – riebalų sankaupų po smakru

Dvigubas smakras, dar kitaip vadinamas pagurkliu, yra riebalų sankaupa pasmakrėje, pasitaikanti daugeliui žmonių. Pagurklio atsiradimas dažnai susijęs su svorio padidėjimu, tačiau kartais jis būna nulemtas genetiškai ar susiformuoja dėl senatvės ir laisvesnės odos. Jei turite dvigubą smakrą ...

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 07:12 Drąsios ir bauginančios profesoriaus Lekevičiaus įžvalgos: mums liko 200 metų
Atsakymą rado dar senovės graikai: diskusijos padeda atrasti tiesą, o ne ginčai. Tačiau tai galioja tik jauniems žmonės, seniui nereikia tiesos, jis ją jau žino ir nenori jokios kitos. Prisimenate, kaip Kristus reagavo į Piloto klausimą: „Kas yra tiesa?“...

Skaityti daugiau