Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 26

Norėdami Išgelbėti Pasaulį Nuo Šviesos Jėgų ir Pandemijos Atvyko Tamsios Jėgos?

Daigelio nuostaba, septynių milijardų žemės planetos gyventojams tęsiasi nesuprantamas karantinas, kuris, remiantis visomis prognozėmis, turėtų sklandžiai virsti akliu, šalčiu, griuvėsiais ir kitais dalykais, kurie nutinka, kai buto gyventojai nustoja vykdyti savo verslą... Tuo tarpu Žemės planetos atmosferoje ir aplink Žemę tęsiasi labai keisti reiškiniai.

Meksika, balandžio 20 d .:

Meksika, kovo 20 d .:

Meksika, balandžio 20 d .:

Teksasas, balandžio 23 d .:

Izraelis, balandžio 23 d .:

Lotynų Amerika, balandis:

Apskritai tai, kad, kažkokie „marsiečiai“ skraido mums virš galvų šiandiena, protingiems žmonėms ne naujiena, nors idiotai, be abejo, labai nustebs, kai per TV parodys „proto brolius“, arba viskas eina link to.

Tai, kad vis dažniau pastebima NSO pandemija, nėra naujiena. Vienintelis dalykas, kuris kartais praslysta – tai kažkokios atrinktos nuotraukos ir vaizdo įrašai, kuriuose galima pamatyti ne tik keletą šviečiančių rutulių, bet ir neatpažintų objektų struktūrą.

Tikras naujienas vakar paskelbė Taivano ufologas Scottas C. Waringas (Scott C. Waring) – nuotrauka, kurią jam atsiuntė iš pietų Karolinos.

Tamsios jėgos, NSO, hipotezės, Šviesos jėgos, Pandemija

Tamsios jėgos, NSO, hipotezės, Šviesos jėgos, Pandemija

Tamsios jėgos, NSO, hipotezės, Šviesos jėgos, Pandemija

Kaip matote padidintame vaizde ir keičiant kontrastą – reikalas eina ne apie „matricos defektus“ ar kitaip sakant „racionalų paaiškinimą“ kas vyksta. Į kadrą pateko NSO, be to labai neįprastas: jis ne šiaip juodas, o dar skleidžia aplink save šešėlį.

Kartas nuo karto pastebimi skirtingų formų objektai „juodi trikampiai“ ir „juodos piramidės“, tai tikrai yra naujas NSO, galimai, kad NSO, veikiantis kitais principais. Ir tai leidžia manyti, arba mūsų orbitos šeimininkai į savo ūkio fermą atplukdė naujus aparatus „avių kirpimui“, arba tai kiti „vyrukai“. Pavyzdžiui, „tamsios jėgos“ atstovai, su kuriais kovoja „šviesos jėgos“.

Pas „šviesos jogų“ objektai žybsi, o jie patys vaikšto blizgančiais kosminiais kostiumais. O tradicinės avių kirpimo priemonės atrodo maždaug taip:

Tamsios jėgos, NSO, hipotezės, Šviesos jėgos, Pandemija

Todėl, remiantis tokiais palyginimais, atrodo, kad atsirado „tamsios jėgos“ ir su „šviesos jėgomis“ prasidėjo kovos – su šviečiančiais kardais ar kažkas panašaus taip:

Tamsios jėgos, NSO, hipotezės, Šviesos jėgos, Pandemija

Nuotrauka padaryta Kalifornijoje balandžio 23 d. meteoritai, kaip žinome, neskraido zigzagais. Laineriai su chemtreilų trasomis taip pat nesugeba atlikti tokių posūkių, todėl greičiausiai erdvėlaivį su Luku Skywalkeriu numušė. Žinoma, yra dar, Irano nesusipratimas – bet mes jį atmetame.

Labiausiai tikėtina, kad pas mus jau atskrido kažkokios kitos pajėgos, todėl žmones visus sugrūdo į "tvartus" karantinui. Todėl, jei atvyko – kovos dėl imperijos ir respublikos dar bus, kol, neatvyko Mirties žvaigždė ir radikaliai neišspręs kovą su blogiu klausimo – stebime įvykių raidą toliau, kas dedasi žemės atmosferoje, bet ne ant žemės.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:09 Nuoviras Nuo Lėtinių Ligų Ir Uždegimo Organizme
Stulbinamai efektyvus ir labai lengvai paruošiamas receptas susideda iš 3 žinomų per amžius patikrintų vaistinių augalų: kalendros, raudonųjų dobilų ir gudobelės.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau