Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Liepos » 23

Beprotiškai padidėjo NSO skaičius

2020 m. liepos 21 d. Ufosightingshotspot.blogspot.com paskelbė vaizdo įrašą, kurį nufilmavo saulę stebinti pilietė Linda Miller, kuriame buvo užfiksuotas NSO, atrodo nieko neišsiskiriantis, tačiau neįprastoje vietoje – prie Saulės:

NSO, Kospirologija

Tas pats vaizdo įrašas, kuriame objektas rodomas sulėtintai:

Vaizdo įrašas, užfiksuotas prieš liepos 17 d., liepos 12 d., išvakarėse, Linda pastebėjo šalia Saulės tokį vaizdą:

Tuo tarpu kiti žemės gyventojai žiūri ne į Saulę, o į šonus, kur vyksta ne mažiau įdomių įvykių.

Japonija, NSO šoka ratu:

Lotynų Amerikoje NSO vagia vandenį iš vandenyno:

Indija – panašūs pėdsakai atmosferoje gana dažnai pastebimi virš Nevados dykumos, tačiau Indijoje nėra eksploatuojamų hipergarsinių transporto priemonių:

Panama, lyg ir žiedinis Saulės užtemimas, tačiau ar Mėnulis gali taip greitai uždengti Saulę?

Ir šis objektas, bet kokiam nibirologui nesukeltų abejonių, kad jis stebi Nibiru, vis dėlto, kaip rašo vaizdo įrašo autorius – prieš, tai kol nepakliuvo į objektyvą, objektas labai greitai blaškėsi danguje, tuo ir patraukė dėmesį:

Apskritai „marsiečiai“ mūsų nepalieka ir vienintelis neaiškus dalykas yra tai, kam jie ruošiasi? Optimizmo šis klausymas didelio nekelia.

Vakar YouTube paskelbtas vaizdo įrašas, kurį kanalo autoriui atsiuntė susirūpinęs pilietis ir paklausė: kas tai?

Kažkokie žinovai moteriai pradėjo pasakoti, kad tai „žaibas“, tai yra, žaibas be garso, bet tai nebuvo žaibas. Kaip pasakoja, kiti komentatoriai, kad šią vasarą stebėjo taip pat panašius dalykus. Žaibas trenkė tiesiai virš mūsų galvos, tačiau griaustinio nebuvo. Dabar žmonės tai mato visame pasaulyje, po to skelbiama socialiniuose tinkluose ir klausiama: „kas tai yra?“.

Kas tai yra mes nežinome, bet žinome tikrai, kad to ankščiau niekada nebuvo. Todėl akivaizdu, kad netrukus įvyks daug kitų dalykų, kurių anksčiau nebuvo. Pavyzdžiui – maži žmogeliukai, sėdintis parlamente. Arba parlamentarai, kurie nusiims kaukes – o po jais pasirodys žalieji žmogeliukai. O, apskritai, gali nutikti, bet kas, todėl stebėkime toliau kas dedasi pasaulyje ir kartas nuo karto ir mes Lietuvoje pažvelkime į dangų...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.08.2020 laikas 20:18 Miškuose pasirodė kažkas, kas žudo arklius
Per paskutines kelias visa Europos ir JAV žiniasklaidoje intensyviai buvo diskutuojama apie keistą, žiaurų arklio nužudymą Prancūzijoje.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:49 Skausmas krūtinės ląstoje: dusulys, pneumonija
Sergant pneumonija, skausmai krūtinės ląstos srityje gali būti paviršutiniai ir gilūs. Paviršutiniai skausmai atsiranda dėl tarpšonkaulinių raumenų uždegimo. Skausmai paprastai sustiprėja, giliai įkvėpus.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:11 Loch Neso pabaisa

Jau pusantro tūkstančio metų žmonės stengiasi sugauti Nesę, keistą gyvūną, neva gyvenantį Škotijos Loch Neso ežere. Anot metraščių, pirmą kartą šį povandeninį monstrą, labai panašų į priešistorinį pleziozaurą, pamatė net VI mūsų eros amžiuje. Nuo tų laikų juoda pabaisa su ilgu kaklu ir dviem kupr...

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 14:30 Viešbučio su vaiduokliais 311 kambario istorija
Viešbutis „Read House“ Čatanugos mieste Tenesio valstijoje laikomas viena iš vietinių įžymybių. Viskas dėl keistų įvykių, nutikusių viename iš viešbutyje rengiamos ekskursijos, per kurias išsamiai pasakojama apie įvykius 311 kambaryje....

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 14:18 Vaiduoklių namas Londono centre

Berklio aikštė yra Londono širdyje. Čia jau beveik du amžius kuriasi miesto ir šalies aukštuomenė. Kartu su Park Lane, Chelsea ir Mayfair rajonais ši aikštė yra savarankiškumo ir sėkmės prototipas.

Skaityti daugiau

13.08.2020 laikas 21:41 Saulėje pasirodė milžiniški skaičiai. NASA ruošiasi blogiausiam ir pradeda melstis

2020 m. rugpjūčio 11 d., stebėdamas Saulės vaizdus per SOHO NASA, aš radau milžinišką numerį 2. Iš pradžių beveik nekreipiau dėmesio į tai, nes negalėjau tuo patikėti, taip nebūna

Skaityti daugiau