Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Gruodžio » 11

Biofizikas iš NASA pasisakė apie NSO ir ateivius

Biofizikas iš NASA Ames Tyrimų centro atvirai pasisakė apie nežemišką gyvybę ir ateivių vizitus Žemėje – paskelbtame tyrime jis kritikuoja kitus mokslininkus, nes jie „ir toliau ignoruoja liudijimus apie NSO“.

Naujame tyrime, kurį paskelbė Silvano P. Colombano, teigiama, kad ne visi NSO atvejai turi žemišką paaiškinimą ar paneigimą, ir ateiviai galbūt jau lankėsi Žemėje – bet mes to nepastebėjome.

NSO, hipotezės, Ateiviai, technologijos

Tyrėjas taip pat aiškina, kad ateiviai gali atrodyti visiškai kitaip, nei mes linkę juos įsivaizduoti, ir jie gali būti išvystę itin aukštas technologijas, leidžiančias jiems keliauti milžiniškus atstumus – iki tokio lygio, kad mes tomis technologijomis net negalėtume pasinaudoti.

„Tiesiog noriu išskirti faktą, kad protas, kurį galime sutikti – ar kuris gali pasirinkti sutikti mus, jei tik to dar nepadarė – gali būti nebūtinai anglies pagrindu veikiantys organizmai, kokiais esame mes“, – rašo S. P. Colombano.

„Kaip tai galėtų pakeisti mūsų suvokimą apie tarpžvaigždines keliones? Mūsų tipinė gyvenimo trukmė tam nebebūtų kliūtimi (nors tokie dalykai gali būti sprendžiami kelių kartų misijomis arba pristabdomu gyvenimo ciklu), o „tyrėju“ galėtų būti itin maža, bet superintelektuali esybė.

Tyrime rašoma, kad norėdami suprasti, kaip galėtų atrodyti nežemiškos technologijos, mums reikėtų atsigręžti į dabartines mūsų technologijas, bet pabandyti įsivaizduoti, kaip jos patobulėtų per milijonus metų.

Mokslininkas svarsto, kad nežemiška gyvybė galėtų gyventi egzoplanetose, kurios daug senesnės už Žemę – kas reikštų, jog ji turėjo daug daugiau laiko tobulėti.

„Turint omenyje, kad mūsų technologinis vystymasis prasidėjo tik prieš 10 000 metų, o mokslinės metodologijos naudojamos tik 500 metų, galime daryti prielaidą, kad prognozuojant technologinę evoliuciją net ir artimiausiam tūkstantmečiui susidursime su tikra problema – jau nekalbant apie 6 milijonus kartų didesnį laiko tarpą“, – rašo mokslininkas.

„Net jei šviesos greitis ir toliau bus neįveikiamu barjeru, per tūkstantmečius civilizacija greičiausiai galėtų išrasti būdą keliauti tarp žvaigždžių“, – teigia S. P. Colombano.

Tyrimo santrauką galima rasti oficialiame NASA tinklalapyje.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 18:37 Amžinas klausymas: ar reikia plauti vištieną? Pasakė kartą ir visiems laikams
Vištiena yra itin mėgiama mėsa ir mitybos pagrindas daugeliui žmonių, pasiryžusių sveikai maitintis ir reguliuoti kūno svorį. Tačiau neapdorotoje vištienoje gali būti salmonelių ir kitų ligas sukeliančių mikrobų, todėl svarbu atsargiai su ja elgtis. Laikas sužinoti, kaip tinkamai paruošti maisto pro...

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 15:29 Amžinas klausymas. Seksas per mėnesines: ar galima?
Prasidėjus mėnesinėms, merginoms (o kartais ir jau kurį laiką su jomis susiduriančioms moterims) kyla įvairių klausimų. Pasistengsime atsakyti į dažniausiai pasitaikančius. Ar per mėnesines galima maudytis ežere (ir kituose atviruose vandens telkiniuose)?...

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 11:44 Ar L. Linkevičius pagal JT dokumentus uždegė Lietuvai žalią šviesą?

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, vykstant Jungtinių Tautų (JT) Generalinei Asamblėjai, jos paraštėse nuotoliniu būdu dalyvavo „Daugiašališkumo aljanso“ renginyje. Renginio tikslas – aptarti daugiašališkumo vaidmenį atsigaunant po COVID-19 pandemijos.

...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 22:22 Patarimas, kaip nudažyti „žilus“ plaukus
Prieš trejus metus į koloristo Džeko Martino saloną atvyko klientė. Ji papasakojo, kad daugelį metų dažė žilus plaukus kaštonine spalva namų sąlygomis kas 3-4 savaites, bet dabar išėjo į pensiją , daug laiko praleidžia gamtoje ir nenori praleisti daug laiko bedažydama plaukus. „Ar jūs galite man pad...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 20:32 Biomedicinos mokslų daktaras Algirdas Amšiejus apie mityba
Biomedicinos mokslų daktaras, be galo charizmatiškas pašnekovas, ypatingos energijos žmogus Algirdas Amšiejus. Apie medų, mėsą, produktų dermes ir gyvenimo būdą, kurį kasdien sau susikuriame kiekvienas, pasikasdamas šaukštu. Algirdas sako, kad reikia valgyti viską ir yra kategoriškas prieš visas tas...

Skaityti daugiau