Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Sausio » 16

Brazilijoje pradėjo lyti vorais

Gamtoje gausu stulbinančių ir kartais gąsdinančių fenomenų.

Vienas tokių užfiksuotas pietinėje Brazilijoje Minas Žeraiso valstijoje. Vyras akimirką pagalvojo, kad lyja...vorais.

Parawixia bistriata vorai yra pagarsėję, kaip reti „socialūs“ vorai, kurie dirbdami išvien, dideliame aukštyje suformuoja milžiniško dydžio voratinklius.

Brazilija, dangus, Gamta, lietus, Vorai, voratinklis

Ir priešingai negu galėtų pasirodyti, iš tiesų tai nėra tikras vorų lietus.

Realybėje, šie nekalti tinklų audėjai yra apsistoję didžiuliame, plika akimi beveik nematomame tinkle, kuriame jie tyko pasirodančios aukos. Vaizdo įrašo pabaigoje galite matyti, kaip jie juda po tinklą.

Kad ir kaip apokaliptiškai tai gali atrodyti, iš tiesų tvyrant karštoms bei drėgnoms oro sąlygoms šis fenomenas regione yra ganėtinai dažnas, o kaip tik šiuo metu Brazilijoje tęsiasi vasaros sezonas.

Šį reginį nufilmavo João Pedro Martinelli Fonseca, kurį apstulbino ir išgąsdino, tokia gausybė juodų taškų danguje, kurie atrodė krenta žemyn.

 

 

Pasirodo, šie Parawixia bistriata vorai vakaro metu dirba kartu ir komandiškai audžia voratinklius, kurių skersmuo gali siekti iki 4 metrų, o storis iki 3 metrų.

Ankstyvos aušros metu, jie suėda per naktį į jų tinklus papuolusias aukas – mažus vabzdžius, o kartais ir nedidelius paukščius. Pasimaitinę vorai likusią dienos dalį praleidžia besislėpdami augmenijoje, informuoja sciencealert.com. 

Geroji naujiena yra ta, kad šios rūšies vorai žmonėms nekelia jokio pavojaus, o netgi priešingai – jie padeda atsikratyti tokių įkyrių vabzdžių kaip uodai ir musės.

 

 

Rašo: Gismeteo.lt 

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar