Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2023 » Vasario » 5

Vyriausybės dokumentai atskleidžia, kad CDC sudaro didžiulį "sąrašą" žmonių, kurie atsisako skiepų

Remiantis stulbinančiais federalinės vyriausybės dokumentais, žmonės, kurie atsisako Covid-19 skiepų, įtraukiami į sąrašą ir stebimi Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC).

Pasak šokiruojančio vaizdo įrašo, kurį gavo "National File", neskiepyti žmonės tyliai sekami, kai jie kreipiasi į gydytojo kabinetą ar ligoninę, nes CDC tyliai pasiūlė ir įgyvendina naują programą. Naujoji programa skirta "sekti neskiepytus arba tik iš dalies skiepytus žmones".

Gydytojai nuo šiol didžiulėje duomenų bazėje praneš apie tuos, kurie atsisako skiepytis COVID vakcina, kaip apie prasižengusius. Tai jie darys naudodami ICD-10 kodus.

Nacionalinės bylos ataskaita: Ši bomba buvo atskleista 2021 m. rugsėjo 14-15 d. virtualiame 2021 m. rugsėjo 14-15 d. federalinės vyriausybės ICD-10 koordinavimo ir priežiūros komiteto (į kurį įeina Medicinos ir medicinos paslaugų centro, vadinamo CMS, ir Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) Nacionalinio sveikatos statistikos centro atstovai) susitikime "Zoom".

Posėdyje komitetas aptarė naujas "ICD-10" kodų kategorijas, kurias CDC Nacionalinis sveikatos statistikos centras (NCHS) norėjo sukurti, kad būtų galima žymėti žmones kaip "neskiepytus nuo COVID-19", "iš dalies skiepytus nuo COVID-19" ir "kitą nepakankamo skiepijimo būklę".

ICD-10 kodavimo sistemą sukūrė Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), o gydytojai privalo ją naudoti skirstydami įvairių rūšių pacientus. ICD-10 kodai saugomi paciento elektroninėje sveikatos istorijoje ir naudojami draudimo bendrovių sąskaitų išrašymo tikslais. ICD-10 kodus tvarko CDC Nacionalinis sveikatos statistikos centras. ICD-10 kodų viduje yra kategorija, vadinama "ICD-10-CM" kodais (kuriuos, kaip pranešama, CDC naudoja sekimo tikslais), ir į šią "CM" kategoriją įeina nauja kategorija "Neskiepytas dėl COVID-19", taip pat kategorija "Iš dalies skiepytas dėl COVID-19" ir kategorija "kita nepakankamo skiepijimo būklė".

Komitetas aiškiai nurodė, kad naujieji kodai bus naudojami neskiepytiems asmenims "sekti". Posėdžio metu žmonės, kuriems praeityje skiepai sukėlė nepageidaujamas reakcijas, vis tiek būtų priskiriami neskiepytiems arba iš dalies skiepytiems asmenims, net jei jie fiziškai negali gauti daugiau vakcinų ar sustiprinančių skiepų.

CDC naujus kodus neskiepytiems žmonėms sekti įdiegė 2022 m. balandį, teigiama dokumente, paskelbtame CMS federalinės vyriausybės interneto svetainėje

ICD-10 koordinavimo ir priežiūros komiteto (ICD-10 Coordination and Maintenance Commitee) darbuotojas daktaras Davidas Berglundas (David Berglund, M.D.) perskaitė posėdžiui parengto CDC temų paketo 194 puslapį (CDC temų paketą skaitykite ČIA).

Teminiame pakete teigiama (paryškinta papildomai): "Dabartinės COVID-19 pandemijos metu imunizacija apsaugojo daugelį žmonių, tačiau yra susidomėjimas galimybe stebėti žmones, kurie nėra skiepyti arba yra skiepyti tik iš dalies. Dabartiniu metu tai yra svarbus modifikuojamas sergamumo ir mirtingumo rizikos veiksnys, įdomus dėl klinikinių priežasčių ir vertingas visuomenės sveikatai. NCHS siūlo sukurti neskiepytų COVID-19 ir iš dalies skiepytų COVID-19 kodus."

"NCHS" reiškia Nacionalinį sveikatos statistikos centrą (National Center for Health Statistics), kuris yra JAV federalinės vyriausybės padalinys, priklausantis Ligų kontrolės ir prevencijos centrams (CDC).

Pateikiame filmuotą medžiagą iš susitikimo, kurioje Davidas Berglundas aptaria naujuosius kodus. Šį vaizdo įrašą "National File" gavo iš slaptažodžiu apsaugotos vyriausybinės svetainės.

D. Berglundas pareiškė: "Tai yra jų siūlomi pakeitimai", turėdamas omenyje CDC NCHS skyrių.

Čia pateikiame posėdžio teminio paketo 194 puslapį, kuriame kalbama apie "susidomėjimą galimybe sekti žmones, kurie nėra skiepyti arba yra skiepyti tik iš dalies".

CDC, kontrolė, žmonių sekimas, skiepai

Komentatorius iš "Premier" klausė apie pacientus, kurie "galbūt buvo paskiepyti pirmą kartą, patyrė labai sunkią nepageidaujamą reakciją ir negali pasiskiepyti antrą kartą. Galbūt turėtų būti kodas, nurodantis nepilną vakcinaciją arba neskiepytas dėl kontraindikacijų?"

Davidas Berglundas atsakė: "Hmm. Iš esmės tai būtų "iš dalies paskiepytas" arba, na, kai kuriais atvejais žmonės gali būti visiškai neskiepyti, jei jie anksčiau yra turėję reakcijų į kai kurių rūšių vakcinas. Bet iš esmės mintis būtų tokia, kad istorijoje būtų kito tipo reakcijos kodas, kuris tai paaiškintų. Turėčiau pasidomėti, kaip tai būtų galima padaryti. Šiuo metu nesiūlėme, kad čia būtų atskiras būdas koduoti tokio tipo situacijas. Bet tikrai galėtų būti susidomėjimo tuo. Be abejo, galime tai toliau nagrinėti."

NIH vyriausybės interneto svetainėje teigiama: "ICD-10-CM diagnozių kodai papasakos kiekvieno paciento susitikimo istoriją, apibūdins ligos proceso etiologiją, paaiškins slaugos komplikacijas, suteiks pagrindą medicininei būtinybei, patvirtins apmokėjimo už paslaugas aprėptį, padės nustatyti ligos paplitimą ir padės statistiškai stebėti sveikatos priežiūros praktiką, taip pat teiks informaciją apie ligos būklę medicinos praktikoje visame slaugos kontinuume."

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau