Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Vasario » 28

Vartodami keletą puodelių šios arbatos per dieną, galite pašalinti gerklės skausmą, plaučiuose gleives, nosies užgulimą ir ne tik!

Vartodami keletą puodelių šios arbatos per dieną galėsite pašalinti gerklės skausmą, gleives iš plaučių, nosies užgulimą ir ne tik!

Čiobrelis – aromatinis augalas, augantis saulėtose ir karštose vietose. (paranormal.lt)

Imunitetas, čiobreliai, gydymas, sveikata, receptas, arbata, sveikatos

Jų gydomosios savybės buvo pripažintos labai senai. Galingiausias vaistinis augalas pasaulyje. Jis pripildytas antioksidantais, vitaminais ir mineralais.

Čiobrelių lapuose pilna vitaminų A, C, E ir K, taip pat mineralų, pvz, geležies, kalcio, kalio ir fosforo.

Dėl didelio vitamino C kiekio, čiobreliai stiprina imuninę sistemą, taip pat slopina infekcijas, gydo kvėpavimo sutrikimus, mažina virškinimą ir ne tik.

Beje, čiobrelių aliejus yra galingas gydantis eterinis aliejus su stipriomis antimikrobinėmis ir antibakterinėmis savybėmis.

Jo pagrindinis komponentas, timolis, stiprus antioksidantas, todėl sunaikina bakterijas, pvz., E. coli, Staphylococcus aureus ir t.t.

Čiobrelių arbata – naudingas gėrimas. Jis gali būti naudojamas, kaip natūralus vaistas įvairioms sveikatos problemoms gydyti, pavyzdžiui:

  1. Ramina kosulį;
  2. Gydo kvėpavimo takų infekcijas;
  3. Pagerina miega;
  4. Kovoja su uždegimu;
  5. Mažina apsinuodijimo maistu simptomus;
  6. Sumažina gerklės skausmą.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai į puodelį įdėti džiovintų čiobrelių arbatinį šaukštelį ir užpilti verdančiu vandeniu. Uždenkite puodelį ir palikite 10 minučių.

Viskas, perkoškite arbatą, pasaldinkite medumi ir gerkite!


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar