Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 15

CNN Po "Kūgiu" Parduodamas? Pirmieji Areštai Bideno Būstinėje?

2020 m. Rugsėjo 8 d. Bideno rinkimų kampanijoje buvo paskelbta, kad Teksase politiniu direktoriumi paskirtas tam tikras Dallasas Jonesas (Dallas Jones), buvęs FTB darbuotojas, nusprendęs tęsti politinę karjerą. Ir, aišku, nuo tos akimirkos poną Jonesą atidžiai stebėjo valstybės specialiosios tarnybos, kurios tradiciškai balsuoja už respublikonus.

Taigi rugsėjo pabaigoje Teksaso Aukščiausiajam Teismui buvo pateiktas pareiškimas, kad valstijoje vykdoma koordinuota operacija rinkti balsavimo biuletenius. Dviejuose atsiliepimuose buvo konkrečiai paminėtas valstybės senatorius Borisas Milesas (Boris Miles) (demokratas iš Hiustono), Hariso apygardos komisaras Rodney Ellisas (Rodney Ellis) ir Dallasas Jonesas, politikas, prižiūrintis kandidato į demokratus Joe Bideno kampaniją Hariso grafystėje.

Remiantis liudininkų parodymais, rinkimų biuletenių rinkėjai rinko biuletenius „iš pagyvenusių žmonių senelių namuose, iš benamių ir pavogė juos iš pašto dėžučių, nieko neįtariančių žmonių“. Tada šie biuleteniai buvo užpildyti ir suklastoti rinkėjų parašai. Visi parodymai buvo nufilmuoti ir pridėti prie bylos.

Tuo pačiu metu, pradėjo „plaukti“ buvusių policijos pareigūnų ir nedidelių viršininkų liudijimai, iš administruojamo rajono. Apgaulė rinkimuose vyko jiems prieš jų akis, nes kiti administracijos ir policijos pareigūnai užpildė biuletenius tiesiai prie savo darbo stalo, o paskui tikrus biuletenius sumaišydavo su tikrais rinkėjais. Žmonės tai matė, nenorėjo dalyvauti klastojime, tačiau bijojo eiti prieš valdžios institucijas, todėl pasirinko atleidimą iš darbo.

O dabar, pasak Amerikos žiniasklaidos (aut. puslapis panaikintas, kol rašiau), ponas Dalasas Džounsas buvo areštuotas kartu su dviem neįvardytais viršininkais.

konspirologija, JAV, CNN, Areštai

Ponas Jonesas, žinoma, nėra senatorius, nėra pirmo rango veikėjas, todėl pagrindinis susidomėjimas juo yra labiau, kaip kaltinimo liudytojas. Ponas Jonesas, kaip rašo, jau aktyviai bendradarbiauja atliekant tyrimą ir liudija apie didesnę „žuvį“, todėl areštai, kaip visi žadėjo, prasidėjo lapkričio 14 d., o pagrindiniai areštai dar laukia ateityje.

Tuo tarpu, demokratai savo lageryje turi kitokį liūdesį. Kaip lapkričio 14 d. Pranešė FOX NEWS, amerikiečių daugiatautis telekomunikacijų konglomeratas „AT&T Inc.“, atsižvelgdamas į susikaupusią skolų laviną „galimai“, jis nusprendė skubiai parduoti savo vertingiausią ir mėgstamiausią turtą - garsųjį CNN televizijos kanalą.

Ši žinia pasirodė gana keista, nes CNN šiandien tarsi tapo panašių frazių autoriumi „televizijos kanalas, kuriame labiausiai nekenčiamas D.Trumpas“. Kuriuose, buvo skelbiama - D.Trumpas, pasak CNN, pralaimėjo. Laimėjo Bidenas. Natūralu, kad už tokį gerą darbą televizijos kanalas turi gauti tikrų premijų - AT&T beliko laukti tik dieną ir išsilaikyti naktį. Bet ne - kanalas parduodamas.

Be to, kas visus nustebino taip pat - kaip paaiškino AT&T, CNN - kanalas yra labai puikus ir geras, tačiau reitingai krinta. Ir tai taip pat nesuprantama, nes CNN bara Trumpą, kuris turi žemiausią visų JAV prezidentų reitingą, ir giria Bideną, kuris jau turi aukštesnį reitingą nei Reiganas. Atsižvelgiant į šiuos reitingus, CNN reitingas taip pat turėtų būti pasakiškai aukštas, ir kodėl staiga krito, neaišku.

Nepaisant to, visa tai priverčia susimąstyti, kad AT & T jau kruopščiai apskaičiavo už ir prieš - panašu, kad CNN ateities ir jie nemato, kad ji išliktų, įmonei reikia radikalių pokyčių. Koks bus šis kursas, yra visiškai visiems aišku – aišku ir tai, kas liks Baltuosiuose rūmuose antrai kadencijai, todėl stebime įvykių eigą.

Klausymas, toks, kiek liko išsilaikyti mūsų televizijoms ir propaganda nešantiems portalams, ar jų "skūra" neapsivers į antrą pusę, ir pradės aiškinti, kad mes čia nieko dėti? Darosi įdomu, belieka stebėti, jų kalbas per TV, portalus sumažinta retorika ir galimai "mes čia nieko dėti" vis viena mylėkite žiūrėkite ir skaitykite mus. Nesvarbu, kad jie melavo 30 metų mums... Žinojo, tik savo tiesą, kitų nematė.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
17.01.2021 laikas 19:00 Šiaurės Dakotoje Pasirodė Į Saulę Panašus NSO

2021 m. sausio 16 d. MUFON svetainėje buvo paskelbtas sensacingas vaizdo įrašas, nufilmuotas Fargo mieste, Šiaurės Dakotoje, sausio 9-osios vakarą. Vaizdo įrašo autorius grįžo namo automobiliu, kai pamatė priekyje ryškią šviesą, panašią į saulę.

...

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 17:21 Kodėl Joe Baidenui globalistai pradėjo paišyti aureolę?
Kaip pastebėjo daugelis amerikiečių konspirologų ir net ufologų, paskutiniu metu, pasaulinio lygio spaudos, antraštėse, aplink Joe Baideno galvą atsirado kažkas panašaus į aureolę:

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 15:11 Receptų rinkinys nuo gūžio, anemijos, sklerozės, tireotoksikozės, hipotirerozės, ūžesius ausyse
Man yra sutrikusi medžiagų apykaita. Sena močiutė man patarė prieš valgį suvalgyti truputį šviežio svogūno arba 3 kartus per dieną išgerti po 1 arbat. šaukštelį išspaustų sulčių.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 22:10 Puikus skanėstas – bananinės spurgytės
Bananus nulupkite, sutrinkite ir gerai išmaišykite su ruduoju cukrumi. Į ruošiamą tešlą suberkite visų rūšių miltus, kokosų drožles, kepimo miltelius, cinamoną, druską, supilkite pieną ir viską gerai išmaišykite iki vientisos masės....

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 20:45 D.C. Turns Into Baghdad for Inauguration; Red Zone, Military Checkpoints, Bridges Closed

Just days before the Biden inauguration, the nation’s capitol has been transofmred into a military zone like Baghdad.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 20:45 Situation Update, Jan 17th, 2021 – Dems build walls around Trump and DC to keep the people out while America begs Trump for ACTION
The overall emphasis for today’s Situation Update (Jan 17th) is that everything has been put in place for President Trump to take decisive action to stop the illegal coup against America, but he is surrounded by treasonous swamp creatures like Mark Meadows who are isolating him from reality and tell...

Skaityti daugiau