Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (326) Komentarų: (0) (24.12.2018 - 13:53)

Didysis Kūčių nakties burtas: sužinokite savo ateitį

„Labiausiai paslaptinga ir stebuklinga metų šventė yra Kalėdos ir keletas nuostabių dienų po jų. Per šį laikotarpį išsipildo visi svajingi norai. Tai ne tik geras laikotarpis, jog jūsų svajonės išsipildytų, bet ir jomis tikėti, siekti savo svajonių. Tai tikrai bus įvykdyta", – sako parapsichologė Jurgita.

burtai, naktis, magija, kūčios, ateitis

Ateities būrimas iš šešėlių:

Galima atlikti Kalėdų išvakarėse arba Naujųjų metų naktį. Reikia uždegti žvakę ir pastatyti ant stalo, už nugaros. Prieš tai reikėtų suglamžyti laikraštį, priduodant jam įdomią formą (tik ne rutulio). Jį padėkite ant apversto dubens arba metalinio padėklo ir padekite.

Kai laikraštis sudegs, atsargiai, kad pelenai neišsibarstytų, prineškite dubenį prie baltos sienos ir lėtai sukinėkite, kol šešėlis ant sienos įgaus ryškią formą. Iš jos galima spręsti apie ateitį.

*** Primename, kad šiame straipsnyje pateikta informacija nėra paremta moksliniais tyrimais ir redakcija neprisiima atsakomybės už pašnekovės išsakytas mintis.

Būkite visada sveiki su paranormal.lt. Prisijunkite prie paskyros, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Taip pat skaitykite:

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar