- 29.01.2021
- 5.0 Reitingas
- 940 Peržiūros
- Komentarai
Keletas receptų, padėsiančių gydyti egzemą ir kitą dermatitą.
Egzema yra uždegiminė odos liga - kartais bėrimas su vandeningomis išskyromis arba pleiskanų ir plutos atsiradimas.
Egzema: simptomai, priežastys ir gydymas
Oda paraudo ir niežti deginančiai ir stipriai. Kartais susidaro maži spuogai, kurie virsta pūslėmis. Paprastai oda išdžiūsta į mažus žvynelius ir niežti.
Priežastys
Oda yra labai svarbi kūno dalis; tai - „papildomas inkstas“, papildomas plaučių rinkinys, kad kvėpuoti; jis turi dar daug kitų funkcijų. Turime ją palaikyti geros būklės, o tai savaime yra labai svarbu, tačiau dažniausiai su ja elgiamės gėdingai.
Odą reikia plauti kasdien. Tai nereiškia, kad muilą reikia naudoti kiekviena kartą kai maudaisi, nebent tai natūrali biologiškai skaidomo skysto muilo rūšis. Beveik visi kubeliuose muilai daro daugiau žalos odai, nei padeda, užkimšdami poras muilo likučiais. Poros yra šventyklos durys ir langai, jas reikia laikyti atviras, kad patektų deguonis (gyvybės kvapas) ir išsiskirtų toksinai bei šiukšlės.
Asmuo, kuris naudoja daug gleives formuojančių produktų, turi lipnų prakaitą. Kai šis žmogus prakaituoja ir reguliariai nevalo kūno, išdžiūvęs prakaitas užkemša poras. Tai yra dermatito atsiradimo arba odos disfunkcijos priežastis. Be to, įsimylėjome lengvai skalbiamus ir lyginamus sintetinius drabužius . Tai atima iš kūno gyvybės kvapą, nes dirbtiniai sintetiniai pluoštai „nekvėpuoja“. Tik natūralūs pluoštai, tokie kaip medvilnė, vilna, linas, šilkas ir kt., Gali leisti odai tinkamai kvėpuoti.
Tai dvi, didelės, mūsų problemos; trečioji - dieta, kurioje nėra sveiko maisto. Mes naudojame pagamintas žmogaus medžiagas, vadinamas „maistu“, kurios buvo užterštos ir perdirbtos, ir daugeliu atvejų, tai turėtų būti priskiriamos prie „šlamšto“ (sunkaus maisto).
Visa dermatito nauda, sušvelninti dermatitą, veikia geriau ir greičiau, kai atsižvelgiame į pirmuosius tris paminėtus dalykus - reguliarų maudymąsi, grįžimą prie natūralių pluoštų, ir vartojimas sveiko maisto.
Žolelių nauda
Esant egzemai ir kitoms odos problemoms, naudokite ant dirglios vietos tušintą košelę, pagamintą nuovirą iš smiltės ir (arba) gysločio, varnalėšos šaknies, dyglialapės amhonijos šaknų ir ežiuolės - uždengta maistine plėvele. Arba ne kartą per dieną drėkinkite, plaukite nuoviru tas vietas. Smiltės arba gysločio tepalas yra pagalba mažiems protrūkiams. Išgerkite stiklinę nuoviro 2-3 kartus ar daugiau per dieną. Į kiekvieną išgerto nuoviro stiklinę įpilkite 3-6 lašus lobelijos tinktūros.
Nuostabi pagalba palengvinant dermatito atvejus yra graikinių riešutų šeimoje - naudojamos juodojo riešuto (Juglans nigra), angliškojo riešuto (Juglans regia) ar pilkojo riešuto (Juglans pilkosios medžiagos) kevalai, lapai ar žievė. Odos disfunkcijas gydykite šiomis priemonėmis taip pat, kaip nurodyta aukščiau esančioje pastraipoje.
Paimkite 30 g miltelių pavidalo Kanadinės auksašaknės šaknies ir kruopščiai sumaišykite su 270 g linų sėmenų aliejumi. Naudokite gydomąjį linų sėmenų aliejų iš tikros maisto parduotuvės ar vaistinės; nenaudokite sėmenų aliejaus iš parduotuvės, ir nežinia kas jį spaudė - tepkite laisvai, išoriškai. Kaip pagalba, nuosekliai galite vartoti ir geriamą priemonę, naudokite baltos tuopos žievę (Populus tremuloides - dar žinoma, kaip „drebulė“) po vieną stiklinę tris kartus per dieną.
Sunkiausiais pažengusios odos ligos atvejais naudokite kombinacija, kurią mes pavadiname „Kaulams, kūnui ir kremzlėms kombinaciją“,, vidui ir išorei. Pakartokite procedūrą.
Paruoškite šių žolelių nuovirą:
- šešios dalys ąžuolo žievės,
- trys dalys svilarožės šaknies,
- trys dalys tūbės žolės, dvi dalys pelyno (kietis),
- vienas dalis lobelijos,
- vienas skutelairijos dalis (šviesioji kalpokė),
- šešios dalys paprastos taukės šaknies,
- trys dalys graikinio riešuto žievės (arba lapų),
- trys dalys purpurinės kemeros šaknies, violetinės.
Sumaišykite prieskonines žoleles distiliuotame vandenyje (santykis 30 g kombinuotų žolelių / 0,5 l distiliuoto vandens) palaikykite 4–6 valandas, tada virkite trisdešimt minučių (neužvirkite), išspauskite ir tada virkite skystį ant mažos ugnies, kol neliks pusės jo tūrio. Pavyzdys: iš 4 litrų nuoviro liko 2 litrai, kuri vadinama „koncentruotu“.
Paruošimas
Pamirkykite, sudrėkinkite flanelę, medvilnę ar bet kurią kitą natūralią baltą medžiagą - niekada nenaudokite sintetinės medžiagos - apverskite (nuoviru pamirkytą audinį) aplink pažeistą vietą ir uždenkite plėvelę ar vaškiniu popieriumi. Žinoma, likusią žolelių košelę galite panaudoti taip pat.
Palikite jį per naktį - šešias dienas per savaitę ir tiek, kiek reikia, kol atsiras palengvėjimas. Tada sunkiais atvejais tęskite dar savaitę ar dvi. Gerkite 1/4 puodelio gatavo koncentruoto nuoviro su 3/4 puodelio distiliuoto vandens tris kartus ar daugiau kiekvieną dieną.
Parengta pagal knygą „HERBAL HOME HEALTH CARE“ by Dr. John R. Christopher
Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.
Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!
* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau