Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 7

KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Elito Evakuacija Dėl Klimato 2 Dalis

Sveiki visi, šį karta pakalbėsiu, kaip aš matau kas čia vyksta, ir ką rašo kiti pasaulio tinklaraštininkai. Tie kurie dabar skaitys, noriu paminėti, kad geriau viską pradėti nuo mano 1 dalies. Ten galimai suvoksite, kas aplamai yra koronavirusai, ir ar iš tikro jie tokie yra baisūs, kaip teigia vyriausybė. Žinoma, į Lietuvos vyriausybe, ar neapeliuoju, nes tai daro viską daug didesni „žmogeliai“.

Tenka, šiuo metu nustebti, kad Lietuvoje norima pradėti sekti žmones, nors nieko, keisto, čia taip ir turėjo būti. Jau buvo numatyta iš anksto. Dabar, kai kurioje spaudoje, kaip tas garsusis Billas Gatesas teigia, kad vakcina – visų svarbiausia. Tai labai juokinga jeigu nebūtų graudu. O jeigu mes pasidomėtume, kad jis ir gamintu jas ir krautųsi mlrd., tai jau butų visai nebejuokinga.

Šiandiena teko perskaityti, pirmoji para be naujų pacientų mirčių po koronaviruso epidemijos pradžios. O žinote, kodėl? Apie tai pakalbėsime vėliau.

Taigi, kas šiuo metu vyksta pasaulyje, tai labai didelis cirkas, o aktoriai esame mes, ne jie, jie stebi,  kaip žiūrovai, mūsų vaidybą.

Noriu pabrėžti, kad tai čia mano nuomonė, ir neteigiu, kad tai teisinga. Vieni mano, kad šiuo metu, kas vyksta, tai yra tiesiog pasaulinio elito pasipelnymas. Teko, klausytis, kai kurias laidas iš Italijos, kur teigiama dabar viskas, kas yra bankrutavę, tai yra įmonės, nekilnojamas turtas, patenka bankų rankas, o kaip mes žinome bankai priklauso tik vienai šaliai. Kas įdomiausia, kaip teigiama, ten tiek nėra tų mirusių, o tai tik imitacijos. Kam tai naudinga nežinau, palieku jums spręsti. Ir ką šiuo metu pasakiau tai yra tik viena versija, apie kurią kalba žmonės.

Kita, versija galėtų būti Naujos pasaulio tvarkos atėjimas, kaip kalba Anonai, ten visų klanų „sutvarkymą“, žmonių išlaisvinimą... Jie iš dalies yra teisūs, bet yra Trečia versija, apie kurią norėsiu jums parašyti... Žinoma, jūs sužinosite apie tai vėliau, galimai aš klystų...

Tiesiog rašydamas noriu, kad tiesiog stebėtumėte, ir būtumėte protingesni, negu tie kurie rodo savo selfius, trimituoja per balkonas, ar ką veikia namuose... tai tik parodo tų žmonių mąstymą ir nesuvokimą, kas gali įvykti... siūlyčiau, jiems labiau pasigilinti, kas darosi. Tai tik mano nuomone ir įžangą į tai, apie ką noriu kalbėti šiandiena.

Tai, prieš tai mes kalbėjome, kad koronavirusai iš esmes nėra baisūs, jei kalbam iš medicinos pusės. Vienintelis, kas gali nuo jo nukentėti, tai žmonės kurie turi silpną imunitetą. Mes galime pastebėti, kad daugiausia šiuo virusu yra užsikrėtę senesnio amžiaus žmonės, arba visai jauni vaikai, pas kuriuos praktiškai nėra susiformavusio dar imuniteto. Kaip ir ankščiau, klausymas ir kam reikia tiek reklamuoti šį koronavirusą?

Taigi, dabar, truputi mes galime pakalbėti, ne tiek apie medicina, bet ir apie politika ir katastrofų teorijas. Nepamirškite, kad čia yra tik nuomonė, apie kuria net nesusimąstai. Ši teorija, nėra nei mokslu patvirtinta, ar akademikais. O galimai, atvirkščiai, ji prieštarauja šiuolaikiniam mokslui.

konspirologija, koronavirusai, COVID-19, evakuacija, epidemijos

Ir taip, yra manoma, kad žemė yra plokščia ir viršiją mums žinomą jos spindulį 6371 km. O, kas liečia mūsų planetą, tai lyg didelis diskas, po kuriuo ir yra Saulė. Saulė judėdama palei trajektoriją, kur dar vadinama, saulės kėlias, pradeda atitirpinti naujus žemės plotus ir atvirkščiai, senus sausumų plotus užtvindyti ir užšaldyti. Kaip teigia, kai kurie žmonės, jie tikrai yra įsitikinę, kad mūsų planeta yra visiškai plokščia, padengta ledynu. O, saulę kuria matome, tai lyg esanti lemputė, kuri visiškai nešildo. Tikra Saulė, kuri iš tikro šildo yra ne virš mūsų, o po mumis. Šia saulė vadina Juodąją Saule.

konspirologija, koronavirusai, COVID-19, evakuacija, epidemijos

O, jei norite suvokti, kaip atrodo visa tai, geriausia pasižiūrėti į JT ženklą. Ten viskas yra parodyta, labai tiksliai.

konspirologija, koronavirusai, COVID-19, evakuacija, epidemijos
Jungtinių Tautų Organizacija

Ir jei pažvelgtume į pasaulio žemėlapį, tenai gerai viskas matosi, kaip toliau vyks įvykiai, atsiras naujos šalys ir jų teritorijos, kur bus nauji vandenynai, kur augs medžiai ir atvirkščiai, kur bus globalus atšalimas su ledynais.

konspirologija, koronavirusai, COVID-19, evakuacija, epidemijos

Dabar daug pranašautojų kalba, kad šiuo metu, pradės kilti iš vandens nauji žemynai, o tiksliau ne jie kils, bet atvirkščiai, kur buvo vanduo, ledynai, šaltis pradės tirpti ir sekti, o tos teritorijos kurios yra dykumose, augs dideli sodai ir gėles. Įdomu? Tada, judame toliau.

Kai kurie žmonės kurie užsiima šiuo mokslų nustatė ir trajektorija, pagal kuria judės po mūsų vadinama Juodoji Saulė. Mums – tai klimato katastrofa. O Saulei – tai natūralus procesas, kuris nutinka kas 2,5 tūkst. metų. Kaip, ten bebūtų, mums reikia būti pasiruošusiems. Mes negalime, kaip bebūtų gaila tai pakeisti. Pasikeis ne tik klimatas, bet ir gyvūnai. Daugelį šalių tek kraustytis, vyks globali šalių evakuaciją į tam tikras šalis.

konspirologija, koronavirusai, COVID-19, evakuacija, epidemijos

Saugiausios šalys bus Rusija, Indija, Kinija, Kazachstanas. Tai bus pačios šilčiausios, ir geriausios vietos tolimesniam gyvenimui. Taip pat yra žemėlapyje nurodytos žalios zonos, kuriose bus panaudotas bakterinis-cheminis ginklas. Šios šalys bus reikalingos, atvykialiams iš kitų teritorijų.

Todėl, reikia būti ypač dėmesingais, nes tose šalyse ypač padidės mirčių, panaudojus biologini-cheminį ginklą, kad pašalinti vietinius gyventojus iš jų pačių teritorijos.

Šis procesas (kataklizmų) prasidėjo jau 2010 m. su kiekvienais metais mes jų pastebime vis daugiau, dar daugiau padaugėja 2018-2019 metais. Tai, paskutiniai metai, kai mūsų fizikinė materija dar kažkiek išsilaiko. Bet nuo 2020 metų šią lavina nebus galima sustabdyti.

Šiuo metu didžiausia visuotinė grėsmė yra visam Šiaurės Amerikos žemynui, tuo pačiu ir Pietų Amerikai ir Brazilijai, bet didesniu mastu nukentės Šiaurės Amerika.

Taigi, šiuo metu yra globali grėsmė visam Šiaurės Amerikos kontinentui, tai pat ir Pietų Amerikai su Brazilija, Peru, Argentina ir kitomis šalimis. Bet labiausiai nukentės Šiaurinis kontinentas, kuris patenka, kaip tik į ledynmečio teritorija. Lotynų Amerika, pateks pusiau į ledynmečio teritorija, kita pusė bus užtvindyta.

Artimiausiu metu, ten turėtu padaugėti, ne tik potvyniu, bet ir uraganų, viesulų ir žemės drebėjimų, o gali būti ir kitokių reiškinių apie kuriuos mums sunku pagalvoti. Galimybė didelis kiekis plokščių lūžių.

Todėl, šiuo metu šis kontinentas, yra dabar tokioje būsenoje, kad galima, bet kada masinė evakuacija iš šio kontinento. Na, jūs turbūt suprantate, kad paprastus žmones niekas iš ten neperkels, bet už tai elitą kuris ten yra, galimas perkėlimas greitu laiku.

Tai dabar, šou biznio atstovai, aktoriai, dainininkai, masiškai skelbiasi, kad serga koronavirusu. Mes, kalbame, apie amerikiečius. Kam tas daromas, kad įkaitinti atmosfera, kad tai pavojinga, kad tai paliečia ne tik paprastus žmones, bet ir garsenybes. Kaip teikiama, jie šiuo metu pasitrauks iš matymo zonos. Tai reikalinga tam, kad paruošti ir atlikti persikėlimo procedūras į kitą kontinentą. Jei kam įdomu pažiūrėkite filmą „2012“, tik dabar atkreipkite dėmesį ne į katastrofas, bet, kaip vykdomos procedūros ir didelio kontinento.

Taigi, jei tai vyks klimato katastrofa artimiausiu metu iki 2024 metų, planetoje atsiras nauji kontinentai ir temperatūros kaita, slėgis. Na, lyg Europoje šie procesai ir prasidėjo. Galime matyti, kaip Europa po truputi skęsta, krenta sniegas, kur yra dykuma. Kitos šiaurinės Afrikos šalys, kurios yra arčiau Europos, kenčia nuo šalčio. Arabų šalyse temperatūra sumažėjo ir atvirkščiai Rusijoje temperatūra pakilo. O šios šalys, kaip minėjome ankščiau Rusijos dalis, Kazachstanas, Indija, dalis Kinijos atvirkščiai pradės dar labiau šilti.

konspirologija, koronavirusai, COVID-19, evakuacija, epidemijos

matome saulės judėjimo krypti

Todėl, tokiu būdu, galime pastebėti, kad pasaulinis žemėlapis pasikeičia. Jei ankščiau ji buvo po Etiopijos, tai dabar per vandenyną ji slenka link Indijos. Ir greitai 2020 metais ji atsistos po ja. Ir visas regionas, esantis bus dykuma. Kinijoje jau prasidėjo smėlio audros, taip pat ir Indijoje, ko anksčiau nebuvo.

Taigi, šiuo metu, ko mes nežinome, kalbos gali eiti, apie milžinišką Šiaurės ir Pietų kontinento, didelės dalies Europos evakuaciją. Todėl, šiuo metu ir yra paleistas koronavirusas. O, jiems ir be to nebuvo svarbu, koks bus paleistas virusas. Tiesiog, taip nutiko, kas žino, gal buvo paruoštas kitas virusas, bet esmes jau nekeičia. Nes, ir pats menkiausias virusas galėjo būti didelę epidemija.

Tad, kas dabar vyksta pasaulyje: uždaromos sienos, bus išjungtas YouTube kanalas ir įvairios masinės priemonės. Kam to reikia? Kad didesnė dalis iš kito kontinento nepastebimai persikeltu į mūsų kontinentą ir taip juos apgyvendintu. Tariamai, evakuacijos procedūra baigta, čia žinoma karantinas panaikinamas ir mes išeiname į gatves ir ką mes matome? Šalia mūsų kitų šalių gyventojai. O kokiu pagrindu jie čia gyvena, naudojasi mūsų gamtiniais ištekliais varo iš teritorijos. Na aš asmeniškai nežinai, bet Lietuva lyg patenka į apsėmimo zona. Čia jau kalba daugiau turėtų eina apie Rusijos puse, kas įdomiausia Rusijoje 2014 metais gruodžio 24 d. išėjo įsakymas dėl užsieniečių paskirstymo Rusijos teritorijoje. Taip pat, Rusija paskelbė prisitaikymo prie klimato kaitos planą. O kas įdomiausia, tik perskaičius šį straipsnį, pamačiau ką jis sako, ar tai nesutapimas, galimai jis žino daugiau, nei sako:

Tačiau V. Putinas ne kartą atmetė mokslininkų teiginius, kad dėl klimato kaitos yra kaltos dėl žmonių veiklos į atmosferą išmetamos dujos. Praėjusį mėnesį dėl tokios kaitos jis kaltino „procesus Visatoje“.

Keista, pats JAV D.Tumpas neigia, kad klimato kaita keičiasi, dėl išmetamų dujų į atmosferą. Šiuo metu, ozono sluoksnis yra rekordiškai didelis, nors pramonė yra sustojusi, mes apie tai kalbėjome.

Kas domisi kažkiek Rusija, kaip manote, kodėl keičiasi dabar Rusijoje valdžia, komitetai. Kaip teigiama, į šią vietą ateis toks žmogus kuris galimai ir bus Naujosios Tvarkos vadovas. Nesigilinau, kam įdomu pasidomėkite, kad yra kuriamas komitetas, kuris nėra pavaldus niekam ir nežinoma, kas bus vadovu. Faktiškai šis žmogus, kaip teigiama po naujos konstitucijos, galės valdyti Rusija, nuo jo priklausys ką paskirti į vieną ar kitą postą.

Šiuo metu Rusijoje ruošiama naujo tipo konstitucija, pagal kurią būtų galima sukurti kitą valstybę. Į kurią galimai įeis Rusijos ir kitų šalių piliečiai. Todėl palengva į antrą planą, turėtų pasitrauks policija ir palengva visą kontrolę turėtų perimti kariuomenė, kaip Italijoje. Jie vaikšto po gatves, tikrina dokumentus ir liepia pasilikti namuose, uždrausdami ne tik judėti po miestus, bet ir po gatves.

Tas laukia ir mūsų. Jau, kaip viršuje minėjau tai vyksta ir Lietuvoje. Kodėl taip? Atvažiavę nauji žmonės, žinoma, kažkaip bus integruojami, mums kils daug klausymų.

Todėl sekantis etapas, galimai kas gali būti, karas. Karui, šalys irgi pasirengusios. Ir kol vyks karantinas ir mes negalėsime išeiti iš namų, visose šalyse, bus didinamas karinis transportas. Amerikiečių laivai stovi jau Juodosios jūros akvatorijoje. Mes dabar ruošiamės 2 stadijai. Ne tik užsikrėtimo, kurio nėra. Bet, karui.

Todėl nereikia bijoti, užsikrėtimo, jis nėra toks pavojingas, kaip apie jį kalba. Šiuo metu, vyksta globalaus kiekio gyventojų evakuacijos ir apgyvendinimas kitoje teritorijose procesas.

Viena šios srities specialistė, teigia, kad Rusijoje galima revoliucija įvyks Jekaterinburge. Ir, kaip ji teigia, nereikia kelti riaušes, neiti į gatves. Reikia pagalvoti ir apie tas šalis kuriems galimai ištiks klimato katastrofa.

Kita karta, galimai pakalbėsime, kodėl būtent šios šalys kenčia nuo šios problemos, ir kodėl kitos šalys renkasi kur joms gyventi, gaila tai ne Lietuva, ir kitų nuostabai ir ne Rusija. Sunaikinti pasauli gali tik panika, todėl nesijaudinkite. Tai nepakeičiamas dalykas.

Taigi, tai tik mano ir kitų šaltinių nuomonė. Todėl, tai tik nuomonė, kuri nėra patvirtinta mokslu, palieku jums patiems spręsti. Norėčiau, aš pats klysti.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
avatar
1
Na dar tokiu nesamoniu reikia paieskoti!!!!
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau