Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 6

KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Epideminė Grėsmė 1 Dalis

Sveiki šiandiena jums norėčiau papasakoti apie korona viruso grėsme. Iš karto noriu pasakyti, kad čia mano nuomonė, dėl kurios galima sutikti, arba nesutikti. Gerai, būtų, kad šį straipsnį, kurie žmonės skaitys, kad perskaitytu iki galo. Galimai, šis straipsnis bus padrikas, bet esmę turėtumėte suprasti.

Labai įdomu pažvelgti, kokios priemonės naudojamas, prieš koronavirusą ir iš kur jis iš viso atsirado, ir dėl ko visa tai buvo daroma. Jūs turite savo versija, o aš papasakosiu kitą versiją. Taigi...

Taigi, kas tas koronavirusas? Kada jis atsirado žemėje, ir ar iš tikro jis toks baisus, kaip skelbia visos žiniasklaidos priemonės?

Turbūt visi skaitėte internete, domėjotės apie šį virusą, mokėtės mokykloje apie virusus. Taip pat mokykloje mes visi mokėmės apie jį.  Koronavirusai tai ne virusas, tai grupė virusų kurie patenka į gripų grupę, orvi ir kitas labai paprastas sukeliančias ligas.

Labai, keista, kad šiuo metu jam suteikė tokį pavadinimą, lyg visus įbaugintų ir sukeltų paniką. Tačiau, jei jūs prisiminsite biologiją, virusai yra dviejų tipų, kurie yra labai paprasti ir maži. Jie nelabai reaguoja su žmogaus DNR, todėl žmogaus organizmui reikalingas didelis kiekis energijos virusą pašalinti, todėl yra sukeliama žmogaus temperatūra.

DNK grupės virusai yra daug baisesni, na į šiuos virusus patenka AIDS, vėžys, tačiau tokios panikos nebuvo skleidžiamos. Tačiau šie koronavirusai patekę į žmogaus organizmą, sugeba nusilpninti imunitetą sukeldamos įvairias patologijas: peršalimus, slogą, virškinimo trakto, nervų sistemos patologiją. Apie jo veikimo žmogaus procesus nekalbėkime. Tai, ne medicinos tema...

Tik reikia pabrėžti, kad šie virusai yra labai silpni ir jie negali išgyventi atviroje aplinkoje, atmosferoje. Todėl, labai keista, kad per televizija, kalbama, kad šiais virusai galima užsikrėsti plintančiais oro-lašelių būdu, gana keista ir juokinga. Nes, net mokyklose buvo mokama, kad koronavirusai negali išgyventi atmosferoje, jie persiduoda tik kontakto metu, pasisveikinus, ar netyčia nusikosėjo ir oro lašeliai pateko ant jūsų ir atstumas turi būti vienas nuo kito labai mažas. Nes atmosferoje jis negali išgyventi.

Koronavirusas tai ne naujas, bet senai pamirštas senas, ir palyginus su naujais virusais SARS, paukščių gripu, kiaulių gripu ir Ebola jis yra daug silpnesnis. Tad labai keista, kad tokiam silpnam virusui, tokia suteikė didele jėga. Jums neatrodo keista? Bet apie tai mes pakalbėsime straipsnio gale.

Taigi, karonavirusas pirmą kartą spaudoje pasirodė 1976 metais.

Taigi, kai mes išsiaiškinome apie šį koronavirusą viską, kad jis, kaip virusas nėra pavojingas, ateina įdomiausias momentas, tikėti arba netikėti sąmokslo teorijomis apie pasaulio tvarką. Galime pažiūrėti į faktus:

1 faktas - Virusas labai silpnas;
2 faktas - Jis atsirado labai senai, bet jo tokia galinga jėga atsirado 2012 metais arabų šalyse.

Nes 2012 metasi koronavirusą pradėjo studijuoti arabų mokslininkai norėdami patobulinti jį ir padaryti iš jo biologinį ginklą. Beveik išėjo.

Beliko išspręsti tik vieną problemą, kokiu būdu šį virusą perduoti per žmones, jei jie negali paprastai išgyventi atmosferoje. Nepavykus, beliko šį projektą arabų šalyse uždaryti.

Kas nutiko toliau, arabai šį virusą perdavė kinams. Kinai ji perpirko. Pradėjo naujus bandymus, kurio pagrindas buvo koronavirusas. Bet ir jiems nepavyko.

Ką jiems svarbiausia reikėjo padaryti, garantuoti kažkokiu būdu užsikrėtimą. Nes taip paprastai šis virusas žmonėmis nepersiduoda. Ir ką jie sugalvojo? Sukūrė specialius prietaisus, kurių pagalba, ne tiek tikrinama ar žmogus yra užkrėstas koronavirusu, bet tai ir yra prietaisas kuris užkrečia koronavirusu.

Jei pas jus yra koronaviruso simptomai, pavyzdžiui; paprastas gripas, peršalimas, kažkiek pakilusi temperatūra ir jei jūs patenkate į kliniką ir patenkate „į koronaviruso programą“ tai jums atliekami specialūs tyrimai, kuriuos tipo negalima atlikti paprastu mikroskopu? Susimąstykite! Tai tik banalus paprastas virusas. Jūs mokyklose matėte tuos virusus per mikroskopus.

Kyla dabar klausymas juo jis dabar skiriasi nuo tada? Kodėl jo dabar negalima pažiūrėti, per mikroskopą, kad reikia specialių tyrimų, išstudijuoti ir nustatyti? Ir atsigabenti specialų prietaisą „tarkim“ iš Kinijos?

O jus neatrodo, kad šie prietaisai ir yra, kad, kaip tik juo užkrėsti žmones? O ne atvirkščiai gydyti juos.

Gaila, bet koronavirusas turėjo būti panaudotas šie tiek vėliau, o jeigu tiksliau 2020 m. spalio - lapkričio mėn. Kinijoje. Bet, Kinijoje įvyko nutekėjimas, todėl virusas tapo nekontroliuojamas, bet nepaisant to, reikia greitai pastatyti šiuo prietaisus visose šalyse. Nepastebėjote, kuo tie Kinai taip suinteresuoti teikti medicininę pagalbą? Visą tai laikotarpi, kinai tuo ir užsiima, visur išvežioja šiuos įrenginius.

Išskyrus į šias šalis, kur paprasčiausiai neskraido lėktuvai. Tarkim, Afrikos šalys, ten tarkim pastebėjote ir nėra šios problemos. Kuo daugiau, pas mus atvyko kinų ir paliko prietaisų, tuo didesnė tikimybė koronaviruso užsikrėtimu.

Nėra keisto, kad didžioji dalis užsikrėtusiųjų yra Europos šalys, o ypač Italija.

Įdomiausia tai, kad pagal statistika nuo užsikrėtusio koronaviruso miršta 3,3 procentus. Klasikiniu gripu, kiekvienais metais serga 45 mln. žmonių. Nuo Ebolos užsikrėtusių miršta 40 procentų, nuo paukščio gripo 53 procentai, nuo kiaulių gripo 18 procentai, o ką kalbėti apie onkologines ligas, kur beveik miršta pusę žmonių.

Tai kodėl koronavirusas toks pavojingas? Apie tai mes pakalbėsime vėliau.

Įdomiausia dar tai, kad koronavirusas buvo išpranašautas jau seniai, kaip jis atsiras, jo forma, ir poveikis žmogui. Prieš tai bus nežymūs kataklizmai. Po šių pandemija įvyks karas, po kurio bus badas ir kataklizmai, visai gali įvykti iki 2020 metų.

Dar karta reikia pabrėžti, kad pats koronavirusas neturi didelės jėgos. Pats paprasčiausias apsisaugojimas yra nuo jo stiprinti imunitetą, naudoti daug daržovių ir visą kitą, ką jūs darydavote visada žiemos metu.

Kadangi, dabar yra didelis ažiotažas, uždaromos sienos, mokyklos, ligoninės, jūs nepastebėjote, kad dar 2019 metais buvo vykdomos įvairios karinės operacijos miestuose, terorizmas ir visa kitą, kaip manote, kam buvo ruošiamasi? Manau, beveik kiekviename miestelyje, rajone vaikščiojo kareiviai... pamenate? Tai buvo pasirengimas, kas vyksta dabar. Jų tikslas uždaryti visas sienas... tai bus toliau....

Taigi, jūsų dabar tikslas nesusirgti klasikiniu gripu, paprastai imbieras, citrina, avietės, salierai, bet kokie liaudies gydymo būdai, kuriuos mes naudojomės ankščiau pakeldami imunitetą. Neduok Dieve jūs pateksite į kliniką, atsisakykite testavimo nuo koronaviso (įdomu, kaip jie ten testuoja, koks yra sąlytis), priešingu atveju, galimybė yra jus užkrėsti, tai tikrai yra pasaulinis susitarimas, apie kuriuos jūs negalite įsivaizduoti, apie kuria mes trumpai pakalbėsime vėliau....

Nepamirškite ir tai, virusams mėginiai burnoje tamponėliais neimami (galimai klystu, per TV rodė, parašykite komentaruose), virusams paimti yra kitas būdas. Tokiu būdu galimas tik bakterijos ėmimas.

Pabrėžiu dar kartą, čia yra tik nuomonė, kuria negalima vadovautis. Bet kai suvoki tai, pastebi, kas yra kalbama ir kas gali įvykti, lyg tampa tiesa. Jums neatrodo keista, kad uždaromi miestai? Ir patikėkite, jis nebus atšauktas, nebus jokio verslo atstatymo... Ir nenustebsiu, kad karantinas bus pratęstas, nes to reikia... Tikiuosi aš klystu.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
avatar
0
1
Sveiki, įdomu sužinoti, kaip testuojama nuo koronavirusu, tiek automatinėse tiek klinikose, koks sąlytis testo ir žmogaus. Jei kas, tai atlikote parašykite, kometaruose. Virusulogai, gal pasakys, ar virusai meginiai imami iš žmogaus oragnizmo, o bakterijų meginiai tik burnos meginiais?
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau