Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Gruodžio » 11

Netradiciniai gydymai. Floroterapija – gydymas gėlėmis

Senovės Indijos moksle Ajurvedoje yra kryptis – Pušta Ajurveda - tai mokymas apie gydymą gėlėmis. Dabartinė floroterapija – gydymas gėlėmis – tai šiuolaikinė tradicinio, plačiai naudoto senovės Indijoje, mokymo versija. 

Vienas senovės veikalas, kuriame apžvelgiamas gėlių panaudojimas įvairioms ligoms gydyti, IX mūsų eros amžiaus traktatas „Kaljana Karaka“, stebina detalių ir profesionalių stebėjimų gausa. Traktate sakoma, kad gėlių panaudojimas gydymui yra labai efektyvus ir atneša žmogui prašviesėjimą – kaljaną karam. 

augalai, netradiciniai gydymai, floroterapija, gėlės

Yra manoma, kad jei fiziškai ar dvasiškai sergantį žmogų patalpinsime į harmoningą aplinką, jis pradės sveikti.

Gėlės – dalis mus supančios energetinės sistemos, vadinamos Visata. Bet jos ypatingos tuo, kad „dirba“ kaip akumuliatoriai: kol auga – kaupia energiją, o kai mes vos besiskleidžiantį žiedą nuskiname - pradeda mums grąžinti, skleisti į jas supančią aplinką. Liga pagal Rytų išmintį – gemeostazės pažeidimas, tai yra energetinės pusiausvyros pažeidimas organizme. Gėlė gali arba papildyti trūkstamą energiją, arba atimti energijos perteklių, tai yra subalansuoti žmogaus energetinę būklę. 

!!! Žinoma, gydymas gėlėmis jokiu būdu neturi būti pagrindinis gydymas, tai tik papildomas, vertėtų gerai įvertinti savo sveikatą ir pirmiausia susirgus kreiptis į gydytoją, kad nustatytų tikslią diagnozę ir visų pirma vykdyti jo nurodymus. 

Egzistuoja, bendri floroterapijos principai, kuriuos kiekvienas žmogus gali panaudoti gerai savijautai sužadinti: 

Šalti tonai susiję su galvos energija, šilti – su kūno energija

Gėlę reikia pastatyti ne toliau kaip vieno metro atstumu nuo tos vietos, kur žmogus būna dažniausiai.

Jei tai gulintis ligonis, tai ta vieta miegamajame. Svarbu, kad gėlę ligonis visuomet matytų. Tegul jis mato, kaip žiedlapiai pirma išsiskleidžia, o po to nuvysta. Jei ligonio būklė negerėja, reikia vėl pastatyti tokios pačios spalvos gėlę (gėlės rūšis nesvarbi). 

Floroterapijos gydymas susideda iš kelių etapų: 

• 1 - Vienas gėlės žiedas
• 2 - Gėlių puokštė.

Liga pagal Rytų išmintį – yra energetinės pusiausvyros pažeidimas organizme. O gėlė gali arba papildyti trūkstamą energiją, arba atimti energijos perteklių..

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau