Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Liepos » 26

Gražuolės visada vienišos. Kodėl vyrai renkasi ne tokias gražias?

Kartais vyro pasirinkimo negalima paaiškinti jokia logika – vietoje gražios damos vyras veda pilką pelytę. Psichologija gali paaiškinti, kodėl taip atsitinka ir kaip sukurti santykius, nepriklausomai nuo išvaizdos.

Pradžiai būtina suprasti, kokias moteris vyrai laiko gražiomis. Norint tai sužinoti, verta susipažinti su įvairių apklausų rezultatais. Esmė, savaime aišku, ne vien moters išvaizdoje, bet ir psichologijoje. Būtent dėl to gražuolių vienatvės klausimą reikia analizuoti įvairiais aspektais.

Pirmoji priežastis: neypatingai gražios neturi princesės sindromo

Daugybė garsių aktorių, labai turtingų ir žymių vyrų yra vedę visiškai įprastas moteris, kadangi nenori švaistyti laiko ir energijos moteriai, kuri nuo pat vaikystės viską gaudavo už dyką, nemokėdama nieko duoti mainais. Tyrimai rodo, kad gražios damos išties viską gauna žymiai greičiau vien tik dėl savo išvaizdos. Jas dažniau skiria į aukštus postus, joms dovanojamos brangios dovanos be jokios ypatingos progos ir t.t.

Gaunasi, kad pilkai pelytei tenka dėti žymiai daugiau pastangų, kad gautų iš visuomenės ką nors mainais. Jos moka dovanoti savo meilę, o ne vien imti ją iš vyrų. Jos puikiausiai supranta, kad meilė – dviejų žmonių pastangos, o ne vien vyriškas dėmesys ir sugebėjimas priimti vyro meilę. Būtent dėl to gražūs, protingi ir patyrę vyrai renkasi tas, kurios moka dovanoti šilumą. O gražuolės tampa susižavėjimo objektais, bet ir tai neilgam.

Antroji priežastis: su gražiomis baugu susipažinti

Labai gražios ir patrauklios moterys vyrus baugina. Pamatę tokią dangišką būtybę, jie galvoja: “Prie jos geriau nelįsti – pasiųs tolėliau”. Dėl tos priežasties vyrai dažniau susipažįsta su paprastomis, normaliomis moterimis, o ne su karalienėmis.

Vyrams atrodo, kad graži moteris turi pernelyg daug reikalavimų – vyras turi būti irgi gražus, sėkmingas, turtingas. Daugelis stipriosios lyties atstovų puikiausiai supranta, kad gražuolės labai reiklios, dėl to renkasi moteris, kurios mylės juos su visais jų netobulumais. O dar vyrai nepasitiki gražuolėmis dėl daugybės įvairiausių prietarų ir stereotipų.

Trečioji priežastis: prie gražuolių limpa “neteisingi” vyrai

Kaip rodo amerikiečių atlikti tyrimai, su gražiomis moterimis dažniausiai flirtuoja keturių tipų vyrai:

  • Tie, kurie žiūri į ją kaip į prizą;

  • Tie, kuriems reikalinga gražuolė, pabrėžianti jų statusą (kaip brangus kostiumas ar automobilis);

  • Tie, kurie mėgsta pasigirti;

  • Sijonų medžiotojai, kurie pasiekę, ko norėjo, eina šalin.

Paprasti, normalūs vyrai žiūri į visa tai ir supranta, kad šita moteris – visai ne ta, kurios jiems reikia. Arba paprasčiausiai nedrįsta prieiti ir pademonstruoti simpatiją. Dar daugiau – netgi pačios gražuolės, laikui bėgant, pradeda manyti, kad normalūs vyrai neegzistuoja.

Ką gi daryti?

Pirmas dalykas – svarbu suprasti, kad nereikia keisti savo išvaizdos. Reikia pakeisti savo požiūrį į vyrus. Būtina išmokti būti paprastesnei, kad galėtumėte atvirai bendrauti su bet kokiais žmonėmis.

Antra – reikia pagaliau pradėti kažką daryti kitų žmonių labui. Psichologai rekomenduoja demonstruoti savo gerumą, norą atiduoti, o ne vien imti. Paprastos, normalios moterys, užaugusios be princesės sindromo, moka tai daryti, dėl to galima tiesiog stebėti, kaip jos elgiasi.

Taip pat psichologai pažymi, kad sunku susirasti meilę dar ir turtingoms bei sėkmingoms moterims. Jų problema slypi stipriame intelekte, su tokia partnere vyrui nelengva. Reikalingas jai lygus partneris, pajėgus priimti tokią moterį, jos pažiūras ir interesus.

Šaltinis

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.08.2020 laikas 20:18 Miškuose pasirodė kažkas, kas žudo arklius
Per paskutines kelias visa Europos ir JAV žiniasklaidoje intensyviai buvo diskutuojama apie keistą, žiaurų arklio nužudymą Prancūzijoje.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:49 Skausmas krūtinės ląstoje: dusulys, pneumonija
Sergant pneumonija, skausmai krūtinės ląstos srityje gali būti paviršutiniai ir gilūs. Paviršutiniai skausmai atsiranda dėl tarpšonkaulinių raumenų uždegimo. Skausmai paprastai sustiprėja, giliai įkvėpus.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:11 Loch Neso pabaisa

Jau pusantro tūkstančio metų žmonės stengiasi sugauti Nesę, keistą gyvūną, neva gyvenantį Škotijos Loch Neso ežere. Anot metraščių, pirmą kartą šį povandeninį monstrą, labai panašų į priešistorinį pleziozaurą, pamatė net VI mūsų eros amžiuje. Nuo tų laikų juoda pabaisa su ilgu kaklu ir dviem kupr...

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 14:30 Viešbučio su vaiduokliais 311 kambario istorija
Viešbutis „Read House“ Čatanugos mieste Tenesio valstijoje laikomas viena iš vietinių įžymybių. Viskas dėl keistų įvykių, nutikusių viename iš viešbutyje rengiamos ekskursijos, per kurias išsamiai pasakojama apie įvykius 311 kambaryje....

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 14:18 Vaiduoklių namas Londono centre

Berklio aikštė yra Londono širdyje. Čia jau beveik du amžius kuriasi miesto ir šalies aukštuomenė. Kartu su Park Lane, Chelsea ir Mayfair rajonais ši aikštė yra savarankiškumo ir sėkmės prototipas.

Skaityti daugiau

13.08.2020 laikas 21:41 Saulėje pasirodė milžiniški skaičiai. NASA ruošiasi blogiausiam ir pradeda melstis

2020 m. rugpjūčio 11 d., stebėdamas Saulės vaizdus per SOHO NASA, aš radau milžinišką numerį 2. Iš pradžių beveik nekreipiau dėmesio į tai, nes negalėjau tuo patikėti, taip nebūna

Skaityti daugiau