Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Birželio » 21

Gydant reumatizmą padės gydomasis metalas

Nuo seniausių laikų žmonės naudojo varį skausmui ir uždegimui, sergant įvairiomis ligomis, malšinti. Šiuolaikiniai tyrimai patvirtino, kad vario terapija gali būti sėkmingai naudojama daugelio ligų simptomams malšinti ir gydyti. Pavyzdžiui, vario plokštelės ir monetos yra nepamainomi pagalbininkai, gydant reumatizmą.

Varį drąsiai galima naudoti, gydant skaudančius sąnarius ir stuburą, nes nenustatyta jokių kontraindikacijų lydinčioms ligoms, tokioms kaip, pavyzdžiui, hipertonija, rimtos širdies ligos. Kontraindikacijų yra refleksoterapijai, gydymui elektra ir šiluma. Geriausias rodiklis, kad jums
naudinga pasigydyti variu, yra tai, kad varinės plokštelės ar monetos pačios limpa prie jūsų odos. Galima atsigulti nugara ant varinių monetų ir pagulėti iki valandos. Tas monetas, kurios prilips prie nugaros, pritvirtinkite su pleistru ir vaikštinėkite taip maždaug savaitę. Po monetų nešiojimo nusiprauskite ir patepkite odą maitinamuoju kremu, kitaip pleistras gali sudirginti pleistrą.

Po kelių dienų pertraukos galima daryti kitą procedūrą.

Kursas - 10-15 procedūrų. Ant kitų kūno vietų tam tikram laikui galima dėti tvarstį su variniais gaminiais. Jei varis prilips, pritvirtinkite jį su pleistru.

paranormal.lt
 

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.07.2020 laikas 20:49 Kaip galima nuraminti nervus?
Šiais laikais sunku rasti žmonių, kuriems pavyksta išvengti nervinių sukrėtimų, stresų. Vieni tokioje situacijoje traukia iš kišenės cigaretes, kiti atsidaro barą su alkoholiniais gėrimais.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:27 Kai skauda galva po sunkios darbo dienos
Noriu papasakoti, kaip mane kolegė išmokė susitvarkyti su varginančiu galvos skausmu. Toks skausmas man dažnai prasideda po ilgalaikės įtampos, dažniausiai po sunkios darbo dienos. Kartą buvo labai daug darbo, kurį reikėjo skubiai padaryti. Man, kaip dažniausiai tokiais atvejais būdavo, pradėjo skau...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:06 Kompresas iš košės nuo kosulio
Niekada neužmiršiu kaip mane vaikystėje gydė močiutė. Pakakdavo mažiausio peršalimo ir imdavau labai stipriai kosėti. Niekas negalėjo įveikti kosulio. Tačiau močiutė man padėjo.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 19:50 5 lašai jodo padės nuo slogos
Kad ir kas būtų sakoma, tačiau pati įkyriausia liga, kuria serga visi be išimties, yra sloga. Nors dabar per televiziją, spaudoje reklamuoja daugybę vaistų nuo slogos, tačiau jų poveikis mažai efektyvus.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 18:20 Banako šmėklos

Taip jau kartais nutinka, kad žmonės palieka gyventas vietas. Tada vietoje kažkada klestėjusio miestelio ar miesto lieka apleista, truputį paslaptinga ir baugoka vieta. Miestas vaiduoklis...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 09:18 Mūsų fizinė sveikata priklauso nuo minčių
Senovės išminčiai mokė, kad mūsų fizinė sveikata tiesiogiai priklauso nuo psichinės būsenos. Kad atsikratytume ligos, reikia atsikratyti neigiamų minčių, baimės, nerimo, įvesti tvarką savo galvoje.

Skaityti daugiau