Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Vasario » 3

Ieškomas drąsuolis, kuris krokodilą išlaisvins iš padangos

Jei manote, kad esate tikras drąsuolis ir galite akis į akį susidurti su briaunagalviu krokodilu, domitės laukinės gamtos apsauga, tuomet galite išbandyti savo jėgas.

Atsakingos Indonezijos institucijos ieško būtent tokio žmogaus. Gal tai jūs?

Daugybę metų vietos aplinkosauginės institucijos bandė išgelbėti briaunagalvį krokodilą, kurio kaklas įstrigęs motociklo padangoje.

4 metrų ilgio roplys pirmą kartą didžiulio dėmesio susilaukė 2016 metais, kuomet jis šnopuodamas gaudė orą ir bandė išsilaisvinti iš padangos, taip atkreipdamas vietinių Indonezijos gyventojų dėmesį.

Gamta, gyvūnas, Indonezija, krokodilas, roplys

Nuo tos dienos krokodilas keliskart buvo pastebėtas Indonezijos Centrinio Sulavesio sostinės Palu upėje.

Per pastaruosius kelerius metus buvo kelis kartus bandyta išgelbėti šį roplį. Deja, iki šiol nei vienas šių bandymų nebuvo sėkmingas. Krokodilui augant laikas nėra jo sąjungininkas ir jam kyla vis didesnė mirties grėsmė.

Dabar atsakingos Indonezijos institucijos pasiūlė neįvardintą piniginį atlygį bet kuriam, pakankamai drąsiam žmogui, kuris įgyvendintų (ir išgyventų) šią gelbėjimo misiją.

Vis dėlto, institucijos perspėja mėgėjus nebandyti savarankiškai medžioti šio roplio. Atsakingos tarnybos ieško žmonų turinčių reikalingų laukinės gamtos gyvūnų gelbėjimo ir aplinkosaugos žinių.

„Plačiosios visuomenės mes prašome nesiartinti prie krokodilo ir nedrumsti jo kasdienybės,“ – prašė Hasmuni Hasmar, Centrinio Sulavesio Gamtos išteklių apsaugos agentūros vadovas.

Rašo Gismeteo.lt 

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.02.2020 laikas 11:31 Surastas „Bermudų trikampyje“ pradingęs laivas „SS Cotopaxi“
Identifikavus beveik prieš šimtmetį pradingusio laivo nuolaužas buvo paneigta viena iš populiarių sąmokslo teorijų, kad 1925 m. pradingęs laivas „SS Cotopaxi“ yra kažkaip susijęs su sunkiai paaiškinamais įvykiais Bermudų trikampyje. Sausuosius krovinius gabenęs garlaivis turėjo plaukti į Havaną, tač...

Skaityti daugiau

17.02.2020 laikas 20:35 Trumpas artrito profilaktikos ir gydymo žinynas
Tai greitai peržiūrimas sąrašas, kuriame apibendrinta daugelis faktų ir pastebėjimų, minėtų šiame leidinyje. Jei jus jau kamuoja artritas, laikykitės patarimų prižiūrint patyrusiam profesionalui. Taip pat pasitarkite su mitybos specialistu - jis nustatys būtent jums tinkamiausias maisto papildų doze...

Skaityti daugiau

17.02.2020 laikas 12:38 Ar egzistuoja ketvirtoji Gizos piramidė? Kur ji dingo?
Egipto piramidės yra vienas populiariausių turistų traukos objektų visame pasaulyje – į jas pažiūrėti kiekvieną dieną atvyksta žmonės iš tolimiausių pasaulio kampelių. Dažnai apie Egiptą girdime ir iš archeologų – mat šis kraštas yra puiki vieta daryti naujus atradimus ir tirti senovės pasaulį....

Skaityti daugiau

17.02.2020 laikas 12:09 Kodėl žagsime? Štai kodėl taip nutinka ir kas gali padėti
Žagsėjimas gali erzinti, tačiau dažniausiai jis būna trumpalaikis. Vis dėlto kai kuriems žmonėms gali pasikartoti nuolatinio žagsėjimo epizodai. Nuolatinis žagsėjimas, dar žinomas kaip lėtinis žagsėjimas, pasireiškia žagsėjimu be paliovos ilgiau nei 48 valandas....

Skaityti daugiau

17.02.2020 laikas 10:45 Prieš veikdamos imuninės ląstelės atsiklausia savo kaimynų
Kai žmogus turi priimti svarbų sprendimą, jis dažnai klausia aplinkinių patarimo. Mūsų imuninės ląstelės elgiasi panašiai: jos pasitaria prieš priimdamos kolektyvinį sprendimą dėl tinkamo reagavimo į grėsmę. Žinios apie šį gyvybiškai svarbų ir sudėtingą procesą galėtų padėti apsaugoti ir gydyti žmon...

Skaityti daugiau

16.02.2020 laikas 22:46 Laktofermentuotas svogūnas: veiksmingas probiotikas, kuris rūpinasi mūsų sveikata
Prieš pradėdami kalbėdami apie laktofermentuotų svogūnų savybes, reikėtų pažymėti, kad mes kalbame apie procesą, kuris padeda išsaugoti daržovių savybes.

Skaityti daugiau