Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Liepos » 7

Ispanija siūlo konfiskuoti privačią nuosavybę per bet kokią paskelbtą sveikatos krizę

Ispanija siūlo "nacionalinio saugumo įstatymą", pagal kurį vyriausybė galėtų konfiskuoti privačią nuosavybę per bet kokią paskelbtą sveikatos krizę

(Paranormal.lt) Ispanijos centrinė valdžia ragina priimti naują "saugumo įstatymą", kuris priverstų piliečius "laikinai" atsisakyti savo teisių ir nuosavybės, jei kiltų dar viena visuomenės sveikatos "krizė", panaši į Vuchano koronavirusą (Covid-19).

Nors šis klausimas dar tik svarstomas, jis kelia nerimą Ispanijos piliečiams, kurių teisės jau buvo pamintos dėl Kinijos viruso. Jie sako, kad kitą kartą tironija bus daug baisesnė.

"Bet kuris pilnametis asmuo privalo vykdyti kompetentingų institucijų reikalaujamus "asmeninius įpareigojimus", vadovaudamasis Nacionalinės saugumo tarybos gairėmis, kai Ispanijoje paskelbiama krizinė padėtis", - pranešė Ispanijos laikraštis "El País".

"Tokiu atveju visi be išimties piliečiai privalo vykdyti valdžios institucijų įsakymus ir nurodymus."

Dėl savo neapibrėžtumo pasiūlymas gali suteikti Ispanijos vyriausybei neribotus įgaliojimus įtvirtinti absoliučią tironiją kitą kartą, kai didžioji žiniasklaida paskelbs apie grėsmę dėl bauginančio "viruso".

Po velnių, jie netgi gali pabandyti tai padaryti su vadinamuoju "delta variantu", priversdami Ispanijos piliečius atsisakyti savo žemės ir namų, kad visi būtų "saugūs" nuo naujausio kinų mikrobų plitimo etapo.

"Ispanijoje paskelbus krizinę padėtį ("padėtis, kelianti grėsmę nacionaliniam saugumui" - toks yra įstatyme numatytas pavadinimas), valdžios institucijos taip pat gali imtis laikinos visų rūšių turto rekvizicijos, įsikišant ar laikinai užimant tą turtą, kuris yra būtinas, arba sustabdant visų rūšių veiklą", - toliau rašė "El País".

Medicininis fašizmas - naujoji pasaulinė religija

Kai Fauci gripo skiepai atliks savo darbą ir išplatins kovidų atmainą į keturis pasaulio kampelius, Ispanijos valdžios institucijos lauks, kol galės perimti visos likusios privačios nuosavybės šalyje kontrolę.

Apie tokią galimybę kalbama pagrindinėje žiniasklaidoje. Ar Ispanijos valdžia iš tiesų žengs taip toli, kad perims į savo rankas po kovido likusios laisvės dalies kontrolę?

Vyriausybės pareigūnai teigia, kad tie, kurių nuosavybė bus atimta per kitą "krizę", galiausiai gaus "kompensaciją" už savo bėdas. Tačiau kontrolė, kurią vyriausybė perims šio proceso metu, bus nuolatinė, t. y. pasibaigus "krizei", jos galiojimo laikas nepasibaigs.

Kaip prisimenate, kai kuriose Ispanijos dalyse per kelias pirmąsias Kinijos viruso "bangas" buvo bandoma priversti žmones lauke dėvėti veido kaukes. Ką jie darys toliau, kai ateis kita banga, bandydami priversti visuomenę žeminančiai laikytis vyriausybės nurodymų?

Pasiūlymas, jei jis būtų įtvirtintas įstatymu, priverstų visus piliečius, taip pat visas privačias įmones ir juridinius asmenis "bendradarbiauti su valdžios institucijomis įveikiant krizę", kad ir kokia ji būtų.

Vyriausybė teigia, kad to reikalauja Ispanijos konstitucija, nes joje reikalaujama, kad "ispanai turi pareigą ir teisę ginti Ispaniją".

Pasiūlyme taip pat reikalaujama atlikti "privalomąją karinę tarnybą" kovojant su krize, remiantis tariamu "įstatymu", esančiu Ispanijos konstitucijoje, kuriame teigiama, kad piliečių pareiga yra vykdyti valdžios reikalavimus "rimto pavojaus, katastrofos ar viešosios nelaimės atvejais".

Visos Ispanijos žiniasklaidos priemonės taip pat būtų "laikinai" pertvarkytos į valstybines propagandos įstaigas, kurios "gintų Ispaniją" hipotetinio karo metu.

"Be kitų naujovių, projekte numatyta žiniasklaidos pareiga bendradarbiauti su kompetentingomis institucijomis skleidžiant prevencinio ar operatyvinio pobūdžio informaciją", - siūloma projekto metmenyse.

"Tačiau svarbiausia, kad į jį įtrauktos priemonės, kuriomis siekiama išvengti, kad nepasikartotų produktų ir svarbiausių prekių trūkumas krizės atveju, pavyzdžiui, kaukės, respiratorių ir asmeninių apsaugos priemonių trūkumas, kuris pasireiškė, kai pradėjo masiškai plisti infekcijos."

Daugiau susijusių naujienų apie "visuomenės sveikatos" apgavystę rasite svetainėje Deception.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

ZeroHedge.com

Planet-Today.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
Prasidėjo... Overtono langas atidarytas... Laukiama žmonių reakcijos... Jeigu bus viskas ramu, ir ten pasiteisins... Klausymas, kada ateis į Lietuvą? O, ką jūs manote?
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 22:07 NESIBAIGIANTIS KOŠMARAS: Didžioji farmacija dabar diktuoja visą viešąją politiką, nes tikrasis mokslas yra nutildytas
Stephane Bancel, dabartinis Moderna generalinis direktorius, paskelbė, kad visi, kurie pasiskiepijo dviem pirmosiomis bendrovės Vuchano koronaviruso (Covid-19) mRNA "vakcinomis", jei tikisi gyventi, visą likusį gyvenimą turės nuolat gauti "stiprinamuosius" skiepus....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 20:23 Atkirtis pirmiesiems ligos požymiams
Pastaraisiais metais labiau negu anksčiau bijome peršalti ir pasigauti virusinių peršalimo ligų. Ką daryti, kad, pajutę pirmuosius peršalimo požymius, neįsisirgtume? Kaip efektyviai gydytis kuo natūralesniais būdais? Šįkart tokių pasidairykime savo virtuvėse, juolab kad pasireiškus pirmiems peršalim...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 19:54 Polipai skrandyje: ką siūlo liaudies medicina?
Polipai skrandyje - tai nuo 1,5 iki 3 cm dydžio dariniai ant skrandžio gleivinės. Medicina tokius darinius laiko gerybiniais navikais, vadinasi, juos reikia kuo greičiau gydyti. Kiekvienas gerybinis darinys gali peraugti į piktybinį ir, kaip patys suprantate, pasekmės gali būti ne pačios smagiausios...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 18:31 NSO kosminių turistų skrydžio "Inspiration 4" metu

Rugsėjo 19 d. "SpaceX" paskelbė sėkmingai užbaigusi pirmąją istorijoje kosminę misiją "Inspiration 4": turistai leidosi į trijų dienų ekspediciją į kosmosą be profesionalios įgulos ir, kaip paaiškėjo, tai buvo gerai, nes neprofesionalai pradėjo skelbti vaizdo įrašus iš Žemės o...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 12:50 Kanados slaugytojai informatoriai teigia, kad daug žmonių miršta pasiskiepiję, o ligoninės pilnos visiškai paskiepytų

Dvi Kanados slaugytojos tapo informatorėmis ir žurnalistams papasakojo, ką matė Vakcinacijos nuo koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu. Tarp jų - žmonės, mirštantys pasiskiepiję, ir ligoninės, pilnos visiškai paskiepytų žmonių, sergančių COVID-19 virusu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Baltas spirgučių padažas su pienu kugeliui ar prie cepelinų
Toks baltas spirgučių padažas pagamintas su pienu labai tinka kugeliui arba prie cepelinų. Žinoma, jį galite naudoti ir prie daugelio kitų bulvių patiekalų. Taip pat jį galite naudoti ir gamindami įvairias košes. Tikrai rekomenduoju pamėginti, nenusivilsite....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Keto cukinijų kugelis su faršu, varške ir sūriu pagal Beatą
Neseniai papuoliau į diskusiją, kurioje viena pusė sakė, kad cukinija - labai skanu, o kiti - kad visiškai neskanu. Turiu pripažinti, kad iš dalies pritariu ir tai pusei, ir kitai. Man asmeniškai daugelį metų cukinija nepatiko, blyneliai iš jos - atrodė, kaip pats didžiausias nesusipratimas, o visi ...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:11 Receptai | Patiekalai Varškės pyragas be cukraus
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Varškės pyragas be cukraus. Skanaus!

Skaityti daugiau