Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 22

Vyriausybės demaskuotojas paskelbė didelę bombą apie tai, kad kovidų vakcinos yra "š***"

(Paranormal) Projektas "Veritas" ir vėl tai padarė, paskelbdamas naują demaskavimo medžiagą, kuri atskleidžia Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukčiavimą.

Džodi O'Malli (Jodi O'Malley, RN), JAV Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamento (HHS) darbuotoja ir slaugytoja Fynikso indėnų medicinos centre Arizonoje, neseniai prisistatė, kaip demaskuotoja, ir papasakojo apie jos ligoninėje vykstančius siaubus. Žmonės ne tik serga ir miršta nuo Donaldo "vakcinos tėvo" Trampo (Donald "father of the vaccine") "Operacijos "Warp Speed" injekcijų, bet ir vyriausybė bando visa tai nuslėpti, tuo pačiu atimdama iš pacientų vaistus, kurie iš tiesų galėtų jiems padėti.

Toliau pateiktame vaizdo įraše iš Brighteon.com O'Malley kalbasi su "Project Veritas" įkūrėju Jamesu O'Keefe'u (James O’Keefe ) apie padėtį Fynikso indėnų medicinos centre. Abu aptaria filmuotą medžiagą, kurioje užfiksuoti kiti valstybinės įstaigos gydytojai, pripažįstantys, kad Fauci skiepai nuo gripo yra "pilni š***".

Viena gydytoja, daktarė Marija Gonzales (Maria Gonzales), dirbanti Fynikso indėnų medicinos centro skubios pagalbos skyriuje, matoma, kaip ji išreiškia nusivylimą ir susirūpinimą dėl toliau naudojamų kiniškų virusų injekcijų, kurios nėra pagrįstos jokiais tikrais moksliniais duomenimis.

"Čia problema ta, kad jie neatlieka tyrimų, - sako daktarė Gonzales. "Žmonės, kurie turėjo [kovidų], ir žmonės, kurie buvo paskiepyti - jie neatlieka jokių antikūnų tyrimų".

"Visi dėl to tyli. Kodėl?"

Tame konkrečiame klipe O'Malley kalbėjosi su daktare Gonzales ir jai pritarė. Tada O'Malley kreipėsi į pacientą, kuris iškart po antrosios injekcijos dozės patyrė rimtų nepageidaujamų reakcijų.

"Dabar ketvirtame kabinete turite vaikiną, kuris antradienį gavo antrąją [kovidų] vakcinos dozę ir jam sutriko kvėpavimas. Gerai? Dabar jo BNP yra padidėjęs. D dimeras, ALT, visi jo kepenų fermentai yra padidėję. Jo PTPTINR yra padidėjęs."

Tada daktarė Gonzales atsako apie pacientą: "Jis tikriausiai serga miokarditu! Visa tai yra nesąmonė. Tikriausiai miokarditas dėl vakcinos. Bet dabar jie [vyriausybė] neketina kaltinti vakcinos".

Tada O'Malley atsako, kad vyriausybė turi teisinę pareigą pranešti apie komplikacijas, į ką daktarė Gonzales atsako, kad toks pranešimas nėra teikiamas, "nes jie nori tai pakišti po kilimėliu".

Po injekcijos miršta ligoninės darbuotojas, kuris nenorėjo pasiskiepyti nuo kovido, bet jam buvo grasinama

Atvejis, apie kurį abi kalbėjo, buvo susijęs su "trisdešimt kelerių metų" pacientu, kuriam galiausiai buvo diagnozuotas stazinis širdies nepakankamumas. Apie jį nebuvo pranešta, kaip ir apie dešimtis kitų panašių atvejų, pastebėtų įstaigoje pastarosiomis dienomis.

"Taigi, kokia yra visų atsakomybė - surinkti šiuos duomenis ir apie juos pranešti", - O'Malley sakė daktarei Gonzales. "Jei nerenkame [kovidų vakcinos] duomenų ir apie juos nepranešame, tai kaip mes galime pasakyti, kad tai yra saugu ir patvirtinta naudoti?"

Pasirodo, pastaruosius beveik dvejus metus nebuvo teikiamos jokios ataskaitos, o tai, kaip pripažįsta ir O'Malley, ir daktarė Gonzales, yra "labai įtartina".

Labai rizikuodama pati sau, O'Malley nusprendė pagaliau prabilti po to, kai jos bendradarbė, nenorėjusi, kad jai būtų atliktas dūris, buvo priversta tai padaryti, nors tai tiesiogiai prieštaravo jos nuoširdžiai puoselėjamiems religiniams įsitikinimams.

Šis asmuo sunkiai susirgo praėjus maždaug dviem savaitėms po to, kai jai buvo atlikta vakcinacija, o prieš tai per 18 mėnesių, kai dirbo neskiepyta intensyviosios terapijos skyriuje, nė karto nesirgo. Tik po to, kai šis asmuo per prievartą susileido injekciją, jis susirgo ir galiausiai mirė.

"Ji nenorėjo vartoti [kovidų vakcinos] dėl savo religinių įsitikinimų ir buvo priversta ją vartoti", - O'Malley atskleidė O'Keefe'ui, pratrūkdama ašaromis.

"Tai tarsi niekas - niekas neturėtų rinktis tarp savo pragyvenimo šaltinio, buvimo "komandos dalimi ligoninėje" ir [kovidų] vakcinos vartojimo.

O'Malley nuomone, ji turi pareigą prisistatyti ir pasakyti tiesą. Ji sako, kad prieš savo šeimą ir prieš Dievą taip elgtis yra teisinga, ir tiki, kad Dievas ja pasirūpins, nepaisant bet kokių žemiškų pasekmių, kurios gali ją ištikti.

"Tai aukščiausio lygio blogis", - sako O'Malley. "Jūs turite FDA, CDC, kurios abi turėtų mus saugoti, bet jos yra pavaldžios vyriausybei. Ir viskas, ką iki šiol darėme, yra nemoksliška".

Ligoninės darbuotojams grasinama atleisti iš darbo už ivermektino skyrimą pacientams

O'Malley ir kiti Fynikso indėnų medicinos centro darbuotojai pripažįsta, kad daugeliui sergančių ir mirštančių pacientų, kuriuos jie mato kiekvieną dieną, galėtų padėti ivermektinas. Problema ta, kad jiems visiems buvo grasinama atleisti iš darbo už jo panaudojimą.

Dalyje pirmiau pateiktos filmuotos medžiagos matyti, kaip kita darbuotoja ginčijasi su O'Malley dėl ivermektino, aiškindama, kad nenori rizikuoti savo darbu duodama jį pacientams, net jei tai galėtų padėti jiems gyventi.

Ir pagalvoju, kad niekas nemirtų, jei ivermektinas būtų skiriamas taip, kaip tai daroma Indijoje, kur tik vienaženklis procentas gyventojų yra pasiskiepiję, o ivermektiną nemokamai dalina vyriausybė.

Ar ateis diena, kai amerikiečiai pagaliau atsibus ir pareikalaus galimybės gauti ivermektino ir kitų paprastų, lengvai prieinamų priemonių, tokių kaip hidroksichlorochinas (HCQ) ir žalioji arbata (EGCG)?

"Nebūtinai sakyčiau, kad bijau, nes tikiu Dievu, o ne žmogumi", - sakė O'Malley O'Keefe'ui. "Taigi, turiu du vyresnius vaikus, kurie yra savarankiški, ir namuose turiu dvylikametį, kuriuo rūpinuosi viena, bet, žinote, koks žmogus būčiau, jei žinočiau, kad visa tai - tai yra blogis."

"Galų gale kalbama apie tavo sveikatą, kurios niekada nebegalėsi atgauti, - ir apie tavo laisvę, ir apie gyvenimą taikioje visuomenėje, ir aš sakau: "Ne, ne, šis kalnas, ant kurio aš mirsiu."

Norėdami sekti naujausias žinias apie Vuchano koronaviruso (Covid-19) injekcijų tironiją, apsilankykite svetainėje Fascism.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

ProjectVeritas.com

Independent.co.uk

Brighteon.com

Paranormal.lt

NaturalNews.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
16.10.2021 laikas 22:04 Sveikas 16-metis berniukas Kalifornijoje mirė gavęs antrąją "Pfizer" vakcinos nuo koronaviruso dozę
Visiškai sveikas 16 metų berniukas Kalifornijoje mirė nepraėjus nė mėnesiui po to, kai jam buvo suleista antroji Pfizer-BioNTech kompanijos Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos dozė. Paauglys antrąją "Pfizer-BioNTech" vakcinos dozę gavo balandžio 3 d., o mirė balandžio 27 d....

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 20:34 Kaip nustatyti žmogaus charakterį pagal valgį?
Mums taip tik atrodo, kad mes viską žinome apie save. Kiekvienas žmogus - tai atskiras pasaulis, kurį reikia pažinti visą gyvenimą. Apie kažkokius charakterio bruožus mums papasakos artimieji ir draugai, kažką savyje mes pastebime patys, kažką nustatyti padeda įvairūs psichologiniai testai....

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 19:26 Su šeivamedžiu draugausi - ligų nežinosi!
Ne daug kas žino, kad, reguliariai vartojant juodauogius šeivamedžius, galima išgydyti mastopatiją, dusulį, krūtinės karkalus, kosulį, galvos skausmus, atkurti regėjimo ryškumą ir atmintį, išvalyti organizmą ir kraują, atsikratyti vidurių užkietėjimo, sulėtinti senėjimo procesus, įveikti pavasarinę ...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 18:33 Trečiojo Reicho skraidančios lėkštės

Iš įvairių informacijos šaltinių - liudininkų pasakojimų, istorinės ir mokslo populiarinimo literatūros, Trečiojo Reicho archyvinių dokumentų - galima sužinoti, kad prieš Antrojo pasaulinio karo pradžią ir per jį vokiečių mokslininkai ir inžinieriai sukonstravo, pagamino ir išbandė disko formos s...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 17:06 1993 metų filmas "Visa griaunantis" nurodė ateitį
Keista, bet dabar šis filmas, kažkaip įgauna naują prasmę apie ateitį, ir kur dabar valdžia keliauja ir kam tai naudinga. Štai keletas pastebėjimų iš daugelio. Jei pastebėsi, labai didelė policijos kontrolė. O, kaip vykdoma kontrolė?...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 16:27 Receptai | Patiekalai Kepta žuvis: Raudės ir kuojos keptos kepimo popieriuje (orkaitėje)
Kai tik mano virtuvėje atsiduria raudžių ar kuojų, iškart bėgu kepti žuvies pagal šį receptą. Jis mūsų šeimoje labai seniai pamiltas ir mes jo niekada nekeitinėjame. Didžiausią darbą už mane atlieka orkaitė, ingredientai visai paprasti ir man tai labai patinka. Mėginam!...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 16:27 Receptai | Patiekalai Perlinis kus kus arba kuskuso kruopų salotos su avinžirniais

Kadangi pasitaruoju metu sulaukiu prašymų pasidalinti ne tik įvairiais saldžiais ar rimtais patiekalais, bet ir kuo sveikesniu nuo šiol kartas nuo karto tą ir bandysiu padaryto. Aš savo virtuvėje tikrai labai mėgstu eksperimentuoti, išmėginti ne tik naujus kepinius, bet ir kitų patiekalų receptus...

Skaityti daugiau

14.10.2021 laikas 10:49 Receptai | Patiekalai Šaltalankių arbata su imbieru - nauda ir kaip paruošti?
Pirmiausia reikėtų žinoti, kad šaltalankio uogos yra itin naudingos ir savyje turi daugy gydomųjų savybių. Juose galite rasti įvairių vitaminų, mikroelementų bei organinių rūgščių.

Skaityti daugiau