Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Rugsėjo » 24

Povandeninis laivas mieste

Vokiečių povandeninis laivas U-118 į vandenį buvo nuleistas „Vulkano“ laivų statykloje Hamburge 1918 m. vasario 23 d. Vadovaujant kapitonui leitenantui Herbertui (Herbert Stohwasser) jis atliko vieną kovinį plaukimą, paskandindamas du Antantės valstybių laivus (paranormal.lt).

istorijos paslaptys, povandeninis laivas, u-118

Pasibaigus Pirmajam pasauliniam karui povandeninis laivas buvo perduotas Prancūzijai. Tačiau laivą buksyruojant į Prancūzijos uostą nutrūko trosas. Bandymas iš prancūzų esminininko paskandinti povandeninį laivą artilerijos ugnimi buvo nesėkmingas. 1919 m. balandžio 15 d. U-118 buvo išmestas į krantą Heistingse, Rytų Saseksas. Paplūdimyje prie „Queen’s“ viešbučio susirinko smalsuolių minia.

istorijos paslaptys, povandeninis laivas, u-118

Į miestą patraukė tūkstančiai turistų, norėdami apžiūrėti ant seklumos užplaukusį laivą. Miesto valdžia greitai susiprotėjo, kad galima uždirbti, ir pradėjo imti nedidelį mokestį už apsilankymą laive. Surinktos lėšos buvo skirtos demobilizuotų karių sutikimo organizavimui. Nuo U-118 buvo nuimta patranka ir pastatyta krantinėje. Netrukus, kilus didelei audrai, patranka buvo nuplėšta nuo tvirtinimų ir nuplauta į jūrą.

istorijos paslaptys, povandeninis laivas, u-118

Du kranto apsaugos kariai Herdas ir Mūras (W. Heard ir W. Moore) buvo paskirti lydėti ypatingai svarbių svečių ekskursijas į povandeninio laivo vidų. Ekskursijas teko greitai nutraukti, nes gruodžio mėnesį mirė Mūras, o 1920 m. pavasarį mirė ir Herdas. Teismo ekspertizė nustatė nuodingų dujų (greičiausiai, chloro) išsiskyrimą iš sugadintų povandeninio laivo akumuliatorių, kurios pažeidė mirusiųjų vyrų plaučius ir smegenis.

istorijos paslaptys, povandeninis laivas, u-118

Tačiau turistai ir toliau mielai fotografavosi povandeninio laivo fone. Patys drąsiausieji netgi užlipdavo ant jo.

Galiausiai povandeninis laivas buvo išardytas ir parduotas metalo laužo supirkėjams. Mieste iki šiol yra pasakojama, kad laivo kilis vis dar guli kažkur smėlyje krante. Heistingso gyventojai savo namuose laiko daugybę povandeninio laivo korpuso detalių ir įrangos...

istorijos paslaptys, povandeninis laivas, u-118

Tuos laikus primena nuotraukos, kuriose matomi besišypsantys žmonės, vaikštantys šalia krante gulinčio povandeninio laivo. Tačiau jie net negalėjo įtarti, kas jų šalies laukia po dvidešimties metų...

istorijos paslaptys, povandeninis laivas, u-118

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.09.2020 laikas 22:23 Organizmo valymas: pasiruošimas šaltajam sezonui
Ežiuolė ne veltui dar vadinama „kraujo valytoja“. O švarus kraujas - sveikas organizmas. Šis augalas aktyviai valo limfinę sistemą, kraują, inkstus ir kepenis.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 21:43 Kaip padidinti hemoglobino kiekį be vaistų

Sumalkite (praleiskite per) mėsmalę, tada sumaišykite 0,5 kg džiovintų abrikosų, razinų, nuluptų graikinių riešutų ir citrinų (su žievelė). Įdėkite 0,5 l medaus. Laikyti šaldytuve. Vartokite po vieną šaukštą 3 kartus per dieną. Galima užtepti ant batono ar duonos ir užsigerti arbata su citrina.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 19:44 Filipas Šnaideris ir požeminės NSO bazės
Ateiviai jau seniai turi požemines bazes Žemėje. Jie sudarė slaptą sutartį su JAV vyriausybe. Jų tikslas – įtvirtinti savo viešpatavimą planetoje, pakeisti žmonių prigimtį ir paversti juos būtybėmis su tam tikromis užprogramuotomis. Šią neįtikėtiną programą viešai demaskavo amerikiečių inžinierius F...

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 08:23 Geriausi liaudies medicinos gydymo būdai nuo sąnarių skausmo

Sąnariai - labai svarbi mūsų organizmo dalis. Juk kaip sakoma, netepsi - nevažiuosi. Kaip sąnarius tausoti ir jais rūpintis, jeigu pradeda skaudėti, pataria liaudies medicina.

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:38 Piratai ir lobiai „Lutine“
Ant krėslo kuriame sėdi anglų „Lloyd“ draudimo kompanijos prezidentas, išrėžtas užrašas: „Šis krėslas padarytas iš Jos Didenybės laivo „Lutine“ vairo, laivas sudužo 1799 metų spalio 9 dieną, žuvo visi laive buvę žmonės, išskyrus vieną“....

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:02 Antpilas apsaugo nuo insulto
Šis augalas yra absoliučiai nepakeičiamas gydant ir atsigaunant po insulto, nes sumažina cholesterolio kiekį kraujyje, normalizuoja medžiagų apykaitą, tonizuoja nervų ir širdies bei kraujagyslių sistemas.

Skaityti daugiau