Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 26

Kada neskiepytieji taps oficialiai paskiepyti?

Prancūzijos vyriausybės pasiūlytas radikalus įstatymas neskiepytiems asmenims izoliuoti nuo tokių pagrindinių paslaugų, kaip viešasis transportas buvo įšaldytas po didžiulės negatyvios reakcijos.

Siūlomas įstatymas reikalauja, kad piliečiai turėtų oficialų COVID testo dokumentą arba „prevencinio gydymo, įskaitant vakcinos skyrimą“ įrodymus, kad „galėtų patekti į transportą ar į tam tikras vietas ir tam tikrą vietas kur vykdo veiklą“ rašo thetruthseeker.co.uk.

Tačiau, po piktų protestų vyriausybė buvo priversta atidėti įstatymo priėmimą.

Prancūzijos sveikatos apsaugos ministras Olivier Veran antradienio vakarą viešai paskelbė pranešimą.

„Prancūzais reikia pasitikėti, kad jie galėtų pasiskiepyti patys, tačiau mes vis dar esame sveikatos krizės būsenoje ir tai reikia suprasti. Tačiau, vyriausybė kelis mėnesius nepateiks teksto (Nacionalinei asamblėjai), kol išeisime iš krizės “, - sakė Veranas.

Įstatymo projektą kritikavo įvairūs politikai, konservatorių parlamentaras Fabien Di Filippo pavadino jį „šantažas vakcina“.

RN lyderis Marine Le Pen skiepijimą pavadino „iš esmės totalitariniu“.

„Nors šiuo projektu nėra siekiama padaryti privalomą skiepijimą, vis dėlto jis neleis visiems, kurie nesilaiko taisyklių, gyventi socialinį gyvenimą“, - sakė ji.

RN atstovas Sebastien Chenu planą pavadino „sveikatos diktatūra“, o centrinė senatorė Nathalie Goulet pasakė, kad projektas yra „kėsinimasis į visuomenės laisvę“.

Centro dešiniųjų LR partijos lyderio pavaduotojas Guillaume Peltier, perspėjo, kad įstatymas leis vyriausybei „gaus visą valdžią, kad sustabdyti mūsų laisves be parlamentinės kontrolės“.

Prancūzijos vakcinacijos programa, prasidedanti sekmadienį, nebus privaloma, tačiau 55 proc. piliečių teigia, kad atsisakantys skiepytis.

Kaip pabrėžėme anksčiau, Prancūzija įvedė griežčiausių izoliacijos priemonių Europoje, piliečiams kaskart paliekant savo namus reikia užpildyti specialią formą.

Paranormal komentaras: kuria kryptimi judės „progresyvi pasaulio bendruomenė“, buvo aišku praėjusį pavasarį, nors viskas paaiškėjo tik prieš porą savaičių, kada panašiomis Prancūzų iniciatyvomis, įvyko Didžiojoje Britanijoje. Dabar šviesi idėja sklando po žemynams.

Tai, kad Prancūzijoje viską, tarsi „atidėto“, rodo, kad, pirma, „atidėtas“ – tai nesuplėšytas ir neišmestas į šiukšlinę, o bus įjungtas, šiek tiek vėliau, kai visi bus paskiepyti ir tai ateis tiems, kurie nenori, kurių yra mažiausiai 55%. Antra, faktas, kad įstatymo projektas buvo atidėtas, tarytum kai kurių politikų prašymu – tai paprasčiausias žaidimas demokratija, bandymas ir laipsniškas šalių ir žmonių pratinimas prie minties, kad tokie įstatymai netrukus bus. Be to, ne tik Prancūzijoje, bet ir visur, greičiausiai, daugelis viršininkų, kuriems dabar priešinasi dėl vienokių ar kitokių priežasčių, balsuos už.

Kada, visur bus įvesti tokie įstatymų apribojimai „neskiepytiems“, sunku pasakyti, mes nežinome pasaulio vyriausybės planų. Bet jie bus įvesti tikrai, nebus galima „nei pirkti, nei parduoti“ - viskas bus pagal Apokalipsės tekstą. Ramina tik tai, kad mažai tikėtina, kad visos šios taisyklės ir apribojimai bus visiškai įvykdyti 2021 m. pirmojoje pusėje. Pirmiausia reikės paskiepyti visus norinčius, o tai nėra greitas reikalas ir iki vasaros visų žmonių suskiepyti nespės.

Tada, kai viršininkai apskaičiuos už ir prieš - prasidės informacinė kampanija prieš žmones, kurie nepriims vakcinos, šie žmonės bus demonizuoti ir prilyginami teroristams, kurie vaikšto aplinkui ir sąmoningai užkrečia įstatymus gerbiančias avis. Ir tik tada, kai paskiepytos masės vardan visuotinės gerovės bus moraliai pasirengusios ne tik savo gentainius, bet ir artimiausius giminaičius užkasti gyvus - tada prasidės pranašystės, kaip buvo numatyta Apreiškime. Tačiau dabar, liko nedaug laiko tam pasiruošti - pakeisti darbą, pakeisti gyvenamąsias vietas ir panašiai. Na ir sekti įvykių eigą... Manau, tai vyksta ir Lietuvoje, pirmas vakcinavimas vyks savo norų, kiek jų bus mes nežinome, iki kiek laiko tas tęsis... o vėliau... ateis laikas ir kitiems.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
17.01.2021 laikas 19:00 Šiaurės Dakotoje Pasirodė Į Saulę Panašus NSO

2021 m. sausio 16 d. MUFON svetainėje buvo paskelbtas sensacingas vaizdo įrašas, nufilmuotas Fargo mieste, Šiaurės Dakotoje, sausio 9-osios vakarą. Vaizdo įrašo autorius grįžo namo automobiliu, kai pamatė priekyje ryškią šviesą, panašią į saulę.

...

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 17:21 Kodėl Joe Baidenui globalistai pradėjo paišyti aureolę?
Kaip pastebėjo daugelis amerikiečių konspirologų ir net ufologų, paskutiniu metu, pasaulinio lygio spaudos, antraštėse, aplink Joe Baideno galvą atsirado kažkas panašaus į aureolę:

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 15:11 Receptų rinkinys nuo gūžio, anemijos, sklerozės, tireotoksikozės, hipotirerozės, ūžesius ausyse
Man yra sutrikusi medžiagų apykaita. Sena močiutė man patarė prieš valgį suvalgyti truputį šviežio svogūno arba 3 kartus per dieną išgerti po 1 arbat. šaukštelį išspaustų sulčių.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 22:10 Puikus skanėstas – bananinės spurgytės
Bananus nulupkite, sutrinkite ir gerai išmaišykite su ruduoju cukrumi. Į ruošiamą tešlą suberkite visų rūšių miltus, kokosų drožles, kepimo miltelius, cinamoną, druską, supilkite pieną ir viską gerai išmaišykite iki vientisos masės....

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 20:45 D.C. Turns Into Baghdad for Inauguration; Red Zone, Military Checkpoints, Bridges Closed

Just days before the Biden inauguration, the nation’s capitol has been transofmred into a military zone like Baghdad.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 20:45 Situation Update, Jan 17th, 2021 – Dems build walls around Trump and DC to keep the people out while America begs Trump for ACTION
The overall emphasis for today’s Situation Update (Jan 17th) is that everything has been put in place for President Trump to take decisive action to stop the illegal coup against America, but he is surrounded by treasonous swamp creatures like Mark Meadows who are isolating him from reality and tell...

Skaityti daugiau