Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Birželio » 15

Kaip aš gydausi reumatizmą

Kai lauke ruduo ir visur drėgna, vėl pradeda skaudėti sąnarius. Ilgai vaikščioti negaliu, greitai pavargstu, dar ir dusulys pradeda varginti.

Štai tau ir reumatizmas visame gražume. Šią ligą stengiuosi gydyti ne vaistais ar tepalais, kurie gali apnuodyti organizmą (net tepalai per poras prasiskverbia j kraują ir gali pakenkti). Man padeda vonios su vaistažolių antpilais. Jos suteikia geroką palengvėjimą. Maloniausia, kad po tokių vonių miegu saldžiai kaip kūdikis. O juk anksčiau sąnarius sukdavo taip, kad visą naktį akių nesumerkdavau.

Ko gero, yra įvairių tokių vonių receptų, bet man patinka su eukaliptu ir pušų nuoviru. 70 g eukaliptų lapų užpilu 1 I verdančio vandens, palaikau 2 valandas. 50 g pušų pumpurų užpilu 1 I vandens, paverdu 20 minučių. Sumaišau nuovirą su antpilu. Į vonią pripilu karšto vandens, supilu mišinį ir paguliu tokioje vonioje 15 minučių. Tikra palaima!

Vonias darau kursais. Savaitę kiekvieną vakarą guliu vonioje ir gydau sąnarius. Paskui darau šiokią tokią pertrauką, bet, vos pajutusi menkiausius skausmus, iškart kursą kartoju. Dabar sąnariai beveik nebevargina. Per televizorių reklamos siūlo visokių priemonių nuo sąnarių skausmų. Tikėtina, kad ne aš viena turiu tokių problemų. Taigi, siūlau neleisti pinigų veltui, o išbandyti paprastą ir prieinamą metodą. Sanatorijose ir specializuotose klinikose tokios vonios kainuoja pinigus, o mes patys save palepiname! Kiekvienas gali tai padaryti!

liaudies medicina

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.07.2020 laikas 20:49 Kaip galima nuraminti nervus?
Šiais laikais sunku rasti žmonių, kuriems pavyksta išvengti nervinių sukrėtimų, stresų. Vieni tokioje situacijoje traukia iš kišenės cigaretes, kiti atsidaro barą su alkoholiniais gėrimais.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:27 Kai skauda galva po sunkios darbo dienos
Noriu papasakoti, kaip mane kolegė išmokė susitvarkyti su varginančiu galvos skausmu. Toks skausmas man dažnai prasideda po ilgalaikės įtampos, dažniausiai po sunkios darbo dienos. Kartą buvo labai daug darbo, kurį reikėjo skubiai padaryti. Man, kaip dažniausiai tokiais atvejais būdavo, pradėjo skau...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:06 Kompresas iš košės nuo kosulio
Niekada neužmiršiu kaip mane vaikystėje gydė močiutė. Pakakdavo mažiausio peršalimo ir imdavau labai stipriai kosėti. Niekas negalėjo įveikti kosulio. Tačiau močiutė man padėjo.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 19:50 5 lašai jodo padės nuo slogos
Kad ir kas būtų sakoma, tačiau pati įkyriausia liga, kuria serga visi be išimties, yra sloga. Nors dabar per televiziją, spaudoje reklamuoja daugybę vaistų nuo slogos, tačiau jų poveikis mažai efektyvus.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 18:20 Banako šmėklos

Taip jau kartais nutinka, kad žmonės palieka gyventas vietas. Tada vietoje kažkada klestėjusio miestelio ar miesto lieka apleista, truputį paslaptinga ir baugoka vieta. Miestas vaiduoklis...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 09:18 Mūsų fizinė sveikata priklauso nuo minčių
Senovės išminčiai mokė, kad mūsų fizinė sveikata tiesiogiai priklauso nuo psichinės būsenos. Kad atsikratytume ligos, reikia atsikratyti neigiamų minčių, baimės, nerimo, įvesti tvarką savo galvoje.

Skaityti daugiau