Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 31

Kaip "pririšti" vyrą prie savęs. Tik vienas paprastas, bet galingas metodas

Kaip "pririšti" vyrą prie savęs. Tik vienas paprastas metodas

Kaip "pririšti" vyrą prie savęs. Tik vienas paprastas, bet galingas metodas

Ji leidžia jums prisirišti prie žmogaus, su kuriuo norite užmegzti ilgalaikius ir saugius santykius.

Tarp daugybės įvairių psichologinių "gudrybių" yra viena paprasta, bet nepaprastai galinga. Jis leidžia prisirišti prie asmens, su kuriuo norite sukurti ilgus ir saugius santykius.

Daugiau skaitykite "Styler" straipsnyje.

Paprasta technika: abipusiškumo ratas

Jūsų užduotis - priversti partnerį kuo daugiau investuoti į jūsų santykius. Principas toks: kuo daugiau jis dėl jūsų santykiuose padaro, tuo labiau prie jūsų prisiriša.

Pasirūpinkite, kad jūsų meilės objektas kuo dažniau padarytų jus laimingą, skirdamas jums jėgų, laiko, finansų, emocinių išteklių.

Jei žmogus aktyviai dalyvaus jums svarbiuose dalykuose, jis vis labiau jus vertins. Juk jis daug investavo į jūsų santykius. Ir kuo daugiau - tuo sunkiau bus jus palikti. O jei sukursite rūpesčio zoną emocijų lygmeniu, kai žmogus nuolat nerimauja dėl to, ką darote, ar jums pavyks, ar ne, tai apskritai bus pats galingiausias prisirišimo lygmuo.

Svarbiausia - nesikišti į kelią.

Daugelis žmonių laikosi požiūrio "manęs", kuris trukdo taikyti šią techniką ir taip sudominti potencialius partnerius.

Pabandykite priimti kito asmens pagalbą ir pamatysite, kad jis priartėja prie jūsų. Jei nuolat atsisakote sakydami: "Aš pats tai padarysiu, nusipirksiu, nuspręsiu", pabrėžiate, kad jums nereikia nei pagalbos, nei ją siūlančio asmens.

Taigi jei jus domina santykiai su konkrečiu asmeniu, leiskite jam jums padėti, investuokite į jūsų santykius ir pamatysite, kad tas asmuo yra emociškai prie jūsų prisirišęs.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau