Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2019 » Kovo » 9

Kas valdo pasaulį Deivido Aiko akimis: pasaulio sukūrimas, ateitis, prognozės

Atverkite akis. Tai pats geriausias mano matytas Deivido Aiko (David Vaughan Icke) susitikime pasakojimų, kaip yra sukurtas pasaulis ir kas jį valdo.

O, gal mes gyvename hologramoje ir nuo mūsų niekas nepriklauso. Pažiūrėjus šį vaizdo įrašą, tenka apgalvoti daug įvairių dalykų... vienas dalykas, net ir netikintis pasaulio šeimininkais ir korporacijomis, po šio vaizdo įrašo privers suabejoti.

Deividas Aikas, pasaulio šeimininkai, illiuminati, sąmokslo teorijos

Deividas Aikas 6 valandų susitikime, paliečia labai daug įvairių dalykų. Nuo Adomos ir Ievos, sąmokslų teorijų (kurios lyg ir teisingos), rugsėjo 11, reptilijų, kurios mus valdo, kam buvo reikalinga Europos sąjunga ir kas nori mus valdyti. Kodėl mus kiekvieną dieną baugina įvairiais dalykais. Kam buvo sukurta religija? Kodėl per paskutinius metus visi filmai, tik skleidžia blogas emocijas? Holivudas illiuminati irštva? Kas ir kodėl finansavo Adolfa Hitlerį? Kodėl vyksta karai ir kam tai naudinga? Visus atsakymus rasite susitikime su Deividu Aiku.

Tenka pripažinti, žiūrėjau net 3 kartus ir kas karta tenka pripažinti, velnias jis teisus. Nors šis vaizdo įrašas buvo internete patalpintas 2012 metais, bet per ši laikotarpi, ką jis sake pasirodo viskas pildosi.

Beje, po to pradedi suvokti, kokie mus ženklai supa. Pažiūrėkite Darbo partijos logotipą? Nieko jums neprimena? Apie tai kalba Deividas Aikas apie 3. 40 val. Tvarka ir teisingumas, FNTT, STT logotipai irgi itartini. Na nieko keisto, kaip teigia Deividas Aikas USA visos slaptos tarnybos priklauso pasaulio šeimininkams.

Visa teisa ir prognozės kas mūsų laukia ateityje.

Video pašalintas ;(

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau