Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Kovo » 9

Kas valdo pasaulį Deivido Aiko akimis: pasaulio sukūrimas, ateitis, prognozės

Atverkite akis. Tai pats geriausias mano matytas Deivido Aiko (David Vaughan Icke) susitikime pasakojimų, kaip yra sukurtas pasaulis ir kas jį valdo.

O, gal mes gyvename hologramoje ir nuo mūsų niekas nepriklauso. Pažiūrėjus šį vaizdo įrašą, tenka apgalvoti daug įvairių dalykų... vienas dalykas, net ir netikintis pasaulio šeimininkais ir korporacijomis, po šio vaizdo įrašo privers suabejoti.

Deividas Aikas, pasaulio šeimininkai, illiuminati, sąmokslo teorijos

Deividas Aikas 6 valandų susitikime, paliečia labai daug įvairių dalykų. Nuo Adomos ir Ievos, sąmokslų teorijų (kurios lyg ir teisingos), rugsėjo 11, reptilijų, kurios mus valdo, kam buvo reikalinga Europos sąjunga ir kas nori mus valdyti. Kodėl mus kiekvieną dieną baugina įvairiais dalykais. Kam buvo sukurta religija? Kodėl per paskutinius metus visi filmai, tik skleidžia blogas emocijas? Holivudas illiuminati irštva? Kas ir kodėl finansavo Adolfa Hitlerį? Kodėl vyksta karai ir kam tai naudinga? Visus atsakymus rasite susitikime su Deividu Aiku.

Tenka pripažinti, žiūrėjau net 3 kartus ir kas karta tenka pripažinti, velnias jis teisus. Nors šis vaizdo įrašas buvo internete patalpintas 2012 metais, bet per ši laikotarpi, ką jis sake pasirodo viskas pildosi.

Beje, po to pradedi suvokti, kokie mus ženklai supa. Pažiūrėkite Darbo partijos logotipą? Nieko jums neprimena? Apie tai kalba Deividas Aikas apie 3. 40 val. Tvarka ir teisingumas, FNTT, STT logotipai irgi itartini. Na nieko keisto, kaip teigia Deividas Aikas USA visos slaptos tarnybos priklauso pasaulio šeimininkams.

Visa teisa ir prognozės kas mūsų laukia ateityje.Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar