Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 23

Keistas reidas Šanchajaus oro uoste. Ar Kinijoje yra naujas virusas?

Lapkričio 21 d., vykstant G20 viršūnių susitikimui, Kinijos vadovybė, atstovaujama p. Xi Jinpingo, pasiūlė įvesti vadinamuosius „sveikatos pažymėjimus“ naudojant QR kodus, kurie būtų abipusiai pripažįstami skirtingose šalyse. Nors niekam nebuvo paslaptis, kas bus paskirtas globalizacijos lokomotyvu ir kur viskas vyks, vis dėlto daugelis šiomis naujienomis buvo šokiruoti, nes ne kiekvieną dieną paslaptis paaiškėja.

Tačiau Kinijos bendražygiai nusprendė tuo nesustoti ir lapkričio 22 dieną jie staiga nusprendė skubiai išbandyti korona piliečiams, kurie aplinkybių valia, tą akimirką atsidūrė Šanchajaus oro uoste. Tai atrodė taip:

Oficialus renginio pavadinimas yra „neatidėliotinas karantinas“, dėl kurio maždaug 14 000 žmonių buvo pašalinti iš minios ir izoliuoti gretimose automobilių stovėjimo aikštelėse. Tačiau kai kuriems pavyko pabėgti nuo „astronautų“:

Kuo šie veiksmai yra susiejami su tokiai radikaliais Kinijos valdžios veiksmų, nėra labai aišku, bet su koronavirusu  tikrai nėra susijus.

Kinijoje pandemija buvo paskelbta anksčiau nei kitur, o astronautai gatvėmis vaikšto beveik metus. Tikrai visi piliečiai jau turi QR kodus ant kaktos, o kišenėje yra testų ir skiepų pasai, kurie reikalingi konkrečiai kelionei. Tai yra, sistema veikia ir Kinija šiuo atžvilgiu lenkia visą pasaulį. Tad kam siųsti papildomus žmones skafandrais į oro uostą? Kam trikdyti skrydžius ir surengti parodymą, nes nenukrito korona vakar iš dangaus?

Pirmasis kas į galvą ateina, paaiškinimas, kad ten ne korona, arba korona, bet ne tokia. Tai yra, kalba eina apie COVID-19 nustatymą, arba mutavimą, kuris yra, pavojingesnis nei ankstesnis. Galbūt mes netgi kalbame apie biologinį sabotažą, apie kurį Billas Gatesas anksčiau buvo pranašavo. Todėl Kinijos valdžia bandė lokalizuoti naujos infekcijos židinį.

Antrame paaiškinimas, daroma prielaida, kad tai tik toks mokymas. Viena vertus - tai yra astronautų treniruotės, mokymai, kurie artimiausiu metu turėtų būti įmesti į minias žmonių ir ten ką nors izoliuoti. Kita vertus -  tai mokymas pačių žmonių. Tai yra, kad žmonės priprastų prie to, jog dabar bus bauginami ir pagaliau supras savo, kaip avinų statusą, kurie nieko nesprendžia ir viską gali daryti pasaulio valdžia, atstovaujant bendražygio Xi pagalba.

Šiuo metu sunku pasakyti, kuris variantas yra teisingesnis. Jei kalbėsime apie kokį nors naują infekcijos sukėlėją, tokių reidų bangų, turėtų apimti visą Kiniją. Net gali būti, kad kažkas panašaus įvyks ir kituose pasaulio oro uostuose, kur leidžiasi kinų lėktuvai, todėl stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
17.01.2021 laikas 17:21 Kodėl Joe Baidenui globalistai pradėjo paišyti aureolę?
Kaip pastebėjo daugelis amerikiečių konspirologų ir net ufologų, paskutiniu metu, pasaulinio lygio spaudos, antraštėse, aplink Joe Baideno galvą atsirado kažkas panašaus į aureolę:

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 15:11 Receptų rinkinys nuo gūžio, anemijos, sklerozės, tireotoksikozės, hipotirerozės, ūžesius ausyse
Man yra sutrikusi medžiagų apykaita. Sena močiutė man patarė prieš valgį suvalgyti truputį šviežio svogūno arba 3 kartus per dieną išgerti po 1 arbat. šaukštelį išspaustų sulčių.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 11:15 Vaistažolės gražiajai žmonijos pusei
Amžinas klausimas - kokia turi būti ideali moteris? Ieškodami atsakymo į šį klausimą, skulptoriai kūrė nuostabias skulptūras, poetai - nepakartojamas eiles, rašytojai - stulbinamus šedevrus. Visa tai buvo skiriama puikiajai žmonijos daliai - moterims, jų nepakartojamam žavesiui ir kerinčiam moterišk...

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 13:09 Major events show CNN complicit in Capitol raid
After infiltrating the Capitol on Jan. 6 while dressed as a “Trump supporter,” far-left extremist John Sullivan was interviewed by CNN‘s Anderson Cooper, who promoted Sullivan’s “work” and referred to him as a “journalist,” despite lacking any credentials....

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 13:09 Why hasn’t Jack Dorsey been arrested for lying under oath about Twitter’s censorship policies?
The latest Project Veritas bombshell exposes Twitter CEO Jack Dorsey as a lying traitor who, contrary to what he told Congress under oath, is actively censoring conservatives on his tyrannical platform.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 13:09 Migrant Caravan Pushes Closer to US Border As Biden Vows To End Trump’s Asylum Policies

Guatemalan officials have reported that thousands migrants are on the move from Honduras.

Skaityti daugiau