Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 29

Kinijoje prasidėjo naujas didelis pandemijos ciklas

Pirmaisiais 2020 m. mėnesiais visas pasaulis su tam tikra baime stebėjo įvykius, vykstančius Kinijoje, kur žmonės dienos metu krisdavo ir „astronautai“ klaidžiojo gatvėse, o vakare imdavo kilti dūmai krematoriumuose. Ir dabar, prasidėjus gruodžiui, ciklas tarsi kartojasi.

Shunyi rajonas Pekine, kur valdžia prieš dieną paskelbė „karo laiko statusą“. Vaizdo įraše tūkstančiai žmonių išsirikiavo į privalomus testavimus:

Daliano miestas, kuriame taip pat skelbiamas „karo laikas“. Rajonai blokuojami, žmonės uždaromi namuose, rakinamos laiptinės ir t.t, gatvėse klaidžioja pažįstami Džordžo Lukaso (George Lucas) Žvaigždžių karai personažai:

O tai kosmonautai rikiuotės metu, jiems nurodoma prieš atliekant kovinę misiją:

Toliau, Chengdu miestas:

Daluo Port, Uhanas - turistai atvyko į nuotykius ir jie juos gavo iškart palikę trapą:

Kinija, valdoma komunistinės valdžios - be abejo, yra atskiras Žemės planetos regionas, ir kol kas, laimei, jei kas vyksta Pekine - tai dar nereiškia, kad rytoj tas pats nutiks visur. Tačiau, pastebima tokios dinamikos tendencija, ir, kaip parodė pirmosios pandemijos bangos praktika, visos šalys ir tautos vienaip ar kitaip atsižvelgė į nuostabią Kinijos patirtį. Todėl reikia galvoti, kad dabar viskas bus pasaulį, kaip ir pavasarį. Tai yra, Kinijoje prasidėjo naujos globalinės kovos su korona etapas, naujas didelis pandemijos ciklas, todėl stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
17.01.2021 laikas 11:15 Vaistažolės gražiajai žmonijos pusei
Amžinas klausimas - kokia turi būti ideali moteris? Ieškodami atsakymo į šį klausimą, skulptoriai kūrė nuostabias skulptūras, poetai - nepakartojamas eiles, rašytojai - stulbinamus šedevrus. Visa tai buvo skiriama puikiajai žmonijos daliai - moterims, jų nepakartojamam žavesiui ir kerinčiam moterišk...

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 10:37 Kaip kovoti su pragulomis
Pragulos rodo, kad ligoniui trūksta priežiūros. Todėl kaskart, perklojant lovą, būtina apžiūrėti ligonio kūną, ypač tas vietas, kur dažniausiai atsiranda pragulos.

Skaityti daugiau

16.01.2021 laikas 23:19 Žarnynas: 3 būdai, kaip valyti soda

Tradicinė medicina siūlo daug veiksmingų žarnyno valymo būdų. Šiandien noriu pasidalinti su jumis keliais veiksmingais būdais, kurie padės atsikratyti toksinus, šlakus ir parazitus, kurie gyvena ir nuodija jūsų organizmą.

...

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 13:09 Major events show CNN complicit in Capitol raid
After infiltrating the Capitol on Jan. 6 while dressed as a “Trump supporter,” far-left extremist John Sullivan was interviewed by CNN‘s Anderson Cooper, who promoted Sullivan’s “work” and referred to him as a “journalist,” despite lacking any credentials....

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 13:09 Why hasn’t Jack Dorsey been arrested for lying under oath about Twitter’s censorship policies?
The latest Project Veritas bombshell exposes Twitter CEO Jack Dorsey as a lying traitor who, contrary to what he told Congress under oath, is actively censoring conservatives on his tyrannical platform.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 13:09 Migrant Caravan Pushes Closer to US Border As Biden Vows To End Trump’s Asylum Policies

Guatemalan officials have reported that thousands migrants are on the move from Honduras.

Skaityti daugiau