Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 10

Kodėl dreba rankos?

Rankų drebėjimas - gana dažnas reiškinys. Rankos dreba dėl įvairių priežasčių. Rankų drebėjimų gali sukelti tiek stiprus susijaudinimas, tiek ir sunki liga.

Nerimo jausmas

Kai žmogus yra neramus, bijo ar patyrė stresą, centrinės nervų sistemos veikla suaktyvėja. Daugelis stimuliuojančiųjų hormonų, pavyzdžiui, adrenalinas, kurio dėka susitraukia visi raumenys, patenka į kraujotaką, kad ją paruošti bet kokiai reakcijai. Tokie raumenų susitraukimai gali sukelti traukulius arba rankų drebėjimą. Norėdami sumažinti tremorą ir kitas nerimo reakcijas, privalote giliai įkvėpti ar meditacijos pratimais nusiraminti. Jei tai neįmanoma padaryti, būtina kreiptis į gydytojus. Gydytojas gali paskirti gydymą ar patarti vartoti raminamųjų vaistinių valerijonų ar vaistinių ramunėlių antpilų. Jei nerimo jausmas kamuoja nuolat reikalinga psichoterapeuto pagalba.

Sumažėjęs cukraus lygis kraujyje

Cukraus lygis kraujyje gali sumažėti tiek sveikiems, tiek ir sergantiems cukriniu diabetu. Sveikiems žmonėms cukraus lygis kraujyje gali sumažėti, kai jie ilgai nevalgo arba, pavyzdžiui, gausiai išgėrė alkoholio. Be to, dėl hipoglikemijos atsiradus tremorui, gali jaustis bendras kūno silpnumas, pablogėti rega ar kamuoti mėšlungis.

Gausus energetinių gėrimų vartojimas

Kavoje yra kofeino, energetiniuose gėrimuose - taurino, teobromino. Šios medžiagos suaktyvina centrinę nervų sistemą, stimuliuoja organizmą ir taip pat gali sukelti rankų drebėjimą. Šios medžiagos imituoja adrenalino veiklą, todėl sukelia įvairias organizmo reakcijas, taip pat ir rankų drebėjimą.

Antidepresantų ir kitų vaisių vartojimas

Kai kurie vaistai gali sukelti rankų drebėjimą. Rankų drebėjimą dažnai sukelia antidepresantai, spazmus malšinantys ir astmą padedantys gydyti vaistai.

Jei rankų drebėjimo nesukėlė nei viena iš anksčiau paminėtų priežasčių, arba kai rankų drebėjimas tampa reguliarus, tai gali būti neurologinės ligos požymis. Norėdami nustatyti tikslią rankų drebėjimo priežastį, turite kreiptis į gydytojus. Verta žinoti, kad rankų drebėjimą gali sukelti įvairios ligos: • cukrinis diabetas; • tireotoksikozės; • antinksčių ligos; • apsinuodijimas toksinėmis medžiagomis, sunkiųjų metalų druskomis, smalkėmis, gyvsidabrio garais; • Parkinsono liga; • kaklo osteochondrozė; • hipertenzija.

Atminkite, kad rankų drebėjimas gali būti paveldimas. Tokiais atvejais šiuo negalavimu skundžiasi visi šeimos nariai, o pirmuosius ligos požymius pastebi pagyvenę žmonės.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Sveiki, nesuspėjo o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 86
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.02.2021 laikas 22:52 Pandemija užkirto kelią polių poslinkiui?
Vasario 27-ąją dieną, išvakarėse, ponas Eduardo Schaberger Poupeau, profesionalus argentiniečių fotografas ir mėgėjas-astronomas, padarė šią keistą saulės nuotrauką

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 19:09 Ateiviai Bando Invazijos Jėgas?

Kaip rašo „ufosightingshotspot“, maždaug prieš mėnesį Red Springs, į vakarus nuo Las Vegaso (t. y. kažkur netoli garsios 51 zonos), buvo nufilmuotas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas net ne NSO, o du viename. Tai yra, iš pradžių iš kalno išskrenda kažkoks žaibas, panašus į labai grei...

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 17:47 Nibiru gali pasirodyti esanti tamsiosios materijos planeta

Kaip savo „Facebook“ paskyroje pranešė Kanadoje gyvenantis ponas Philippe François, 2021 m. vasario 15 d. jam teko stebėti labai keistą saulėtekį

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 15:49 Krzysztofas Jackowskis: finansinė katastrofa įvyks liepos mėnesį

2021 m. vasario 25 d. vakare lenkų parapsichologas ir aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis išėjo į eterį su neplanuota žinia apie pasaulinę ekonominę krizę, kurios apytikslę datą jis, matyt, pamatė

Skaityti daugiau

26.02.2021 laikas 23:34 5 kūno apnuodyto toksinais požymiai

Manote, kad esate sveikas kaip ridikas, tačiau nuolatos kovojate su energijos trūkumu? O galvos ir kūno skausmus suverčiate senatvei? Tai gali kelti toksinų perteklius jūsų organizme. Besikaupiantys toksinai laikas nuo laiko sukelia organizmo intoksikacijas.

...

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 20:07 Žaliųjų lęšių ir lapinių kopūstų salotos su konservuotomis pupelėmis
Aš pati savo gyvenime niekada negaminau daug lęšių patiekalu. Kažkada seniai buvau nusipirkusi keletą maišelių oranžinių lęšių, bet juos sunaudojau tik kaip svorius kepant pyragus. Lęšiai man tiesiog neatrodė skaniai, jie visai nežadino mano apetito; aš galvojau, kad jie yra visai neskanūs bei nuobo...

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 19:32 Bulvių apkepėlė su rūkytu kumpiu, grietinėle, obuoliais ir sūriu
Labai noriu Jums parekomenduoti šią bulvių apkepėlę, kurioje yra naudojami ir obuoliai. Šis ingredientas gal ir neįprastas, bet labai paskanina šį patiekalą, net pati nustebau. Sūris, rūkytas kumpis ir grietinėlė taip pat čia labai tinka. Pamėginkite jau šiandien!...

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 19:32 Veganiški avietiniai keksiukai be kiaušinių
Koks didžiulis džiaugsmas yra pasiimti arbatos arba kavos termosą ir… 12 nekaloringų veganiškų keksiukų ir pasidžiaugti gamta. Va tuomet pasijauti tarsi rojuje!

Skaityti daugiau