Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gruodžio » 28

Kuo Naudingos Pomidoro Sultys?

Pomidorų sultyse gausu vitaminų. Iš šviežių pomidorų pagamintos pomidorų sultys — tai vitaminų А ir С šaltinis.

Nuolat gerdami pomidorų sultis jūs sumažinate riziką susirgti daugeliu chroniškų akių ligų, stiprinate dantis, kaulus, bei imuninę sistemą.

Mažina cholesterolio kiekį kraujyje

Dėl blogai sureguliuoto maitinimosi, daugelis žmonių turi per didelį cholesterolio kiekį kraujyje.

Pomidorų sultyse gausu įvairių pluoštinių medžiagų, padedančių organizmui padidinti gerojo cholesterolio kiekį ir sumažinti blogojo cholesterolio kiekį kraujyje.

Pomidorų sultys padeda organizmui pašalinti toksinus

Beveik kiekvieno žmogaus kūnas su metais sukaupia įvairiausių toksinų ir maiste esančių kenksmingų medžiagų, kurias dabar galima rasti bet kokiame gaminyje, pirktame parduotuvėje.

Pomidoro Sultys, Vitaminai, pomidorai, sveikata

Dar pomidoruose yra chloro ir sieros junginių, stimuliuojančių kepenų ir inkstų darbą.

Būtent todėl pomidorai – vienas iš geriausių produktų tiems, kas nori išvalyti savo organizmą nuo toksinų.

Pomidorų sultys stimuliuoja žarnyno veiklą

Mūsų laikais milijonai žmonių visame pasaulyje kenčia nuo virškinimo ir žarnyno veiklos sutrikimų. Tai štai – pomidorų sultys gali jums padėti kovoti su šia problema.

Reguliariai geriant pomidorų sultis, pagerėja virškinimas ir išvengiama vidurių užkietėjimo.

Padeda numesti svorio

Reguliarus pomidorų sulčių vartojimas padeda jūsų organizmui gauti pakankamą kiekį vandens, o be to, didelis kiekis ląstelienos sultyse leidžia greitai pajusti sotumą.

Taip pat pomidorų sultys aprūpina jūsų kūną praktiškai visomis reikiamomis maistingomis medžiagomis ir sureguliuoja jūsų metabolizmą.

Tikimės, kad jūs mes jus įtikinome, ir nuo šios dienos jūs pradėsite gerti mažiausiai po vieną stiklinę pomidorų sulčių per dieną.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.02.2020 laikas 11:31 Surastas „Bermudų trikampyje“ pradingęs laivas „SS Cotopaxi“
Identifikavus beveik prieš šimtmetį pradingusio laivo nuolaužas buvo paneigta viena iš populiarių sąmokslo teorijų, kad 1925 m. pradingęs laivas „SS Cotopaxi“ yra kažkaip susijęs su sunkiai paaiškinamais įvykiais Bermudų trikampyje. Sausuosius krovinius gabenęs garlaivis turėjo plaukti į Havaną, tač...

Skaityti daugiau

17.02.2020 laikas 20:35 Trumpas artrito profilaktikos ir gydymo žinynas
Tai greitai peržiūrimas sąrašas, kuriame apibendrinta daugelis faktų ir pastebėjimų, minėtų šiame leidinyje. Jei jus jau kamuoja artritas, laikykitės patarimų prižiūrint patyrusiam profesionalui. Taip pat pasitarkite su mitybos specialistu - jis nustatys būtent jums tinkamiausias maisto papildų doze...

Skaityti daugiau

17.02.2020 laikas 12:38 Ar egzistuoja ketvirtoji Gizos piramidė? Kur ji dingo?
Egipto piramidės yra vienas populiariausių turistų traukos objektų visame pasaulyje – į jas pažiūrėti kiekvieną dieną atvyksta žmonės iš tolimiausių pasaulio kampelių. Dažnai apie Egiptą girdime ir iš archeologų – mat šis kraštas yra puiki vieta daryti naujus atradimus ir tirti senovės pasaulį....

Skaityti daugiau

17.02.2020 laikas 12:09 Kodėl žagsime? Štai kodėl taip nutinka ir kas gali padėti
Žagsėjimas gali erzinti, tačiau dažniausiai jis būna trumpalaikis. Vis dėlto kai kuriems žmonėms gali pasikartoti nuolatinio žagsėjimo epizodai. Nuolatinis žagsėjimas, dar žinomas kaip lėtinis žagsėjimas, pasireiškia žagsėjimu be paliovos ilgiau nei 48 valandas....

Skaityti daugiau

17.02.2020 laikas 10:45 Prieš veikdamos imuninės ląstelės atsiklausia savo kaimynų
Kai žmogus turi priimti svarbų sprendimą, jis dažnai klausia aplinkinių patarimo. Mūsų imuninės ląstelės elgiasi panašiai: jos pasitaria prieš priimdamos kolektyvinį sprendimą dėl tinkamo reagavimo į grėsmę. Žinios apie šį gyvybiškai svarbų ir sudėtingą procesą galėtų padėti apsaugoti ir gydyti žmon...

Skaityti daugiau

16.02.2020 laikas 22:46 Laktofermentuotas svogūnas: veiksmingas probiotikas, kuris rūpinasi mūsų sveikata
Prieš pradėdami kalbėdami apie laktofermentuotų svogūnų savybes, reikėtų pažymėti, kad mes kalbame apie procesą, kuris padeda išsaugoti daržovių savybes.

Skaityti daugiau