Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugpjūčio » 29

Kyle Rittenhouse 17-metis jaunuolis davęs atkirtį Viskonsine anarchistams

Sveiki, noriu pasidalinti informacija, kuria manau, niekas šiuo metu nesidalina. Kai pamatai tokius vaizdus, net kraujas užverda gyslose. Norėčiau pasidalinti 17 metu jaunuoliu, galiu teikti, kad tai šių laikų JAV didvyris. Stengiausi, surinkti medžiagos apie šį jaunuoli ir nupasakoti, kaip ir prieš ką jis kovoja. Kad taip mūsų Lietuvoje kovotu jaunuoliai už tikrą Lietuvą, už tikras vertybes, be liberalių pažiūrų ir prisimintų lietuvių senas tradicijas ir kultūrą. Žinoma, reikia pasakyti, kad buvo nušauti žmonės du žmonės, tai nepateisinama, tačiau šis pilietis gynėsi, bandydamas išsaugoti savo gyvybę, nors ginklo turėti negalėjo, nes jis nepilnametis.

Mes kalbame apie 17 metų JAV gyvenanti jaunuolį Kyle Rittenhouse, kuris bando kovoti prieš anarchistus Viskonsine, JAV.

Vykstant ketvirtai dienai „pagromams“, turto naikinimui, mieste Kenoche, Vinskonsine, niekas nebuvo imtasi. Kas įdomiausia, juos nutraukė ne policija, Nacionalinė gvardija ar Tumpo siunčiami federaliniai agentai. Taip padarė, tik vienas 17-metis berniukas (https://twitter.com/jackmurphylive/status/1298629916041400320), kuris nebijojo atremti minios puolančių anarchistų.

Supratę, kad su jais susiduria dabar nieko nedaranti policija, kuri pasirengusi toleruoti visas jų išdaigas, o ginkluoti Viskonsino gyventojai „antifa“ pradėjo greitai trauktis.

Čia jau už apiplėšimus ir sumušimus galite jau gauti ne tik pipirų dujų, kaip nuo policijos, bet jau ir nuo vietos gyventojų kulką į kaktą.

Vietiniai prokurorai bando Kyle Rittenhouse priskirti tyčinį nužudymą. Tačiau, ir JAV pasirodo yra protingų žmonių, tai garsus amerikiečių advokatas Lin Wood jau bando jam padėti teisiniais klausymais ir apginti šį jaunuolį.

O, tuo tarpu, Jacob Blake motina (https://www.theblaze.com/news/jacob-blake-mother-apologizes-to-trump), dėl kurio ir prasidėjo riaušės, pasmerkė riaušes. Jo motina, sakė, kad labai gerbia D.Trumpą ir paprašė jo padėti atstatyti iki pelenų sugriautą antifos miestą.

Liberalų žurnalistai greičiausiai bandys „pasmerkti spaudoje“ ir pašalinti iš jos, visą Blakų šeimą, kuri nepalaikė revoliucinės kovos. Panaši praktika buvo atlikta ir George Floydo šeima, kuri buvo greitai pašalinta iš dėmesio centro, kai pasisakė prieš riaušes.

Kyle Rittenhouse yra 17-metis jaunuolis, kuris kovoja su anarchistais Viskonsine.

Jis atvyko į Kenoche antra riaušių dieną. Rittenhouse valė nešvankius grafičius (https://nypost.com/2020/08/26/suspected-kenosha-gunman-kyle-rittenhouse-spotted-cleaning-graffiti/), kuriuos paliko antifa. Jis pirmosios pagalbos vaistinėje padėjo sužeistiesiems protestuotojams, nors ir nepritarė jų išdaigoms.

Rittenhouse nuo padegimo gynė netoliese esančioje aikštelėje esančią miesto degalinę ir automobilius.

Automobilių stovėjimo aikštelėje minia anarchistų puolė jį (https://thepostmillennial.com/kenosha-shooting-events-tracked-by-videos-taken-at-riot), iš kurių vienas turėjo pistoletą ir šovė į orą ir šaukė „šauk į mane, juodaodį“. Tada į Rittenhouse buvo mestas Molotovo kokteilis. Apsisukęs jis paleido keturis šūvius, nušovė vieną iš užpuolikų ir nubėgo toliau.

Trijų ar keturių anarchistų grupė jį vijosi toliau. Rittenhouse nukrenta ir pradeda į juos šaudyti. Vaizdo įraše (https://twitter.com/jackmurphylive/status/1298629916041400320) aiškiai nufilmuota, kaip du žmonės pasigina ir spardo gulintį Rittenhousą (https://greatgameindia.com/kyle-rittenhouse-hunted/) į veidą – su kojomis ir riedlente.

Jis į juos šauną ir nušauna dar vieną jį puolusį žmogų, kitam pataiko į ranką, kuris rankose laiko pistoletą. Vienas iš aukų 12 metų atsėdėjęs Arizonos kalėjime už pedofiliją, o jo „draugas“ buvo nuteistas už smurtą artimoje aplinkoje.

Iš paskutinių liberalioji spauda bando juos padaryti „didvyriais“, kuris, anot jų, bandė sustabdyti šaulį. Tai yra alternatyvi realybė, kada nusikaltėlis yra laikomas vaikinas, kuris saugojo automobilių aikštelę, o herojus – anarchistas, kuris yra nebaudžiamas.

Iškarto po įvykio Rittenhouse skambina telefonu 911 ir paaiškina policijai, kas čia įvyko. Vėliau jis palieka miestą ir grįsta į savo namus  - Rittenhousas gyvena 20 minučių nuo Kenoche.

Jis dabar kaltinamas tyčiniu ir aplaidžiu nužudymu. Garsus amerikiečių advokatas Lin Wood jau dalyvauja ginant Rittenhouse. 

Keista, bet norėtųsi, kad būtų daugiau tokių žmonių, kurie iš tikro žino už ką kovoja ir gali apsiginti. 

Pasidalinkite, apie šį drąsų jaunuolį, tegul sužino kuo daugiau žmonių, nes spauda apie tai garantuotai neparašys, nebent užblokuos. Jei jums įdomu skaitykite daugiau, kas dedasi pasaulyje naujienas anglų kalba, tai langas į realybę. O ką jūs manote apie tai? Pasidalinkite komentaruose.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.09.2020 laikas 22:23 Organizmo valymas: pasiruošimas šaltajam sezonui
Ežiuolė ne veltui dar vadinama „kraujo valytoja“. O švarus kraujas - sveikas organizmas. Šis augalas aktyviai valo limfinę sistemą, kraują, inkstus ir kepenis.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 21:43 Kaip padidinti hemoglobino kiekį be vaistų

Sumalkite (praleiskite per) mėsmalę, tada sumaišykite 0,5 kg džiovintų abrikosų, razinų, nuluptų graikinių riešutų ir citrinų (su žievelė). Įdėkite 0,5 l medaus. Laikyti šaldytuve. Vartokite po vieną šaukštą 3 kartus per dieną. Galima užtepti ant batono ar duonos ir užsigerti arbata su citrina.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 19:44 Filipas Šnaideris ir požeminės NSO bazės
Ateiviai jau seniai turi požemines bazes Žemėje. Jie sudarė slaptą sutartį su JAV vyriausybe. Jų tikslas – įtvirtinti savo viešpatavimą planetoje, pakeisti žmonių prigimtį ir paversti juos būtybėmis su tam tikromis užprogramuotomis. Šią neįtikėtiną programą viešai demaskavo amerikiečių inžinierius F...

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 08:23 Geriausi liaudies medicinos gydymo būdai nuo sąnarių skausmo

Sąnariai - labai svarbi mūsų organizmo dalis. Juk kaip sakoma, netepsi - nevažiuosi. Kaip sąnarius tausoti ir jais rūpintis, jeigu pradeda skaudėti, pataria liaudies medicina.

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:38 Piratai ir lobiai „Lutine“
Ant krėslo kuriame sėdi anglų „Lloyd“ draudimo kompanijos prezidentas, išrėžtas užrašas: „Šis krėslas padarytas iš Jos Didenybės laivo „Lutine“ vairo, laivas sudužo 1799 metų spalio 9 dieną, žuvo visi laive buvę žmonės, išskyrus vieną“....

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:02 Antpilas apsaugo nuo insulto
Šis augalas yra absoliučiai nepakeičiamas gydant ir atsigaunant po insulto, nes sumažina cholesterolio kiekį kraujyje, normalizuoja medžiagų apykaitą, tonizuoja nervų ir širdies bei kraujagyslių sistemas.

Skaityti daugiau