Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2020 » Lapkričio » 25

JI JAU ČIA! Laikas susitikti su Anunakiais

Maždaug 15 metų „YouTube“ ir kitose prieglobos svetainėse, kurios buvo sukurtos tais laikais, nepraėjo nė dienos, kai, kai kurie žmonės neįkėlė filmo apie „Nibiru“. 99% šių vaizdo įrašų buvo klastotės ir šiukšlės, geriausiu atveju copy-paste, dėl ko žmonės buvo gana skeptiški šia tema. Ir tai, matyt, buvo būtent tai paskaičiuota.

Tuo pačiu, kuo arčiau priartėdavo Nibiruška, tuo daugiau tinkle pasirodydavo trolių, kurie nibirologams, duodavo įvairias pravardes, ir vadindavo įvairiais žodžiais. O mes perspėjome skeptikus: ne viskas taip paprasta Danijos karalystėje, nes, net jei Nibiru nematoma plika akimi - daug ką pasako tai, kad Saulės sistemoje jau yra kažkas.

Taigi mažiau nei po penkiolikos metų paaiškėjo visa paslaptis. 2020 m. lapkričio 20 d. NASA STEREO palydovas į Žemę perdavė:

konspirologija, Nibiru, Artefaktas, monolitas

Oficialų vaizdo įrašą galite rasti šioje nuorodoje. Pasirinkite rezoliuciją, kaip parodyta paveikslėlyje:

konspirologija, Nibiru, Artefaktas, monolitas

Tai nėra Merkurijus ar Venera - tai kažkas didelio, Jupiterio dydžio. Ir juda gana greitai. Viską galite išsamiai peržiūrėti naudodamiesi šiais nustatymais svetainėje helioviewer.org:

konspirologija, Nibiru, Artefaktas, monolitas

Jei žiūrite ne internete, o pro langą, tada galbūt. kai kurie, skaitytojai matys, ką nors panašaus:

konspirologija, Nibiru, Artefaktas, monolitas

Apskritai, Nibiru jau čia. Mes nežinome, kada tai bus galima pamatyti kiaurai per chemtrailus, bet, matyt, pagal viską, gana greitai - jie ėmė blaškyti žmones nebe vaikiškai.

Taigi, prieš kelias dienas Jutos valstijoje, sraigtasparnio pilotai, netyčia rado kažkokį neaiškų Monolitą,

kurio kilmė yra daugiau nei neaiški, rašo theguardian.com. Gal tai yra kai kurių klounų pokštas, gal tikras ateivių artefaktas, bet, bet kokiu atveju tema yra tokia, kad dabar ji turėtų būti diskusijų viršuje. Bet, visų nuostabai, taip nėra - visi žmonės, net ir Afrikoje, diskutuoja apie JAV rinkimus. Antroje vietoje yra pandemija. Trečia, aukščiausiojo vietinio lyderio citatos. Ir viskas - galvoje nebėra vietos.

„Gavome patikimų žinių, kad neteisėtai pastatyta struktūra, kuri buvo pavadinta „monolitu“, nežinomų asmenų buvo pašalinta iš Žemės valdymo biuro prižiūrimos valstybinės žemės“, – savaitgalį išplatintame pranešime paskelbė biuras.

Klausimų ir vėl daugiau nei atsakymų: nėra žinoma nei kas tą monolitą paėmė, nei dėl ko. Žinoma tik tai, kad jį pašalino ne Žemės valdymo biuras, kuris monolitą teisiškai vertina kaip privačią nuosavybę. Nepaisant to, kad ši privati nuosavybė buvo pastatyta valstybei priklausančioje žemėje ir įkasta tiesiai į dykumos uolienas.

Toje vietoje, kur monolitas stovėjo, liko tik tuščia vieta ir keli akmenys. Ir nors monolitas šįkart ne atsirado, o išnyko, žmonės ir vėl spėlioja: ar tik ne ateivių darbas?

Ir tada bus, greičiausiai, meteoritai, po kurių,  blaškyti prasidės dar labiau, Trečiasis pasaulinis karas, todėl stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.05.2021 laikas 16:42 Mokslininkai mano supratę, kodėl Saulės vainikas taip įkaitęs
Saulės paviršiaus temperatūra siekia 5700 laipsnių. Tai tikrai labai daug, lyginant su mums įprastomis temperatūromis, tačiau Saulę gaubiantis vainikas yra apie 200 kartų karštesnis – jo temperatūra viršija milijoną laipsnių. Kaip gali palyginus vėsus paviršius įkaitinti vainiką iki tokios aukštos t...

Skaityti daugiau

07.05.2021 laikas 09:03 Seksualiniai tipai. Metas atrasti savąjį!

Sugrupuoti žmones pagal temperamentą, charakterį ir net konkrečius bruožus mėginama nuo Hipokrato laikų. Visgi žmogus ne daiktas, tad ne tik nuolat keičiasi, bet ir įsigudrina nuslėpti tikrąją prigimtį tiek nuo kitų, tiek nuo savęs. Ir nors šiuolaikiniai psichologai gana sėkmingai geba skirstyti ...

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 21:26 Opos ir gastritai, jums durys uždarytos!
Visada laikausi principo: lengviau užkirsti ligai kelią, negu ją gydyti. Todėl profilaktikai visada naudoju liaudiškus gydymo metodus. Man - jau 72 metai, bet neturiu beveik jokių sveikatos problemų.

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 21:04 Atsikratykite stomatito
Mano kaimynės dukra - labai apkūni. Jai jau trisdešimt, o ištekėti nėra jokių vilčių. Sėdi tokia storulė namie ir gėdijasi į gatvę išeiti. Tai kaimynė, užuot privertusi pradėti sportuoti ir mažiau valgyti, nutempė pas liaudies gydytoją....

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 20:40 Po Juodojo voro ženklu

Mažai kam žinoma, kad dar prieš Nostradamą gyveno aiškiaregys, kuris išpranašavo ateitį net iki 6323 metų! Šis pranašas – pranciškonų vienuolis, gyvenęs Vokietijoje XV amžiuje. Tikrasis šio žmogaus vardas nežinomas, istorijos analuose liko tik jo pseudonimas – Ranjo Nero, t.y. Juodasi...

Skaityti daugiau

07.05.2021 laikas 16:00 Lakštiniai makaronai su krevetėmis ir špinatais
Man asmeniškai tai labai patikęs būdas paruošti makaronus su krevetėmis. Atrodo viskas pasigamina taip paprastai, bet tuo pačiu rezultatas labai geras. Tikrai rekomenduoju išmėginti jau artimiausiu metu šį puikų patiekalą....

Skaityti daugiau

05.05.2021 laikas 18:23 Greitas sluoksniuotos tešlos obuolių pyragas
Tai bene greičiausiai pagaminamas obuolių pyragas iš sluoksniuotos tešlos. Tik vienas, du ir baigta. Dar labai geras dalykas yra tas, kad šį pyragą pagamins net vaikai. Jis toks paprastas. Tad Jūs galėsite paskirti laiko sau, o po to tik lepintis pyragu. Žinoma, jei vaikų neturite, teks gaminti pati...

Skaityti daugiau

04.05.2021 laikas 16:33 EXTERMINATION machine unmasked: Pfizer document admits vaccinated people “shed” infectious particles, the spike protein is the bioweapon
The vaccine is the bioweapon. Specifically, the spike protein is the bioactive weapon, and it is designed to spread from person to person, being transmissible from the vaccinated in order to infect the unvaccinated....

Skaityti daugiau